انجمن

تغییر پیوند یکتا و بدبختی  (۴ نوشته)

• Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۹

سلام دوستان
    من پیوند یکتامو تغییر دادم ، حالا تو گوگل وبمستر ‎2522 صفحه ی notfound پیدا شده و از این به بعد هم بازدیدم از 7000 رسید به 1000 .چی کار کنم که این صفحات حذف بشه؟
    جستجو هم کردم که یکی از دوستان گفته بود باید دستی حذف بشه ولی آخه مگه میشه 2522 صفحه رو دستی پاک کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۶

دوست عزيز اولا كه كار خيلي بدي كردي كه پيوند يكتاي سايتت رو تغيير دادي ،، صمه ي سنگيني به سايتت وارد كردي كه تا مدتها جبران نميشه ،، صفحات Not Found گوگل رو هيچ كس جز خوده گوگل نميتونه پاك كنه .. بايد صبور باشيد و منتظر بمونيد تا خوده گوگل متوجه بشه و به تدريج آدرس هاي جديد ايندكس و صفحات Not Found پاك بشن ( خيلي طول خواهد كشيد )

در رابطه با بازديد سايتت ميتونه صفحه هاي Not Found رو به آدرس جديد دايركت كني .. در اين مورد افزونه هاي زيادي هست ( مشكلت رو تا حدودي حل ميكنه ) كه اگه جستجو كني پيدا ميكني .. اينم يكيش هست ،
    Dean's Permalinks Migration

موفق باشيد ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Ʀεƶα - محسن غیاثی - Farshad MC - Omid Sh
  • Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۴

ممنون
    ولی الان که به Crawl errors نگاه میکنم اکثر ارور هاش مثل اینه:
    http://funia.ir/archives/tag/مطالب-خواندنی/
    با اینکه من به پیوند یکتای تگ ها دست نزدم!!!!
    تازه ازدیروز ارورها زیاد تر هم شده ( رسیده به 2624 صفحه )
    خواهشا یک کمکی بکنید؟

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۷

من هم دقيقا" اين اشتباه رو انجام داده بودم و پيوند يكتامو به .html تغيير دادم آمارم از 9000 بازديد روزانه رسيد به 500 نفر واسم فاجعه بود با بيش از 3400 صفحه not found....از افزونه Dean's Permalinks Migration استفاده كردم...بطور پيوسته مطلب ارسال ميكردم حداقل روزي 6 تا پست ميزاشتم...و حالا دو هفته اي هست كه پس از گذشت تقريبا" 2 ماه همه چيز به روال عاديش برگشته...فقط بايد حوصله كني و پست بدي...
    موفق باشي

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Ʀεƶα

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.