انجمن

چگونه لینکدونی بسازم؟  (۱۶۱ نوشته)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۵
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۸:۲۲

سلام
    برای لینکدونی چه پلاگین یا سرویسی رو پیشنهاد میکنید !؟
    میتونید برام بسازید !؟ خودم چند باری سعی کردم و شکست خوردم !
    لطفاً یک چیزی رو پیشنهاد کنید که بشه با css اختصاصی اش کرد ! در ضمن اضافه کردن یک لینک هم مکافات نداشته باشه!

دوستانی که میتونن کمک کنن برای ساخت لینکدونی لطفاً اعلام کنن !
    ارادتمند / مرتضی بهمنی

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۶ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۸:۴۸

میتونی از ویجت دلیشس استفاده کنی من برای خودم یک ویجت دلیشس برای وردپرس ساختم اگه خواستی بگو بهت بدم.

• مهرداد

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۶ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۳

علی delicious که خودش widget داره! راستی لینک های delicious ات نمیاد
    فکر کنم بهترین راه برای آوردن لینک های delicious تو بلاگ اینه که فیدشو بیاری تو فید برنر بعد از فید برنرت فید بگیری با ویجت بیاری تو وبلاگ :D

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۱:۵۷

علي و مهرداد از هر دوتاي شما ممنونم !
    علي ميتوني برام لينكدوني رو درست كني !؟ مهرداد تو چي ؟!
    هر كسي ميتونه بگه تا من يوزر و پسوردم رو براش بفرستم !

قربان همگي / مرتضي بهمني

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    ۷ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۰:۴۰

Mehrdad گفت:
    فکر کنم بهترین راه برای آوردن لینک های delicious تو بلاگ اینه که فیدشو بیاری تو فید برنر بعد از فید برنرت فید بگیری با ویجت بیاری تو وبلاگ :D

اون موقع که من این ویجت رو برای خودم ساختم ، نمی دونستم که دلیشس هم ویجت داره راستی برای من که نشون داده میشه؟
    نکنه del.icio.us برای تو فیلتره که نشون نمیده؟
    ویجت فید برنر رو از کجا بیارم؟

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    ۷ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۰:۴۲

راستی برای دریافت ویجت من میتونی از این لینک استفاده کنی ;)
    http://p30design.net/1386/04/widget-delicious/

• مهرداد

آفلاین
    ناظم
    ۸ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۰:۲۵

Ali گفت:

Mehrdad گفت:

اون موقع که من این ویجت رو برای خودم ساختم ، نمی دونستم که دلیشس هم ویجت داره راستی برای من که نشون داده میشه؟
    نکنه del.icio.us برای تو فیلتره که نشون نمیده؟
    ویجت فید برنر رو از کجا بیارم؟

آره delicious برای من فیلتره
    فید برنر ویجت لازم نداره
    فیدی که از فید برنر میگیری با ویجت rss که خود wp داره میزاریش تو ساید بار

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۱۰ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۰۰

آقایون کسی نمیخواد کمکی به من بکنه ؟ ! ثواب داره ها !

ارادتمند / بهمنی

• مهرداد

آفلاین
    ناظم
    ۱۰ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۱:۱۴

من که لینکدونیمو با فید ام یکی کردم :D

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۱:۱۶

تا اونجايي كه من مي دونم تا كنون تنها يك پلاگين براي ساخت ديكشنري شاخته شده .

پلاگين wp-recent-links دقيقا براي هيم منظور ساخته شده .

شما خيلي راحت قادريد تا لينكهاي مورد علاقه خود را در محيط مديريت وردپرس ارسال كنيد (به صورت آژاكس كه باعث ميشه اين عمل با سرعت بالايي صورت بگيره) .
    همچنين قادريد يك Bookmark بسازيد تا بدون مراجعه به قسمت مديريت وبلاگتون اقدام به ارسال لينك كنيد اين بوك مارك به صورت اتوماتيك آدرس صفحه و تيتر ان را نيز مشخص مي كند (دقيقا شبيه delicious )

بزرگترين مزيت اين پلاگين اينه كه خروجي RSS هم مخصوص لينكدونيتون ميده و همچنين لينكدونيتون رو آرشيو هم مي كنه .
    همچنين چون از سرويسهاي ديگر سايتهاي مثل delicious و ... استفاده نمي كنيد ، بنابراين مشكل عدم نمايش لينكها رو به خاطر قيلـــترينگ نداريد .

تنها عيب اين پلاگين اينه كه تعداد كليك هاي روي هر لينك رو مشخص نميكنه ... كه البته اين قابليت رو Alvanweb بهش اضافه كرده ... ولي متاسفانه منتشرش نمي كنه :-(

تو اين 2 سالي كه دارم با WP كار مي كنم تنها عيب ورد پرس همين نداشتن لينكدوني و عدم نمايش تعداد كليك هاست .
    در حالي كه اين كار در MT خيلي ساده است .

اگه بچه هاي وردپرس فارسي روي اين پلاگين هم كار كنند ، بي شك اين پلاگين به يكي از پرطرفدارترين پلاگينهاي مورد استفاده در بيزن فارسي زبانان تبديل خواهد شد

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۱ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۱:۳۲

shahvar گفت:
    شما خيلي راحت قادريد تا لينكهاي مورد علاقه خود را در محيط مديريت وردپرس ارسال كنيد (به صورت آژاكس كه باعث ميشه اين عمل با سرعت بالايي صورت بگيره) .
    همچنين قادريد يك Bookmark بسازيد تا بدون مراجعه به قسمت مديريت وبلاگتون اقدام به ارسال لينك كنيد اين بوك مارك به صورت اتوماتيك آدرس صفحه و تيتر ان را نيز مشخص مي كند (دقيقا شبيه delicious )
    بزرگترين مزيت اين پلاگين اينه كه خروجي RSS هم مخصوص لينكدونيتون ميده و همچنين لينكدونيتون رو آرشيو هم مي كنه .
    همچنين چون از سرويسهاي ديگر سايتهاي مثل delicious و ... استفاده نمي كنيد ، بنابراين مشكل عدم نمايش لينكها رو به خاطر قيلـــترينگ نداريد .
    تنها عيب اين پلاگين اينه كه تعداد كليك هاي روي هر لينك رو مشخص نميكنه ... كه البته اين قابليت رو Alvanweb بهش اضافه كرده ... ولي متاسفانه منتشرش نمي كنه :-(
    تو اين 2 سالي كه دارم با WP كار مي كنم تنها عيب ورد پرس همين نداشتن لينكدوني و عدم نمايش تعداد كليك هاست .
    اگه بچه هاي وردپرس فارسي روي اين پلاگين هم كار كنند ، بي شك اين پلاگين به يكي از پرطرفدارترين پلاگينهاي مورد استفاده در بيزن فارسي زبانان تبديل خواهد شد

اول کار هست و باید همه کاربرها راضی باشند ;)
    من دنبال کار این پلاگین رو می گیرم که تعداد کلیک هارو هم بهش اضافه کنیم . نباید کار سختی باشه .
    چیز دیگه ای هم اگه مد نظر کسی هست بگه که اضافه کنیم و یه پلاگین درست کنیم بدیم بیرون ...

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۲:۳۸

navid گفت:

shahvar گفت:

اول کار هست و باید همه کاربرها راضی باشند ;)
    من دنبال کار این پلاگین رو می گیرم که تعداد کلیک هارو هم بهش اضافه کنیم . نباید کار سختی باشه .
    چیز دیگه ای هم اگه مد نظر کسی هست بگه که اضافه کنیم و یه پلاگین درست کنیم بدیم بیرون ...

من پارسال برای یک کاری همین recent-links رو درستش کردم. شمارنده دانلود هم بهش اضافه کرده بودم. چیزه بیخودیه به نظر من باگ زیاد داره.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۳:۲۴

چیزه بیخودیه

کاملن موافقم٬ وقتی delicious هست دیگه چه نیازی به این داریم!

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۶:۵۹

چیزه بیخودیه

گناهكار عزيز ...

شما مي گي كه چه نيازي به اين داريم ؟
    مثل اينكه اونجايي كه شما هستي هيچي فيلتر نيست ؟
    1- مطمئنا براي ارسال لينكها بايد از فيلتر شكن استفاده بشه .
    2- لينكها چون فيلترن در وبلاگ ديده نخواهند شد ، پس بايد خروجي اون رو بديم به فيدبرنر !
    3- اگه فيدبرنر هم فيلتر كنند چي ؟ يا اينكه اين سايت يك دفعه امكاناتش رو براي ايرانيان ببنده (كه مورد ائل بيشتر احتمالش ميره)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۷:۵۱

shahvar گفت:

چیزه بیخودیه

گناهكار عزيز ...
    شما مي گي كه چه نيازي به اين داريم ؟
    مثل اينكه اونجايي كه شما هستي هيچي فيلتر نيست ؟
    2- لينكها چون فيلترن در وبلاگ ديده نخواهند شد ، پس بايد خروجي اون رو بديم به فيدبرنر !
    3- اگه فيدبرنر هم فيلتر كنند چي ؟ يا اينكه اين سايت يك دفعه امكاناتش رو براي ايرانيان ببنده (كه مورد ائل بيشتر احتمالش ميره)

دوستان نظر شخصي من هم هست كه تا اونجايي كه ميشه ازخود وردپرس استفاده بشه ! اينطوري وابستگي و امكان ضربه خوردن از سياست گذاري هاي مختلف سايت ها و دولت ها كمتره ! مقلاً يادمه يك زماني كلي عكس توي فيلكر آپلود ميكردم و ميذاشتم توي وبلاگم ! خيلي خوب بود ! ولي وقتي فيلكر ف/ي/ل/ت/ر شد همه چي به هم ريخت و هيچكوم از عكس ها ديگه لود نميشدند ! بنابريان دوست ندارم از سايت هايي مثل delicious استفاده كنم !
    از طرفي ماني و گناهكار ميگن كه پلاگين مورد نظر باگ داره ! خوب پس صلاح نيست كه استفاده بشه چون خطرناكه !
    راه ديگه اي به ذهنتون نمي رسه !؟

با تشكر / مرتضي بهمني

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۲۶

دوستان نظر شخصي من هم هست كه تا اونجايي كه ميشه ازخود وردپرس استفاده بشه ! اينطوري وابستگي و امكان ضربه خوردن از سياست گذاري هاي مختلف سايت ها و دولت ها كمتره ! مقلاً يادمه يك زماني كلي عكس توي فيلكر آپلود ميكردم و ميذاشتم توي وبلاگم ! خيلي خوب بود ! ولي وقتي فيلكر ف/ي/ل/ت/ر شد همه چي به هم ريخت و هيچكوم از عكس ها ديگه لود نميشدند ! بنابريان دوست ندارم از سايت هايي مثل delicious استفاده كنم !
    از طرفي ماني و گناهكار ميگن كه پلاگين مورد نظر باگ داره ! خوب پس صلاح نيست كه استفاده بشه چون خطرناكه !
    راه ديگه اي به ذهنتون نمي رسه !؟

با تشكر / مرتضي بهمني

منظور منم دقيقا همينه !
    ولي مگه غير از پلاگين ميشه جور ديگه اي اين قابليت رو به WP اضافه كرد ؟
    به هر حال همونجوري كه گفتم قبلا ، تنها عيبي كه WP نسبت به MT داره تا الان همينه !

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۴۵

خب دوستانی که این قابلیت رو می خوان مینیمم چیزی که لازم هست رو بگن شاید یک پلاگین نوشتیم ...

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۱:۵۶

نويد خان اين ويژگي هايي هستش كه من انتظار دارم از يك پلاگين براي لينكدوني :
    1) قابليت افزودن لينك به سادگي
    2)آرشيو كردن لينك ها
    3)امكان نمايش دفعات كليك
    4)امكان ايجاد css اختصاصي
    5)داشتن فيد براي آبونه شدن
    6)امكان پيشنهاد لينك توسط بازديدكنندگان و انتشار بعد از تائيد مدير وبلاگ

تمام اين امكانات رو من توي لينكدوني هايي كه با MT ساخته شدن رو ديدم ! خوب ميشد اگه با WP هم ميشد !

با تشكر / مرتضي بهمني

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۲:۰۶

art7th گفت:
    2)آرشيو كردن لينك ها
    3)امكان نمايش دفعات كليك
    تمام اين امكانات رو من توي لينكدوني هايي كه با MT ساخته شدن رو ديدم ! خوب ميشد اگه با WP هم ميشد !
    با تشكر / مرتضي بهمني

ممنون . سعی می کنم با همکاری دوستان و بقیه یه همچین پلاگینی رو آماده کنیم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۰:۳۵

۱- با استفاده از افزونه‌ی یاهو دلیشز نیازی به فیلترشکن نیست.
    ۲- با استفاده از RSS و به‌صورت server side لینک‌ها خونده می‌شن پس ربطی به فیلترینک نداره و لینک‌ها به‌نمایش درمیان بدون مشکل.
    ۳- رجوع شود به پاسخ گزینه‌ی ۲

• lukadium

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۲
    ۱۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۳:۲۵

من که اصلآ سر در نمیآرم چرا این بحث اینقدر به درازا کشیده شده! استفاده از افزونه ی دلیشس که گناهکار میگه روتین ترین روشه و قیلطرینگ هم اصلآ تاثیری روش نمیتونه داشته باشه. واسه اضافه کردن لینک هم خرجش یه راست کلیکه و فکر نکنم راهی سریعتر از این واسه اضافه کردن لینک تو کل دنیا پیدا کنی :-/

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۱۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۸:۲۲

من که اصلآ سر در نمیآرم چرا این بحث اینقدر به درازا کشیده شده! استفاده از افزونه ی دلیشس که گناهکار میگه روتین ترین روشه و قیلطرینگ هم اصلآ تاثیری روش نمیتونه داشته باشه. واسه اضافه کردن لینک هم خرجش یه راست کلیکه و فکر نکنم راهی سریعتر از این واسه اضافه کردن لینک تو کل دنیا پیدا کنی

چون :

دوستان نظر شخصي من هم هست كه تا اونجايي كه ميشه ازخود وردپرس استفاده بشه ! اينطوري وابستگي و امكان ضربه خوردن از سياست گذاري هاي مختلف سايت ها و دولت ها كمتره !

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    ۱۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۸:۳۶

navid گفت:

art7th گفت:
    2)آرشيو كردن لينك ها
    3)امكان نمايش دفعات كليك
    با تشكر / مرتضي بهمني

همونطور که نوید گفت سعی میشه که این پلاگین به کمک بچه ها آماده بشه
    جناب گناهکار هم جواب پست های قبلیشون رو دادند
    :-)

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۴ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۷:۴۹

ویجت = ابزارک

• alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۱۶ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۷:۳۸

هر موقع به نتیجه ای رسیدید ما رو هم بی نسیب نزارین آموزشش رو برای ما هم بزارین

• utopia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۳۰ مهر ۱۳۸۶ - ۰۰:۰۳

هنوز چیزی ساخته نشده؟

ما که یک ماهه چشم به راهیم.

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۶ - ۱۸:۱۹

هنوز چیزی ساخته نشده؟

ما که یک ماهه چشم به راهیم.

تاييد ميشه ...

اصلا كسي كاري رو شروع كرده ؟ يا موضوع كلا به فراموشي سپرده شده ؟

• martianboy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۳۰ مهر ۱۳۸۶ - ۱۸:۲۹

والله من داشتم چنین پلاگینی برای وردپرس ۲.۳ می‌نوشتم. ولی در حال حاضر واقعا امکان ادامه دادنشو ندارم. ضمن این که روش‌های ساده‌تری هم برای داشتن لینک‌دونی ساده با خود لینکای وردپرس هست.

مثلا شما یه شاخه برای لینک‌هاتون بسازین. بعد توی پوسته‌تون یه جایی بذارین که لینکای اون شاخه رو نشون بده. توی لینکای اصلیتونم یه فانکشن بنویسین که لینکای این شاخه رو نشون نده.

• utopia

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۹

martianboy گفت:
    ...ضمن این که روش‌های ساده‌تری هم برای داشتن لینک‌دونی ساده با خود لینکای وردپرس هست.
    مثلا شما یه شاخه برای لینک‌هاتون بسازین. بعد توی پوسته‌تون یه جایی بذارین که لینکای اون شاخه رو نشون بده. توی لینکای اصلیتونم یه فانکشن بنویسین که لینکای این شاخه رو نشون نده.

واقعاْ یعنی هیچی تا حالا نوشته نشده؟ البته به جز wp-resen-link که آدم اصلاً جرئت نمی‌کنه طرفش بره ;-)

این راهی که شما گفتید هرچند عملی هستش اما خودتون هم می‌دونید که نمی‌تونه جای لینکدونی رو بگیره.

علما یه فکری بکنن. :-?

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    ۱ آبان ۱۳۸۶ - ۲۳:۲۹

اگر هم ساخته بشه من که به شخصه
    دلیشس رو ترجیح می‌دم

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۶ - ۱۷:۰۰

برخی خیلی وقت ‍‍پيش ، قولهایی داده بودند :

نويد گفت

نويد گفت :

خب دوستانی که این قابلیت رو می خوان مینیمم چیزی که لازم هست رو بگن شاید یک پلاگین نوشتیم ..

كه فكر مي كنيم حداقل امكانات گفته شده

ali گفت :

همونطور که نوید گفت سعی میشه که این پلاگین به کمک بچه ها آماده بشه

ما منتظر پاسخيم ...

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲ آبان ۱۳۸۶ - ۲۰:۴۳

والا من اون موقع وقتم بیشتر بود می تونستم وقت بزارم ولی خب الان کمتره و و یه مسئله مهمی که این بین پیش اومد این بود که من تو نظرم بود که اون پلاگین قبلی رو گسترش بدیم ولی ظاهرا بچه ها گفتن مشکلات بسیار زیادی داره که ارزش این کارو نداره ...

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۶ - ۲۱:۰۵

با اين احتساب فعلا تكليف چيه ؟

پانوشت :
    دوستاني مثل الوان وب كه مدتها است دارن از همون پلاگين استفاده مي كنند ، نمي خوان چيزي بگن ؟
    با توجه به اينكه الوان وب نسخه وردپرسش رو هم به روز كه رده و به 2.3 ارتقاء داده و اين يعني اين پلاگين با اون نسخه هم ناسازگاري نداره و يا اگه داره الوان حلش كرده ...

خيلي دوست دارم نظر الوان رو هم در اين رابطه بدونم ...

• amir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۹ آبان ۱۳۸۶ - ۱۸:۴۵

Gonahkar گفت:

۱- با استفاده از افزونه‌ی یاهو دلیشز نیازی به فیلترشکن نیست.
    ۲- با استفاده از RSS و به‌صورت server side لینک‌ها خونده می‌شن پس ربطی به فیلترینک نداره و لینک‌ها به‌نمایش درمیان بدون مشکل.
    ۳- رجوع شود به پاسخ گزینه‌ی ۲

سلام دوستان
    این اولین پست من در این انجمن هستش
    راستش من هم این مشکل عظیم رو با وردپرس دارم، پیش تر که دو سالی با موییل تایپ کار می کردم این مشکل را نداشتم
    حالا هم که کار یک پلاگین به بن بست خورده، از گناهکار عزیز یا دیگر دوستان می خواهم که یه راهنمایی واسه راه اندازی لینکدونی با همین دلیشس خودمون بگویند. بدیهی است که این لینکدونی دلیشسی باید بر هر دو مشکل فیلترینگ بلاگر و فیلترینگ خواننده فائق بیاید.
    منتظر راهنما هستیم
    ممنون
    امیر.ی

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آبان ۱۳۸۶ - ۱۷:۴۶

سرويس وبلاگ نويسي هدي بلاگ به تازگي راه اندازي شده كه از هسته وردپرس استفاده مي كنه .

يه چيز جالب كه تو اون من و جذب خودش كرد .... قسمت لينكدوني اون بود كه شماره لينك هاي كليك شده رو هم نشون مي داد ....

كسي مي تونه آمار بيشتري در موردش در بياره ؟

فكر مي كنم گره مشكل با همين حل بشه

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۴ آبان ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۷

خب بهشون ایمیل می زدی می پرسیدی ... ;-)

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آبان ۱۳۸۶ - ۱۸:۴۱

:D

• 1memar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲
    ۲۱ آبان ۱۳۸۶ - ۱۱:۲۴

دوستان همونطور که قبلا" هم گفته شد میشه از این افزونه ی فایر فاکس برای دور زدن فیلتر دلیشس استفاده کرد ، ولی مشکلی که داره ساپورت نکردن فارسی هستش. من نتونتم کاری کنم تا فونت فارسی رو درست نشون بده ( همش ؟؟؟؟؟؟؟ ...! ) اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ;-)
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3615

• utopia

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آبان ۱۳۸۶ - ۰۰:۴۴

Ali گفت:
    اگر هم ساخته بشه من که به شخصه
    دلیشس رو ترجیح می‌دم

ببینم، اونوقت دلیشس رو با چی آپدیت می‌کنی؟

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    ۲۲ آبان ۱۳۸۶ - ۱۳:۲۴

شما تا به حال از مرورگر فایرفاکس استفاده کردید؟
    اگر کردید از افزونه دلیشس هم استفاده کردید؟

• utopia

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آبان ۱۳۸۶ - ۱۳:۴۲

Ali گفت:

شما تا به حال از مرورگر فایرفاکس استفاده کردید؟
    اگر کردید از افزونه دلیشس هم استفاده کردید؟

۱- بله از فایرفاکس استفاده کردم

2- بله از افزونه دلیشس استفاده کردم، ولی حروف به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی وبلاگ ظاهر می‌شن

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۲ آبان ۱۳۸۶ - ۱۶:۰۵

ولی حروف به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی وبلاگ ظاهر می‌شن

توی خود حساب کاربری توی سایت delicious هم به‌صورت ؟؟؟؟ هستن؟ یا فقط موقع خوندن توی وبلاگ به این‌صورت در میان؟

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    ۲۲ آبان ۱۳۸۶ - ۱۶:۵۰

از افزونه ای که خود دلیشس ساخته استفاده می‌کنید؟
    از چه طریقی لینک‌های خودتون رو در بلاگتون به نمایش می‌گذارید؟
    من به شما پیشنهاد می‌کنم RSS خود در دلیشس را به feedburner بدهید و خوراک feedburner رو هم به یک ابزارک خوراک خوان در وردپرس بدهید.

• 1memar

آفلاین
    عضو
    ۲۳ آبان ۱۳۸۶ - ۲۲:۵۲

Gonahkar گفت:

توی خود حساب کاربری توی سایت delicious هم به‌صورت ؟؟؟؟ هستن؟ یا فقط موقع خوندن توی وبلاگ به این‌صورت در میان؟

توی خود سایت del درست هستن، ولی موقع خوندن تو بلاگ ؟؟؟؟ میشن! :-?

• 1memar

آفلاین
    عضو
    ۲۳ آبان ۱۳۸۶ - ۲۲:۵۵

البته انگلیسی رو درست نشون میده. همونطور که قبلا گفتم فارسی رو ساپورت نمی کنه ...

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۳ آبان ۱۳۸۶ - ۲۳:۵۹

توی خود سایت del درست هستن، ولی موقع خوندن تو بلاگ ؟؟؟؟ میشن!

پس ایراد از کدی هست که واسه خوندن استفاده می‌شه٬ شما احتمالن از جاوااسکریپت استفاده می‌کنین که اطلاعات رو ؟؟؟؟ می‌خونه٬ پیشنهاد می‌کنم از خوراک خود delisious استفاده کنین٬ یا خوراک‌ساز رو واسطه قرار بدین.

• 1memar

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آبان ۱۳۸۶ - ۱۸:۴۹

میشه یک کم بیشتر توضیح بدید؟ چجوری از طریق feedburner لینک بذارم توی دلیشس! :-?

• utopia

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آبان ۱۳۸۶ - ۲۰:۱۵

Ali گفت:

از افزونه ای که خود دلیشس ساخته استفاده می‌کنید؟
    از چه طریقی لینک‌های خودتون رو در بلاگتون به نمایش می‌گذارید؟
    من به شما پیشنهاد می‌کنم RSS خود در دلیشس را به feedburner بدهید و خوراک feedburner رو هم به یک ابزارک خوراک خوان در وردپرس بدهید.

من هم از افزونه ی دلیشس استفاده کردم هم از فید ریدر با این وجود باز هم به صورت ؟؟؟؟؟ نمایش داده میشن.
    البته تو خود دلیشس درست نمایش داده میشه.
    ضمن اینکه IE هم فید رو درست نشون میده.

از این مشکل که بگذریم یه سوال
    اگه یه جایی بودیم که دسترسی به فایرفاکس با افزونه نداشتید چطوری دلیشس رو آپدیت میکنید؟
    ضمن اینکه مشکل تعداد کلیک هنوز هم پا برجاست.

• utopia

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آبان ۱۳۸۶ - ۱۷:۰۰

ضمنناْ مشکل من با استفاده از واسط قرار دادن feedburner و خوراک خوان حل شد.

ولی همچنان 2 سوال بالایی برام مطرحه:
    1- اگه یه جایی بودیم که دسترسی به فایرفاکس با افزونه نداشتید چطوری دلیشس رو آپدیت میکنید؟
    2- آمار کلیک روی لینک ها رو چطور به دست می آرید؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۵ آبان ۱۳۸۶ - ۱۹:۳۱

1- اگه یه جایی بودیم که دسترسی به فایرفاکس با افزونه نداشتید چطوری دلیشس رو آپدیت میکنید؟

اگه دسترسی به فایرفاکس نباشه من به اینترنت متصل نمی شم ;-)

2- آمار کلیک روی لینک ها رو چطور به دست می آرید؟

فیدبرنر آمار کلیک روی لینک هاش رو می ده ولی من تستش نکردم که برای این مورد هم جواب می ده یا نه ولی نباید مشکلی باشه ( برای دیدن آمار به کنترل پنل داخل فیدبرنر مراجعه شود ).

درباره‌ی این موضوع