انجمن

پیشخوان بالا نمیاد !!  (۹ نوشته)

• gharibeam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۵

سلام
    دوستان تا دیرووز سایتم درست بودش نمی دونم چی شد دیگه امروز که می خوام لوگین کنم تو پیشخوان نمیره میگه صفحه پیدا نشد
    ولی سایتم سر جاشه چیکار کنم؟
    ( دیروز فقط یه کد برای رفع مشکل Allowed memory size به فایل کامفین اظافه کردم ولی امروز پاکش کردم
    )
    خواهش کمک کنین من طول کشید تا یه سایت ساختم نمی خوام از دست بدمش

• gharibeam

آفلاین
    عضو
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۰

یه چیز عجیب سایتمم خراب شد !!
    سایتم داره برمی گرده به گذشته !! قبلا یه سایت داشتم هر چی توش بود خودم پاک کردم !! همه جدیدا دارن می رن قدیمیا دارن میان !!

• gharibeam

آفلاین
    عضو
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۷

این مسخره بازیا دیگه چیه اصلا برگشت به اون قالب یک سایت دیگر با ورد پرس !!
    کلا اومد اولش آقا یکی راهنامیی کنه
    اون همه چیز من ریختم تو اون سایت به خدا کلی ستون کناریش وقت گرفت

• gharibeam

آفلاین
    عضو
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۰

من دارم از اول همه چیزمو می ذارم فکر نکنم دوباره بشه همه چیزمو برگردونم فقط یکی بهم یاد بده دیگه این مشکل ایجاد نشه یا حد اقل بگه چه طوری دچار مشکل شده

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۷

دوست عزیز بلاخره الان اینجا مشکل شما چی هست ؟؟

بهتر بود قبل از تغییرات یه بکاپ از wp_config.php میگرفتی ،، اگه قالبت رو لازم داری از طریق هاست برو به این مسیر www/wp-content/theme و پوشه ی قالبت رو کپی کن توی سیستمت تا ازش بکاپ داشته باشی ،، توی همین مسیر پوشه ی plugins تغییر نام بده تا افزونه هات از دور خارج بشن (الان میتونی وارد پیشخوان بشی )..
    الان سایتتون Database Error میده ،، به دیتابیس که دست نزدید ؟؟ اگه به دیتابیس دست نزده باشید اصلا نگران سایتتون نباشید ، نهایتش اینه که وردپرس رو از نو بارگذاری کنید ..

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Omid Sh - محسن غیاثی
  • gharibeam

آفلاین
    عضو
    ۲۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۵

دستون درد نکنه من رفتم تو دیتا دیدم کلا دیتام پریده دیگه حوصله سایت سازی ندارم همونم واسم 1 هفته وقت گرفت الان هم همه رفته

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۳

دوست عزیزم ویرایش wp-config.php چه ربطی به حذف شدن دیتابیس داره ؟ شاید جایه دیگه اشتباهی کردید >>!!

شما که توی سایتتون مطلبی نداشتید ، قالبتون هم که اختصاصی نبود ، ساخت همچنین سایتی که شما داشتید 10 مین بیشتر وقت نمیخواد .. نصب دوباره ی وردپرس و قالب و یه ویرایش ساده ..

در هر صورت مختارید .. هر جور راحتی دوست من ..

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن غیاثی
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۵

این تغییرات که یکهو سایت شما برگشت به حال اولیه ، به مدیریت سرورتون خبر بدین شاید داشتن تغییراتی اعمال می کردن
    اما اگه اغییرات شما رد فایل کانفیگ به نحوی بوده که اطلاعات دیتا بیس رو تغییر دادین خب پر مسلم هست که دیتا بیس رو نشناسه
    و ااگه بعد از این اینکار دیتا بیس جدید ساختین و به کانفیگ دادین خب وردپرس مجدد راه اندازی شده
    اگه دیتا بیس قبلی رو هنز دارید و پاکش نکردید بررسیش کنید و اطلاعاتش رو به کانفیگ بدین ببینید
    البته اگه چیزی رو از توی هسایت مثلا قالب و پلاگین پاک نکردین همه چیز به حالت قل بر می گرده
    نهایتش نشد کاری کنید به مدیریت سرورتون بگین تا براتون بک اپ قبلیتون رو بر گردونه

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۹

نوشته شده: ۴ ماه پیش

!

درباره‌ی این موضوع