انجمن

کمک برای رفع مشکل بلاگ خوان وبلاگستان سبز  (۶ نوشته)

• mehdi361

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۲ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۸

همانطور که احتمالا تا کنون دیده اید در سایت گرین بلاگ از برنامه وردپرس و افزونه Feedwordpress برای خواندن آخرین مطالب وبلاگ های محیط زیست فارسی استفاده میکنیم.

ولی اخیرا سایت با مشکلاتی روبرو شده که برای رفع این مشکلات به کمک دوستان عزیز در وردپرس فارسی نیاز دارم.

تا پیش از به روز رسانی وردپرس به نسخه 2.5.1 من از نسخه 2.2.3 وردپرس و از نسخه 0.981 فیدوردپرس استفاده میکردم. و مشکلی از این بابت نداشتیم. مرگ با خروجی فید پرشین بلاگ که با استفاده از فیدبرنر مشکلات آنها هم برطرف شد.

ولی در نسخه جدید وردپرس و فیدوردپرس متاسفانه فقط تعدادی از پست های وبلاگ ها نمایش داده می شوند و مابقی پست ها توسط برنامه خوانده نمی شود.

راه های مختلفی را امتحان کردم ولی هیچکدام موثر نبود.
    اگر در این مورد پیشنهادی به نظرتان می آید لطفا راهنمایی کنید.

شخصا به عنوان آخرین راه بازگشت به نسخه قدیمی وردپرس و فیدوردپرس برایم باقی مانده.
    آیا از نظر فنی بازگشت از 2.5.1 به نسخه های قدیمی‌تر ممکن است؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۱:۲۲

ما برای سیاره از همون وردپرس ۲.۳ داریم استفاده می کنیم.
    در مورد بازگشت از ۲.۵.۱ به ۲.۳ اگه بک آپ کامل دیتابیس ۲.۳ نباشه نمی شه مگه از خروجی خود وردپرس استفاده کنید که برای اونم باید یکی ۲ باری تست کنید که مشکلی نباشه ...

در مورد مشکل افزونه بهتر به سایت خود افزونه و انجمن وردپرس سر بزنید اگه مشکل کلی باشه احتمالا راه حلی براش اومده و یا حداقل برای کسی سوال بوده ;-)

• mehdi361

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۸

نوید عزیز متشکرم از پاسخت
    مشکل دیگه هم اینه مدتی هست که صفحات قبل و بعد در صفحات سایت و همینطور در بخش مدیریت سایت دیده نمیشه.

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۲ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۰

در بخش مدیریت ؟ می تونید یه تصویر قرار بدید ...

• mehdi361

آفلاین
    عضو
    ۲۴ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۷

خروجی پیشنهاد خوبیه ولی تا حالا بیشتر از شش هزار مطلب و 160 عضو داریم که حجمش مطالبشون خیلی بیشتر از 5 مگابایت میشه. در بخش درون ریزی نوشته بود حداکثر میتونید 5 مگابایت رو آپلود کنید.

نوید جان چطور میتونم یوزر و پسورد بخش مدیریت رو ارسال کنم براتون، تا اگر فرصت کردی نگاهی بکنی.

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۸:۰۸

بیشتر از 5 مگابایت میشه. در بخش درون ریزی نوشته بود حداکثر میتونید 5 مگابایت رو آپلود کنید.

اون محدودیت مربوط به تنظیمات هاسته که می تونید افزایشش بدید . قبلا راه حلش گفته شده یه جستجو بکنید ;-)

نوید جان چطور میتونم یوزر و پسورد بخش مدیریت رو ارسال کنم براتون، تا اگر فرصت کردی نگاهی بکنی.

والا من تجربه ای در کار با این افزونه نداشتم. به نظرم بهترین راه همون گشتن توی سایت سازنده و یا مطرح کردن مشکل در اونجاست

درباره‌ی این موضوع