انجمن

مشکل در بروزرسانی وردپرس  (۴ نوشته)

• mxu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۳

وقتی میخوام وردپرسمو آپدیت کنم و بروزرسانیش کنم (بصورت اتوماتیک) این خطا رو میده :
    Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 2373485 bytes) in /home/katanair/public_html/wp-includes/class-http.php on line 1420
    مشکل از چیه ؟ چطوری وردپرسمو بروزرسانی کنم ؟
    وردپرسم با تنظیمات شبکه است .

• mxu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۶:۳۹

mxu گفت:
    وقتی میخوام وردپرسمو آپدیت کنم و بروزرسانیش کنم (بصورت اتوماتیک) این خطا رو میده :
    Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 2373485 bytes) in /home/katanair/public_html/wp-includes/class-http.php on line 1420
    مشکل از چیه ؟ چطوری وردپرسمو بروزرسانی کنم ؟
    وردپرسم با تنظیمات شبکه است .

این جواب مسلمه که با بروزرسانی دستی مشکل ممکنه حل بشه و وردپرس بروزرسانی بشه ولی من دوست دارم بدونم ریشه این خطا چیه و مشکل از کجا آب میخوره ؟
    ممنون میشم بابت راهنمایی :)

• omrani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷

mxu گفت:

این جواب مسلمه که با بروزرسانی دستی مشکل ممکنه حل بشه و وردپرس بروزرسانی بشه ولی من دوست دارم بدونم ریشه این خطا چیه و مشکل از کجا آب میخوره ؟
    ممنون میشم بابت راهنمایی :)

من هم دقیقا همین مشکل را دارم و نمی دونم از کجا آب می خوره و چرا باید کلی مراحل بریم برای یه بروز رسانی :/

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید محبت بفرمایید وردپرس رو به صورت دستی بروزرسانی کنید در رابطه با آموزش برورزرسانی هم تو انجمن سرچ کنید هزاران بار در رابطه با این مسئله بحث شده اما علت وجود این مشکل بیشتر به هاستتون ارتباط داره و در بعضی از مواقع به بعضی از افزونه ها محبت بفرمایید در صورت تمایل ایمیلتان را قرار دهید تا از نزدیک بررسی کنم بلکم مشکلتون رو بتونم رفع کنم باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها