انجمن

افزونه برای پاک کردن پست های مشابه  (۶ نوشته)

• asz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۷

سلام دنبال افزونه ای می گردم که پست های مشابه یا حداقل هم نام رو شناسایی کنه و پاکشون کنه

لطفا کمک کنید خیلی مهمه برام در ضمن قبلا از افزونه delet dublicate posts استفاده می کردم کارش عالی بود اما نمی دونم چرا یک دفعه از کار افتاد !!!!!!!!!!!!

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۲

asz گفت:
    سلام دنبال افزونه ای می گردم که پست های مشابه یا حداقل هم نام رو شناسایی کنه و پاکشون کنه

لطفا کمک کنید خیلی مهمه برام در ضمن قبلا از افزونه delet dublicate posts استفاده می کردم کارش عالی بود اما نمی دونم چرا یک دفعه از کار افتاد !!!!!!!!!!!!

http://wordpress.org/extend/plugins/duplicate-posts-erazer/
    http://wordpress.org/extend/plugins/etruel-del-post-copies/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    asz
  • asz

آفلاین
    عضو
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۱

افزونه اولی که بعد اینکه نصبش کردم اصلا هیچ اتفاقی نیافتاد اما افزونه دومی بعد نصب صفحه توضیحاتش اومد ولی چیزی پیدا نکرد و ارور زیر رو میداد

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/linknico/public_html/wp-content/plugins/etruel-del-post-copies/WP-del_post_copies.php on line 159
  • silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۳

asz گفت:
    افزونه اولی که بعد اینکه نصبش کردم اصلا هیچ اتفاقی نیافتاد اما افزونه دومی بعد نصب صفحه توضیحاتش اومد ولی چیزی پیدا نکرد و ارور زیر رو میداد

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/linknico/public_html/wp-content/plugins/etruel-del-post-copies/WP-del_post_copies.php on line 159

افزونه اولی کی از کار افتاد که ناچار به گشتن دنبال یه افزونه دیگه شدین؟ شاید با دیگر افزونه ها تداخل داره. ضمن اینکه آیا افزونه سومی با وجود نمایش اون خطا میتونه کارش رو انجام بده؟ چون اون خطا مهلک نیست و یه هشداره.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    asz
  • asz

آفلاین
    عضو
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۷

silvercover گفت:

افزونه اولی کی از کار افتاد که ناچار به گشتن دنبال یه افزونه دیگه شدین؟ شاید با دیگر افزونه ها تداخل داره. ضمن اینکه آیا افزونه سومی با وجود نمایش اون خطا میتونه کارش رو انجام بده؟ چون اون خطا مهلک نیست و یه هشداره.

دقیقا یادم نیست افزونه اولی کی از کار افتاد ولی می دونم قبل از ارتقا وردپرس به 3.2 بود بازم روی حرف شما کار می کنم چک می کنم ببینم با باقی افزونه ها مشکلی پیدا کرده یا نه!!
    افزونه سومی هم با وجود همون ارور کار نمیکنه یعنی هیچ پست مشابه اصلا پیدا نمی کنه

دوستان بازم اگه افزونه ای سراغ دارن معرفی کنن

دوستان یک زحمت دیگه اگه میشه اون افزونه اولی یعنی delete duplicate posts رو شما نصب کنین ببینین برای شما کار می کنه یا نه؟

• asz

آفلاین
    عضو
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۵

دوستان چک کردم با هیچ افزونه ای هم مشکل نداشت!!!!!!!!!! نمی دونم چیه

دوستان من سایتم یک مشکل دیگه داره یعنی ممکنه از اون باشه؟؟

اگه برین تو سایتم می بینید که مطالب رو تو باکس های جدا دسته بندی کردم چند وقتی هست نمی دونم چی شده که
    طبق دسته بندی خودش خوب کار نمی کنه یعنی از دسته های دیگه هم مطلب میاره نشون میده قبلا درست بوده ها منم هیچ تغییری تو کد نویسیم ندادم!!!!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.