انجمن

چگونه لینکدونی بسازم؟  (۱۶۱ نوشته)

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۰

مشکل لینکدونی همینه دیگه همه میان یه قول هایی میدن یا پیشنهاد هایی بعد دوباره میرسیم سر خونه اول :-(

افزونه خوشمزه خیلی عالیه اما نه شمارش کلیک داره نه این که بشه آرشیو اش کرد فکر کنم فقط تا 30 تا لینک میشه نمایش داد بقیه اش پر !

قبلن هم عرض کردم٬ شمارش کلیک رو یا استفاده از خدمات خیلی از سایت‌ها میشه راه انداخت٬ اما واسه آرشیو من هیچ راهی سراغ ندارم به‌جز استفاده از دسته‌بندی‌های خود وردپرس به‌جای لینکدونی.

متاسفانه این‌روزا من مشغول کار روی نسخه‌ی ۲.۵ وردپرس هستم و واقعن وقت ندارم که این روش رو الان آموزش بدم.

• Rahgozar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۱
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۱:۰۸

قبلن هم عرض کردم٬ شمارش کلیک رو یا استفاده از خدمات خیلی از سایت‌ها میشه راه انداخت٬ اما واسه آرشیو من هیچ راهی سراغ ندارم به‌جز استفاده از دسته‌بندی‌های خود وردپرس به‌جای لینکدونی.
    متاسفانه این‌روزا من مشغول کار روی نسخه‌ی ۲.۵ وردپرس هستم و واقعن وقت ندارم که این روش رو الان آموزش بدم.

بفرما من که گفتم مشکل لینکدونی هفت ماهه حل نشده هفت ماه دیگه هم حل نمیشه ~X( خیلی ها قول ها دادن اما فراموشی هم بد چیزیه (یه وقت فکر نکنیدمنظورم نوید جانه نه . اصلاً!!!)
    البته بنده منکر تیم وردپرس بخصوص آقای گنه کار نیستم اما لینکدونی خیلی مهمتره :((

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۱۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۲:۱۸

Rahgozar گفت:

بفرما من که گفتم مشکل لینکدونی هفت ماهه حل نشده هفت ماه دیگه هم حل نمیشه ~X( خیلی ها قول ها دادن اما فراموشی هم بد چیزیه (یه وقت فکر نکنیدمنظورم نوید جانه نه . اصلاً!!!)
    البته بنده منکر تیم وردپرس بخصوص آقای گنه کار نیستم اما لینکدونی خیلی مهمتره :((

~X(
    ~X(

• sadeghjam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۵

دست بچه های وردپرس برای همه کارهایی که میکنند درد نکنه. اما من واقعاً متاسف شدم وقتی دیدم که بعد از هفت ماه هنوز همون حرفهای همیشگی تکرار میشه و یکی نمیاد یه افزونه خوب برای لینکدونی بنویسه!

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۳:۵۹

دست بچه های وردپرس برای همه کارهایی که میکنند درد نکنه. اما من واقعاً متاسف شدم وقتی دیدم که بعد از هفت ماه هنوز همون حرفهای همیشگی تکرار میشه و یکی نمیاد یه افزونه خوب برای لینکدونی بنویسه!

بابا واسه اینکه فقط لینک‌ها نشون داده بشه اصلن افزونه لازم نیست٬ کافیه خوراکه حساب کاربری توی del.icio.us رو بخونیم و نشون بدیم٬ این چیزی که دوستان می‌خوان و هنوز بهش نرسیدن٬ شمارش کلیک و آرشیو کردنه!

واسه کاری که شما می‌خواین انجام بدین صادق جان همونی که عرض کردم کافیه!

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۱

راستی این باگهای اون پلاگین wp-recent-link چیه ؟
    من خودم یه مدت ازش استفاده می کردم ...

من خودم به خاطر همین کلمه باگ که شنیدم اونو ول کردم :|

اگه باگ هست چرا هنوز الوان وب که از بزرگ های برنامه نویسی وب هستند دارن ازش استفاده می کنند ؟ :-?

• sadeghjam

آفلاین
    عضو
    ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۲

دوستان من وضعیت لینکدونی وبلاگم رو مشخص کردم.
    از del.icio.us استفاده نمی کنم چون فیلتره و خیلی جاها و خیلی کسها نمی تونن ببیننش.
    من از http://www.furl.net استفاده کردم.
    Furl امکانات del.icio.us رو داره و در ضمن در FeedBurner هم براحتی می تونین با فید وبلاگتون پیوندش بدین.
    برای لینکدونی هم یه جایگاه بالای پستهام تعبیه کردم تا هم نشون بدم که لینکدونی برای من خیلی مهمه و هم اینکه از سایدبار بیشتر تو دیده.

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۴۴

منم این راه رو امتحان کردم میتونید یه لینکدونی یجا نصب کنید بعد اینکلود بگیرید.
    تو لینک سایت امضام هست .
    ولی چه باگی آخه wp-recentlink داره که همه دارن باهاش کار میکنند.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۸

از del.icio.us استفاده نمی کنم چون فیلتره و خیلی جاها و خیلی کسها نمی تونن ببیننش.

آقا اکه افزونه‌ی فایرفاکسش استفاده کنی هیچ فیـلتری جلوت نیست٬ واسه نشون دادنش توی وبلاگ هم از rss و php استفاده می‌شه که باز هم ربطی به فــیلترینگه مخابرات ایران نداره و و واسه‌ی همه قابله دیدنه. مثه لینکدونیه خودم.

• majidoneone

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۶

روش من برای استفاده از لینکدونی :

۱-من از فایرفاکس بعلاوه افزونه ای که بعضی سایت ها مثل فلیکر و دلیشیس و ... رو باز می کنه استفاده می کنم پس مشکلی با دسترسی به دلیشیس ندارم
    ۲- از این افزونه که جدیدا در قسمت پلاگین های سایت وردپرس دیدم استفاده می کنم با این افزونه یه ویجدت اضافه میشه و کافی فقط اکانت دلیشس رو بهش بدی خودش خیلی راحت لینک ها رو در سایت هر جا دوست داشتی نشون میده
    ۳- افزونه خود دلیشس برای فایرفاکس رو نیز نصب کردم

کلا با یه کلیلک در فایرفاکس و مطلب مورد نظر لینک در سایت من نشون داده میشه خیلی سریع و راحت !

پلاگین مورد نظر :

del.icio.us cached

لینک دانلود :

http://wordpress.org/extend/plugins/delicious-cached

من خودم قصد داشتم از فیدبرنر استفاده کنم اما لینک های مربوط به سایت اصلی رونشون نمیده یعنی رو لینک ها آدرس فیدبرنر است اما اینطوری لینک های سایت اصلی کاملا مشخص و واضح است

پ.ن : البته جدیدا افزونه های خیلی خوبی به سایت وردپرس اضافه شده مثل مشکل پاسخگویی و ... به نظرم خیلی کامل تر و بهتر شده دوستان حتما یه سری بزنند

ممنون و موفق باشید

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۳:۴۲

از باگهای wp-recentlink خبری نشد ؟

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۲۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۵

دوستان بگید دیگه چه باگی داره من خیلی جاها دیدم از این افزونه استفاده میکنند.
    شهوار جان والاه منم موندم.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۹:۲۹

این افزونه مشکل امنیتی داشت٬ می‌شد با استفاده از اون ایراد SQL Injection کرد و هر query که هکر دلش می‌خواست رو به پایگاه داده ما بفرسته!
    این افزونه از سال ۲۰۰۶ تا الان هم هرگز به‌روز نشده: http://rebelpixel.com/projects/wp-recent-links

والا من این همه اصرار بر استفاده از این افزونه رو نمی‌فهمم وقتی چیزهای بهتری هم وجود داره! اگه شمارنده‌ی کلیک این‌قدر براتون مهمه واسه بار ۱۰۰م می‌گم که سایت‌های زیادی هستن که این خدمات رو ارائه بدن٬ من خودم از CrazyEgg استفاده می‌کنم که البته فقط برای خود مدیر تعداد کلیک‌ها رو نشون می‌ده.
    اگه هم مسئله آرشیو کردنه می‌تونین از خوشمزه استفاده کنین با روشی که بامدادی توی وبلاگش توضیح داده.

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۸

دستت درد نکنه گناهکار جان من که فقط میخواستم بدونم چه باگی داره...
    من که یجور دیگه استفاده کردم از لینکدونی ام تی و وردپرس قروقاطی کردم.
    واقعا ممنون.

• Rahgozar

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۱

Gonahkar گفت:
    این افزونه مشکل امنیتی داشت٬ می‌شد با استفاده از اون ایراد SQL Injection کرد و هر query که هکر دلش می‌خواست رو به پایگاه داده ما بفرسته!
    این افزونه از سال ۲۰۰۶ تا الان هم هرگز به‌روز نشده: http://rebelpixel.com/projects/wp-recent-links
    والا من این همه اصرار بر استفاده از این افزونه رو نمی‌فهمم وقتی چیزهای بهتری هم وجود داره! اگه شمارنده‌ی کلیک این‌قدر براتون مهمه واسه بار ۱۰۰م می‌گم که سایت‌های زیادی هستن که این خدمات رو ارائه بدن٬ من خودم از CrazyEgg استفاده می‌کنم که البته فقط برای خود مدیر تعداد کلیک‌ها رو نشون می‌ده.
    اگه هم مسئله آرشیو کردنه می‌تونین از خوشمزه استفاده کنین با روشی که بامدادی توی وبلاگش توضیح داده.

ایجاد لینکدونی با خوشمزه خیلی عالی و راحته ولی نشون دادن تعداد کلیک برای بازدید کننده خیلی مهمه ~X( !!!
    اگه بشه یه جوری حلش کرد پرونده لینکدونی تو این فاروم بسته میشه

اگه اوشکول هم در رابطه با لینکدونی با ام تی یه توضیح مفید بدن خیلی ممنون میشم !
    باید کل ام تی رو نصب کرد یا یه بخش خاصی رو ؟

• محمد پشت کوهی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۰

:D می دونید داداشم می گفت هوا\یمای اف ۱۶ رو آمریکایی ها حدود ۴۰ سال \یش ساخته اند! این به این معنی که ابر کامپیوتر اون زمان همین کامپیوتر های امروزی که توی هر خونه بوده! مشکل کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی نیست! مشکل آدمایی هستند که بتونند اینا رو کنار هم بچینند و از این تجهیزات هواپیما بسازند!
    نمی گم نمایش تعداد کلیک ها کنار لینک لازم نیست! ولی واقعا چقدر این مشکل سایت های ما است؟ وچقدر روی بازدید کننده سایت ما تاثیر می زاره؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۷

اینم سایتی برای شمارش کلیک‌ها: http://www.mybloglog.com

امیدوارم دیگه این پرونده‌ی لینکدونی بسته بشه؛ الهی آمین.

• Rahgozar

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۵

Gonahkar گفت:
    اینم سایتی برای شمارش کلیک‌ها: http://www.mybloglog.com
    امیدوارم دیگه این پرونده‌ی لینکدونی بسته بشه؛ الهی آمین.

من که خیلی از این سایت سر در نیوردم امیدوارم خواسته های دوستان رو تامین کنه

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۲:۳۸

در حال حاضر به شکل ابتدایی در سایتم لینکدونی راه انداختم و دارم روش کار می کنم تا به صورت افزونه قابل استفاده باشد
    به یاری خدا تا یک ماه دیگه این افزونه درست می شود که در آن مساله نمایش و تعداد کلیک حل شده است .

من زیاد به اینجا زیاد سر نمی زنم اگر صحبتی یا نظری دارید در سایت پذیرای شما هستم

http://meghdad.abolfazli.com/fa/start-linkebox

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۱

اگه اوشکول هم در رابطه با لینکدونی با ام تی یه توضیح مفید بدن خیلی ممنون میشم !
    باید کل ام تی رو نصب کرد یا یه بخش خاصی رو ؟

سلام ببین یه ام تی ساده نصب میکنی خواستی برات نصب میکنم یه لینکدونی با ام تی درست میکنی.
    بعد مثلا ۱۰ لینک آخر میزاری با شمارش کلیک تو وردپرس. هم تویه سابدوماینت آرشی لینکهات جمع میشه هم 10تای آخر هم تو ایندکس سایتته.
    گناهکار جان مورد نداره آموزشش رو کلا بزارم تو فروم تا پرونده این لینکدونی بسته بشه مدیران موافقند؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۲

گناهکار جان مورد نداره آموزشش رو کلا بزارم تو فروم تا پرونده این لینکدونی بسته بشه مدیران موافقند؟

نه مشکلی نداره، خیلی هم خوشحال می‌شیم :)

بلخره این هم یه روشه دیگه.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۱

آقا یک \یشنهاد دارم برای میدیران برای ختم به خیر شدن این \رومده لینک دونی :

بیاید بحث جمع بندی کنید و یک اموزش کامل از ان در بیاورید و ان در ویکی (مستندات) قرا بدهید + افزونه ها و ... این جوری فکر میکنم خیلی بهتر میتونه باشه .. ;-) ;-)

• Rahgozar

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۸

zxo003 گفت:
    آقا یک \یشنهاد دارم برای میدیران برای ختم به خیر شدن این \رومده لینک دونی :
    بیاید بحث جمع بندی کنید و یک اموزش کامل از ان در بیاورید و ان در ویکی (مستندات) قرا بدهید + افزونه ها و ... این جوری فکر میکنم خیلی بهتر میتونه باشه .. ;-) ;-)

من هم کاملا با این موضوع موافقم
    حتی خیلی از موضوع ها باید دسته بنده قرار بگیره و داخل مستندات قرار داده بشه فقط لینکدونی نیست !

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۰

آقا من تا یکی دو روز دیگه آموزش کامل لینکدونی رو میزنم با تعداد کلیک که فقط یه چند مگ فضا میخوایید که محتاج این سایت یا سایت دیگه نشید و آرشیو لینکهاتونم تو سایت خودتون باشه. تو وردپرستونم نشون بده با تعداد کلیک.

• mhnahmdi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۰۸:۲۴

یکی دو روز شده یک ماه...
    خبری نیست؟! :))

• maxpal97

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    ۹ تیر ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۹

مي ترسم با دمپايي ( يا جارو ) بزنيدم ولي اين لينكدوني جريانش به كجا كشيد . :-?

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۹ تیر ۱۳۸۷ - ۱۶:۱۳

عزیز شما این اوشگول که الان یه تاپیک آموزش زده ولی تمام لینک ها کار نمی کنن!!!

شما می تونی توی گوگل این رو سرچ کنی:" آموزش ساخت لینکدونی ام تی"

کار راحتی هست! @},- ~O)

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲ آذر ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۱

برای استفاده از delicious نیاز به افزونه نیست
    کافیه کد rss ای که خود delicious میده رو داخل سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید

• Evil.l3oy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۸
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۰:۲۰

سلام دوست عزیز xray
    میشه کمی بیشتز توضیح بدید که چطوری این rss رو تو قالب ورد پرس قرار بدم ؟؟
    با تشکر

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۵

کافیه تو اینترنت یکم جستجو کنید !‌ خیلی خوبه ها :-)
    آموزش ساخت لینکدونی با خشمزه یا همون delicious
    لینکدونی همین وبلاگی که آموزش ساخت لینکدونی گذاشته با خشمزه می باشد

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۳ آذر ۱۳۸۷ - ۱۲:۱۶

توی پرانتز میگم... (برای شمارش کلیک از افزونه ی ozh click counter اشتفاده میشه...) :-)

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۸ آذر ۱۳۸۷ - ۲۲:۳۸

sosole گفت:
    سلام ایمیلتون رو دریافت کردم .
    می توانید بگید الان من از چه افزونه استفاده کنم ؟؟
    با تشکر

باید افزونه خوشمزه رو نصب کنید (از اینجا در یافت کنید : http://wordpress.org/extend/plugins/delicious-cached/)

فکر کنم اگه از طریق ایمیل بحث رو ادامه بدیم بهتره @},- ~O)

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۲ دی ۱۳۸۷ - ۲۲:۱۹

//دوستان عزیز ، مطمئناً میدونید اینجا جای به رخ کشیدن توانایی اسکریپت هاتون نیست ، بحثتون هم وردپرسی نیست...اسکریپتتون هم وردپرسی نیست...اصلاً چرا بحث میکنید؟! توضیح اضافه : خیلی از کد های استفاده شده سیستمی شبیه به اسکریپت شمارش کلیک (که برای وردپرس نیست با افزونه ی ozh اشتباه نگیرید) هستند. و "تقریباً از این سیستم استفاده میکنند...به لینک ها دقت کنید ... به لینک های ایران گت نگاه کنید... پس ، بحث های حاشیه ای رو بزارید کنار ، و اگر راه حل دارید بدون حاشیه مطرح کنید...

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۳ دی ۱۳۸۷ - ۰۱:۵۷

من درحال نوشتن مطلب آموزشي ساخت اين لينكدوني هستم
    يه مطلب جامع كه به اين بحث خاتمه بديم !
    ظرف 2 3 روز آينده تكميل ميشه
    پلاگين رو هم به وردپرس معرفي كردم تا بررسي كنه و تاييد بشه
    اونوقت ديگه همتون ميتنويد يه لينك دوني مثل سايت من ( ايران گت ) داشته باشيد

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    ۳ دی ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۱

تمام پست‌های بی‌ربط حذف شد، در صورت تکرار و منحرف کردن تاپیک انجمن بسته می‌شود.

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۲۹ دی ۱۳۸۷ - ۰۰:۵۷

ساخت لینکدونی برای سایت وردپرسی با قابلیت شمارش کلیک توسط افزونه Linkaj Link

پابليك شد ;-)

http://www.iranget.com/archives/134/

• mjpt1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۲
    ۴ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۷:۱۲

این یکی هم که همش ارور می ده شما هم که جواب نمی دی

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۴ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۸:۱۰

چه پيغامي ميده دوست من ؟

عرض كردم توي سايت كه بايد يونيكد 2 تا فايل پي اچ پي به utf-8 whitout BOM توسط notepad ++ تغيير پيدا كنه
    اگه دوباره دانلودش كنيد مشكل بر طرف شده
    نسخه جديد پلاگين بدون نياز به ديتابيس در حال تست هستش كه به زودي پابليك ميشه

فراموش نكنيد كه من گفتم نسخه بتا هستش و بايد اشكالاتش توسط دوستان گزارش بشه تا برطرف بشه

• hosein6626

آفلاین
    عضو
    ۱۴ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۳

چی شد بلاخره؟!چه خاکی باید سرمون کنیم؟ :D

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۱۴ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۵

چرا خاك ؟
    مشكل كجاست ؟

• hosein6626

آفلاین
    عضو
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۷:۵۲

مطلب اینجاست: یکی از دلایلی که ما از دلیشس برای ساخت لینکدونی مون استفاده نکردیم این بود که به یه سایت دیگه خودمون رو وابسته بکنیمُ تفاوتش مثل تفاوت اینه که آدم بیاد برای خودش یه آمارگیر با php بسازه و به دیتابیس معرفی کنه، و اینکه بیاد از سایتایی مثل وبگذر و پرشین استت برای آمار سایتش استفاده کنه.
    من استقلال کاری رو ترجیح می دم، دلیلمم اینه که یه سری از این سرویس ها رو نمی شه به دست مشتری داد، چرا که پیش خودش فکر می کنه تو که برای من کاری نکردی سرویس یه سایت دیگه رو اینجا کپی پیست کردی!!
    شایدم من اشتباه می کنم، دوستانم نظرشونو بگن خوشحال می شم.

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۱

اگه بهت بگم سايت لينكاژ مال ماست چي ميگي ؟

• hosein6626

آفلاین
    عضو
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۵۱

اونوقت منم بهت می گم من خودم یه چیزی مثل لینکاژ می خوام :D

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۱
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۹:۲۲

hosein6626 گفت:
    مطلب اینجاست: یکی از دلایلی که ما از دلیشس برای ساخت لینکدونی مون استفاده نکردیم این بود که به یه سایت دیگه خودمون رو وابسته بکنیمُ تفاوتش مثل تفاوت اینه که آدم بیاد برای خودش یه آمارگیر با php بسازه و به دیتابیس معرفی کنه، و اینکه بیاد از سایتایی مثل وبگذر و پرشین استت برای آمار سایتش استفاده کنه.
    من استقلال کاری رو ترجیح می دم، دلیلمم اینه که یه سری از این سرویس ها رو نمی شه به دست مشتری داد، چرا که پیش خودش فکر می کنه تو که برای من کاری نکردی سرویس یه سایت دیگه رو اینجا کپی پیست کردی!!
    شایدم من اشتباه می کنم، دوستانم نظرشونو بگن خوشحال می شم.

بیشتر ما تمایل داریم که قسمتهایی نظیر لینکدونی را به سایتمون اضافه کنیم و نمیخوایم وابسته به سایتهای دیگر و اضافه کاری بشیم .
    اینکه این دوستمون اومده یه پلاگین نوشته برای سایته خودش مثل اینه که من بیام بخش نظرسنجی با کدی که وبگذر به من داده را در سایتم بگذارم و برای تنظیمات به سایت وبگذر بروم!! البته به اون دوستمون هم حق میدم چرا که کار مفیدی انجام داده است اما به نظر من خوشایند نیست!
    نمیدونم چرا دوستان خودشون دست به کار نمیشوند و این امکان را در آینده جز خود وردپرس نمیکنند! یعنی آقا بیایید با نظرات و پیشنهاداتمون وردپرس را وادار کنیم تا تعداد کلیک را در آینده در نسخه های بعدی به بخش مدیریت لینکها اضافه کنه فکر نکنم کار سختی باشه! به جای این همه بحث بیهوده!
    به نظر بنده افزونه همچین قدرتی را نخواهد داست چرا که یا بعدا از طرف سازنه افزونه ساپورت نخواهد شد( مثل recent link) و یا باید برای افزونه های دیگر : زمین و زمان را ویرایش کنی این فایلرو اضافه کنی و .. ~X( خلاصه توی هر ورژن جدید باید ویرایش و اضافه کردن رادوباره از اول شروع کنی! تا این قابلیت را به صورت ناقص اضافه کنی!

مثلا : همین دوستمون با این افزونه و سایت لينكاژ که متعلق به خودشه چنین چیزی درست کرده - سایت الوان وب با استفاده از recent link چنین قابلیتی را به سایتش اضافه کرده (احتمالا باگهای افزونه را رفع کرده و افزونه را شخصی کرده) - یا مثلا سایت شاهوار با استفاده از افزونه smartcounter تعداد کلیکها و سایت دلییشز را برای آرشیو توانسته این قابلیت رااضافه کند اما بنده اعتقاد دارم این کارها بیهوده است و کامل نیست! حتما باید این قابلیت جز مولفه های وردپرس بشود!

فعلا من ترجیح میدیم فقط با rss reader خود وردپرس و سایت دلیشس این قابلیت را بدون مشاهده تعداد کلیکها به وبلاگم (که هنوز تکمیل نشده) اضافه کنم و

تاکید میکنم تا زمانی که خود وردپرس قابلیت تعداد کلیکها را اضافه نکند بحث کردن بی فایده است !

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۶

البته به تازگی یکی از دوستانsilvercover افزونه ای ساخته که بنده تستش نکردم و نمیتونم درباره اش نظر بدم

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۳

نظرتون در مورد شمردن لينك ها توسط افزونه ي ozh click چيه ؟

همه دنبال اون بوديد و ما اومديم يه پلاگين نوشتيم ! صفحات اول رو بخونيد
    كسي حرف از استقلال در وردپرس نزده بود

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۲۲

متاسفانه دوستان حرف از استقلال و اینا میزنن ، اما به این فکر نمی کنن که زمانی که حجم اون تیبل در دیتا بیس بالا رفت و اتفاقات ناگوار بعدش اتفاق افتاد مجبور به چه کار ها نمی شن...(اصلاً اگر میشد تعداد کلیک ها رو هم توی همون سایت لینکاژ ذخیره میکرد خیلی بهتر بود :D)

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۹

در نسخه جديد لينك ها توي ديتابيس ذخيره نميشن !
    توي يك فايل txt ذخيره ميشه

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۰

Mizsia گفت:
    متاسفانه دوستان حرف از استقلال و اینا میزنن ، اما به این فکر نمی کنن که زمانی که حجم اون تیبل در دیتا بیس بالا رفت و اتفاقات ناگوار بعدش اتفاق افتاد مجبور به چه کار ها نمی شن...(اصلاً اگر میشد تعداد کلیک ها رو هم توی همون سایت لینکاژ ذخیره میکرد خیلی بهتر بود :D)

مگر چه قدر بالا خواهد رفت؟ آیا از تیبل پستها هم بالاتر خواهد رفت؟

خوب اگر کسی دوست نداشت میتونه از این قابلیت استفاده نکنه تا حجم جدول مربوطه به دیتابیسش بالا نره و سایتش سنگین نشه! و بقیه از روشهای کنونی استفاده کنند

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۲:۴۷

در کوتاه مدت مشکلی پیش نمیاد ، اما در بلند مدت دیتابیستون حجمش بالا میره ... به سرعت سرورتون هم مربوط میشه...

درباره‌ی این موضوع