انجمن

ایجاد چندین بلوک موضوعی  (۵ نوشته)

• babycat021

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۴

سلام ... خسته نباشید ... اول از همه ممنونم بخاطر زحماتی که برای دوستان میکشید ... اجرتون با خدا .... به تازگی سایتی راه اندازی کردیم و تصمیم گرفته شد تا از سیستم وورد پرس استفاده کنیم وهمین اتفاق هم افتاد اما در ابتدای کار نیازمند راهنمایی شما هستیم تا بتونیم بلوک موضوعی خودمون رو ایجاد کنیم .. اونطور که مشخصه تنها یک بلوک موضوع وجود داره و ما نیاز داریم چند بلوک موضوعی ایجاد کنیم و دسته ها رو برای هر موضوع ترتیب بندی کنیم
    ... لطفا ما رو راهنمایی کنید که چگونه میتونیم این بلوک ها رو ایجاد کنیم و دسته های موضوعی رو داخلشون ترتیب بندی کنیم .. این هم تصویری از مورد ایده آل ماست و همچنین منظور اصلی ما از بلوک موضوعی ... عکس رو مشاهده کنید تا متوجه منظور اصلی ما بشید ... بازم تشکر میکنم
    http://myup.ir/images/36909391112833651217.png

• babycat021

آفلاین
    عضو
    ۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۳

چرا کسی جواب نمی ده؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۴

میهن‌دانلود وردپرس نیست. این امکان رو وردپرس بصورت پیش‌فرض نداره مگر با افزونه که من ندیدم

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۵

با عرض معذرت ولی 1راه داره البته نه اینکه مثل میهن دانلود بلوک بشه براشون تو قالب ساخت بلکه دسته بندی درختی میشه و استفاده از موضوعات مادر در قسمت نوشته‌ها>دسته‌ها که باید یه موضوع بسازیو اون رو انجمن مادر کنید و موضوعات بعدی رو زیرش بزنید

• babycat021

آفلاین
    عضو
    ۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۰

7i7GRiFFiN گفت:
    با عرض معذرت ولی 1راه داره البته نه اینکه مثل میهن دانلود بلوک بشه براشون تو قالب ساخت بلکه دسته بندی درختی میشه و استفاده از موضوعات مادر در قسمت نوشته‌ها>دسته‌ها که باید یه موضوع بسازیو اون رو انجمن مادر کنید و موضوعات بعدی رو زیرش بزنید

آقا میشه بیشتر راهنماییم کنید.
    میهن دانلود وردپرس هست خودم از مدیرش پرسیدم
    واینکه میشه به آی دی من پیام بدید بیشتر راهنمایی کنید.
    babycat021@yahoo.com

درباره‌ی این موضوع