انجمن

ارور در وردپرس 3.2.1  (۱۴ نوشته)

• Arvin11

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۸

سلام دوستان این عکس رو ببنید :
    http://www.pic.iran-forum.ir/images/3trnxvs5qlj3y7baxoo.png
    مشکل از چیه ؟

-----
    بعد هم کادر all in seo pack هم دیگه زیر نوشته نیست یعنی غیب شده
    وقتی هم روی تنظمیات صفحه کلیک می کنم تنظمیات صفحه رو بالا نمیاره

• wp.persia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۸

این جا توضیح داده :
    رفع مشکل Allowed Memory Size Exhausted

• Arvin11

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۶

مشکل دوم چی ؟
    باکس ALL IN SEO غیب شده هر چی هم رو تظنمیات صفحه کلیک می کنم باز نمیشه

• Arvin11

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۶

دوستان هر چی تو اون صفجه بود انجام دادم افزونه رو نصب کردم و . ..
    ولی بازم نرفت
    چی کار کنم؟

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۵

هر چی هم رو تظنمیات صفحه کلیک می کنم باز نمیشه

به این خاطر هست که صفحه کامل لود نشده و جی کوئری اعمال نمیشه چون معمولا جی کوئری ( که تو مدیریت وردپرس از اون استفاده شده ) اول میاد بررسی میکنه که اگه اجزای اصلی صفحه لود شده بعد کار میکنه و به خاطر خطای حافظه مدیریت وردپرس شما کامل لود نمیشه .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - Arvin11
  • Arvin11

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۷

majed گفت:

به این خاطر هست که صفحه کامل لود نشده و جی کوئری اعمال نمیشه چون معمولا جی کوئری ( که تو مدیریت وردپرس از اون استفاده شده ) اول میاد بررسی میکنه که اگه اجزای اصلی صفحه لود شده بعد کار میکنه و به خاطر خطای حافظه مدیریت وردپرس شما کامل لود نمیشه .

خیلی ممنون بابت حواب
    خب من باید چی کار کنم ؟میشه راهنمایی کامل کنید ؟
    من حافظه هاستم زیاده ولی الان مشکل ایجاد شده برای من

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۸

اگه با راه حی که دوستمون تو پست بالا ینکش رو داد حل نشده باید تعدادی از افزونه هایی که زیاد لازم ندارید رو غیر فعال بکنید تا مشکل کمبود رم براتون پیش نیاد .
    اگه از افزونه ی آمارگیر استفاده میکنید غیر فعالش کنید و به جاش از سرویس های دیگه استفاده کنید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Arvin11
  • Arvin11

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۲

majed گفت:
    اگه با راه حی که دوستمون تو پست بالا ینکش رو داد حل نشده باید تعدادی از افزونه هایی که زیاد لازم ندارید رو غیر فعال بکنید تا مشکل کمبود رم براتون پیش نیاد .
    اگه از افزونه ی آمارگیر استفاده میکنید غیر فعالش کنید و به جاش از سرویس های دیگه استفاده کنید .

ببخشید میشه یه عکس بگیرید از فایل confim که ببینم دقیقا این کد رو کجا بزارم
    ممنون میشم واقعا

• reza_r

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۳

سلام
    من ديروز يك قالب دانلود كردم و بعد هم نصب كردم هيچ مشكلي پيش نيومد چند بار هم تونستم به صفحه مديريت وارد و خارج بشم اما از امروز صبح كه خواستم وارد پنل كاربري بشم اين پيغامه عجيبو ميده اگه كمكم كنيد ممنون ميشم
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-content/themes/TodayCMS/functions.php:11) in /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-login.php on line 354

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-content/themes/TodayCMS/functions.php:11) in /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-login.php on line 366

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-content/themes/TodayCMS/functions.php:11) in /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 693

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-content/themes/TodayCMS/functions.php:11) in /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 694

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-content/themes/TodayCMS/functions.php:11) in /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 695

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-content/themes/TodayCMS/functions.php:11) in /home/alghameh/domains/alghameh133.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 897

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۲

مورد از فانکشن قالب هست
    قالب رو غیر فعال کنید و بعد بررسی کنید ببینید در خط 11 این فانکشن چی نوشته شده

• reza_r

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۷

از راهنماييتون متشكرم اما ميشه بيشتر راهنمايي كنيد و بگيد از كجا ميتونم قالبو غير فعال كنم چون اصلا به پنل راهم نميده

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۵

وارد هاست بشین و اسم پوشه قالب رو عوض کنید

• reza12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵

NESTED گفت:
    وارد هاست بشین و اسم پوشه قالب رو عوض کنید

سلام ی قالب نصب کردم این ارور رو داده دیگه اصلا نمیتونم وارد سایت و تنظیمات بشم

Fatal error: Cannot redeclare wp_pagenavi() (previously declared in /home/bdliauir/public_html/wp-bdlia/plugins/wp-pagenavi/core.php:12) in /home/bdliauir/public_html/wp-bdlia/themes/BIGwp/functions.php on line 366

چ جوری وارد هاست بشم؟

• reza12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۹

reza12 گفت:

سلام ی قالب نصب کردم این ارور رو داده دیگه اصلا نمیتونم وارد سایت و تنظیمات بشم

Fatal error: Cannot redeclare wp_pagenavi() (previously declared in /home/bdliauir/public_html/wp-bdlia/plugins/wp-pagenavi/core.php:12) in /home/bdliauir/public_html/wp-bdlia/themes/BIGwp/functions.php on line 366

چ جوری وارد هاست بشم؟

وارد هاست شدم اما نمیدونم از کجا اسم پوشه رو پیدا کنم . کجا سرچ کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.