انجمن

انتقال تمامی محتویات وب سایت  (۴ نوشته)

• winsent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۱

با سلام.
    من انجمن رو گشتم اما نتونستم جواب خودم رو کامل دریافت کنم.
    الان من یک سایت دارم که با وردپرس هستش و پست های زیادی هم داره که طبیعتا تصاویر و افزونه ها از دیگر بخش های وب سایتم هستند.
    لطفا بگید چطوری میشه تمامی محتویات (عکس ها, تنظیمات وردپرس, تصاویر و...) رو به هاست جدید انتقال بدم و وردپرس در هاست جدید بدون هیچ مشکلی کار کنه و بالا بیاد؟
    اگر میشه مراحل رو دقیق و کامل بگید چون من با وردپرس و دیتابیس آشنایی زیادی ندارم.
    با تشکر و سپاس

• namaki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۹

از هاست قدیمت:ساده ترین راه اینه که شما تمام پوشه ها در سی پنلت را زیپ ودانلود کنی ویک بک آپ هم از دیتابیس بگیری ودانلود کنی
    حالا تو هاست جدیدطبق روال معمول وردپرس نصب می کنید.اون فایل زیپ که حاوی پوشه ها در سی پنل قبل بود آیلود کن روی هاستت جدید واز حالت زیپ حارج کن.حالا برو به دیتابیست وتمام جداول در دیتابیست پاک و اون بک آپی که از دیتابیس گرفته بودی ایمپورت کن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن غیاثی
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۶

سلام دوست عزیز
    بهترین و اصولی‌ترین راه اینه که از پشتیبانی هاست جدید بخواین سایتتونو کامل براتون انتقال بدن. این کار رو همه هاستا رایگان انجام میدن و دیگه نگران مشکلات بعد از انتقال و ناساطگاری دیتابیس و این چیزا نیستین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard
  • namaki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۹

آره اگر پشتیبانی هاستت انجام بده نظر آقای غیاثی اولویت داره
    برای منکه انجام ندادند خودم اینکار را کردم.البته بعضی مواقع هم درست انجام نمیدن اگر درست انجام دادن که معلوم اگر اشتباهی انجام دادن توجیحات بی مورد میکنن

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.