انجمن

دو عنوانه کردن سایت  (۴ نوشته)

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۸:۲۲

سلام
    عنوان سایت من آموزش,دانلود,کتاب,قالب,بازی هست زمانی که کاربر این نامو میبینه زیاد خوشایند نیست
    دوست دارم توی گوگل به این نام آموزش,دانلود,کتاب,قالب,بازی ثبت بشه اما وقتی کاربر سایت رو باز میکنه یه عنوان دیگه مثل پی سی ایــ افــ رو ببینه
    امکان داره؟

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۳

p30af.com گفت:
    سلام
    عنوان سایت من آموزش,دانلود,کتاب,قالب,بازی هست زمانی که کاربر این نامو میبینه زیاد خوشایند نیست
    دوست دارم توی گوگل به این نام آموزش,دانلود,کتاب,قالب,بازی ثبت بشه اما وقتی کاربر سایت رو باز میکنه یه عنوان دیگه مثل پی سی ایــ افــ رو ببینه
    امکان داره؟

بله امكان داره.
    يكي از راه هاش - و به نظرم بهترين راه - استفاده از افزونه "All in One SEO Pack" هست. (كه هم كاري كه گفتيد انجام ميده هم براي سئوي شما توي گوگل و ديگر موتورهاي جستجوگر عاليه). توي تنظيمات افزونهو در قسمت "Home Title" بريد و نام مورد نظرتون رو براي گوگل اونجا وارد كنيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    علی سجاد - ثاني عشر
  • علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۷

از قسمت تنظیمات همگانی اگه پی سی ایــ افــ بنویسم توی گوگل ایندیکس نمیشه؟
    و فقط توی بخش Home Title افزونه all in seo پک که عنوان رو بنویسم ایندیکس میشه؟

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۰

p30af.com گفت:
    از قسمت تنظیمات همگانی اگه پی سی ایــ افــ بنویسم توی گوگل ایندیکس نمیشه؟
    و فقط توی بخش Home Title افزونه all in seo پک که عنوان رو بنویسم ایندیکس میشه؟

توي قسمت تنظيمات همگاني فقط توي سايت نشون داده ميشه و توي گوگل ايندكس نميشه ولي توي بخش Home Title فقط توي گوگل ايندكس ميشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    علی سجاد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.