انجمن

مشکل عجیب در زمینه های دلخواه تصویری  (۱۲ نوشته)

• internet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۱

سلام
    امروز بعد از یک ماه خواستم برم در فروشگاه محصول وارد کنم
    در قسمت زمینه های دلخواه قبلا وقتی می زدم زمینه دلخواه مثلا قیمت یا لینک خرید یا عکس محصول راحت اضافه میشد
    الان برای هر بار زدن باید یک بار صفحه رو بروزرسانی کنم
    زمینه های دلخواه چه حذف کنم چه اضاف کار می کنه مشکلی نداره فقط باید هر زمینه دلخواه که اضافه می کنم یا حذف می کنم یک بار صفحه رو بروزرسانی کنم
    یعنی وقتی مثلا می زنم قیمت 2000 تومان و بعد افزودن رو می زنم هیچ اتفاقی نمی افته ولی وقتی صفحه رو رفرش می کنم می بینم زمینه دلخواه اضافه شده است
    مشکل دیگه اینکه وقتی که زمینه دلخواه رو حذف می کنم حذف می شه ولی بعد دوباره با یک کادر صورتی رنگ ظاهر می شه که عکسش هم در زیر گذاشتم در مرورگر FF و IE8 تست کردم هیچ فرقی نکردم
    در تصویر زیر مشاهده می کنید من تعداد رو حذف کردم ولی بعد با کادر صورتی رنگ ظاهر شده و باید حتما دکمه بروزرسانی رو بزنم تا اوکی بشه مشکل از چیه؟
    http://www.novinupload.com/do.php?img=9087

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۸

حدس من این هست که پس از به روز رسانی وردپرس یا برخی از افزونه ها، اختلالی در بخش JavaScript و کتابخونه jQuery رخ داده.

مرورگر فایرفاکس رو باز کنید و Ctrl+Shift+J رو بزنین تا Error Console ظاهر بشه. این کنسول خطاهای جاوا اسکریپتی و CSS ای سایت رو فهرست میکنه. از بالاش دکمه Clear رو بزنین تا همه خطاهای قبلی پاک بشه. در ادامه در حالی که این پنجره باز هست به بخش افزودن محصول و زمینه های دلخواه برین و کار وارد سازی رو مثل همیشه انجام بدین، در خاتمه بررسی کنید که چه خطاهایی در کنسول باز شده فهرست شده اند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    internet
  • internet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۹

همین کارو کردم خیلی ایراد گرفت که سه تا رو گذاشتم خیلی بود از حوصله من خارج بود که یکی یکی بزارم ولی اکثرا تکراری سه تاش رو گذاشتم
    حالا من کاری که خودم کردم اینکه پوشه مدیریت رو یک بار کامل حذف کردم و دوباره دانلود کردم و آپلود ولی هیچ فایده ای نداشت و همین خطاها الان بعد از این مرحله هست
    چون شاپ دارم و کارم با این شاپ هست واقعا برام مشکل ساز شده لطفا بفرمائید چیکار کنم
    با تشکر و سپاس

هشدار: اشکالی در تجزیهٔ مقدار برای «background-image» روی داد. تعریف استفاده نشد.
    پروندهٔ مبدأ: http://.ir/wp-admin/css/colors-fresh.css?ver=20110703
    سطر: 1

این یکی دیگه :
    هشدار: ویژگی ناشناخته ‏'‎box-sizing‎'. تعریف استفاده نشد.
    پروندهٔ مبدأ: http://.ir/wp-admin/load-styles.php?c=1&dir=rtl&load=global,wp-admin&ver=8f5ed7c060dbddf250eee394ffe83ced
    سطر: 1

یکی دیگه :
    هشدار: ویژگی ناشناخته ‏'‎-moz-opacity‎'. تعریف استفاده نشد.
    پروندهٔ مبدأ: http://.ir/wp-includes/js/thickbox/thickbox.css?ver=20090514
    سطر: 38

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۸

من صرفا اون خطاهایی پنجره رو نیاز دارم که بهش میگیم Errors و نه Warning ها رو. یعنی اون هایی که دکمش توی کنسول یه آیکن ضربدر قرمز هست. نیازی نیست همه خطاها (All) رو فهرست کنید.

internet
  • internet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۳

ممنون
    مرورگرم فارسی هست دوباره تست کردم و این خطا رو داد در قسمت خطاها:
    خطا: اضافات بعد از عنصر نوشتار
    پروندهٔ مبدأ: http://sitename.ir/wp-admin/admin-ajax.php

نکته دیگه من که کل پوشه ادمین رو دوباره ریستور کردم باید درسته شده باشه ولی هیچ فرقی نکرد!
    با تشکر

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۷

آخه توی دنیای برنامه نویسی و ... کار با خطاهای فارسی خیلی سخت هست و من از این خطا دقیقا متوجه مشکل نشدم ولی حدسم در اون موردی که خدمت شما گفتم تقویت شد. اگر امکانش باشه با مرورگر انگلیسی تست کنید خیلی خوب میشه. ضمنا مرورگر کروم هم یک Error کنسول داره که با همون Ctrl+Shift+J نمایان میشه.

internet
  • internet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۳

اقا زحمت اش با شما شرمنده:
    http://.ir/wp-admin
    user

pas

با تشکر

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۷

با توجه به چیزی که من دیدم به افزونه ها بیشتر مشکوکم. لطفا یکبار تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید و تست کنید، اگر مشکل برطرف شد فرضیه ثابت میشه و میشه با شناسایی افزونه مشکل ساز، به حل مسئله رسید.

internet
  • internet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۴

silvercover گفت:
    با توجه به چیزی که من دیدم به افزونه ها بیشتر مشکوکم. لطفا یکبار تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید و تست کنید، اگر مشکل برطرف شد فرضیه ثابت میشه و میشه با شناسایی افزونه مشکل ساز، به حل مسئله رسید.

اقا ممنون لطف کردید
    از طریق هاست پوشه پلاگین ها رو تغییر نام دادم که هیچ کدوم از پلاگین ها کار نکنه و سپس یک نوشته جدید ایجاد کردم
    ولی متاسفانه هیچ فایده ای نداشت و هیچ فرقی نکرده
    جالب اینجاست که یک فروشگاه مشابه همین و دقیقا کپی همین روی یک دامنه دیگه دارم ولی اون هیچ مشکلی نداره موندم چیکار کنم
    با تشکر

• internet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۲

از همون فروشگاهی که گفتم کپی همینه و مشکلی نداره یه کپی از ادمینش گرفتم و اینجا ریستور کردم ولی درست نشد

• internet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۴

اقا این مشکل من رفع نشده لطفا دوستان کمک کنند اینطوری از کارم باز می شم
    برای هر محصول که بخواهم اضافه کنم باید ده بار بروزرسانی یزنم داغون می شم به خدا
    لطفا یه فکری بکنید دیگه هر کاری می شد کردم چقدر فایل ها رو ریستور کنم نمی شه

• internet

آفلاین
    عضو
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۱

ناچار شدم همه چیز رو از اول انجام بدهم و درون ریزی یه بعداظهر وقت گرفت ولی درست شد
    با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.