انجمن

نیاز به یک پلاگین واریز وجه از طریق درگاه پرداخت - فروشگ  (۱۴ نوشته)

• armin3000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۲:۱۸

سلام.
    من نیاز به یک پلاگین یا فرم یا خلاصه یه راهی واسه واریز پرداختها به صورت آنلاین و از طریق دروازه پرداخت بانک ملت هستم.
    بحثهایی که توی این فروم شده بود همشون به فروشگاه و سبد خرید و این چیزا مربوط میشد.

من یک فرم خیلی ساده میخوام که اگر بشه امکانات بیشتری هم بهش اضافه کرد خب خوبه. اما حداقل نیاز من:

یک صفحه پرداخت شبیه به فرم تماس که توی یکی از برگه ها یا نوشته ها قرارش بدم و این امکانات رو داشته باشه:
    - نام و نام خانوادگی و شماره تماس پرداخت کننده
    - مبلغ مورد نظر جهت واریز (تومان)
    - قسمتی برای ارائه توضیحات
    - دکمه واریز وجه که با زدن این دکمه وارد صفحه درگاه پرداخت بانک بشه و پس از انجام عملیات پرداخت توسط درگاه بانک، مبلغی که توی اون فرم وارد شده رو به حساب من بریزه و اطلاعات فرم واریز تایید شده و شماره تراکنش هم واسه من ایمیل بشه.

همین!!! دیگه نه سبد دارم نه فروشگاه نه تنوع محصول و ...

حالا اگر این موارد رو هم بشه در قسمت ورود اطلاعات فرم اضافه کرد خوبه. اما واجب نیست:
    - انتخاب عنوان واریز وجه از دسته هایی که واسش تعریف شده. مثلا واریز وجه مشاوره، سفارش اشتراک مجله و از این چیزا مثلا. و قیمت هر کدوم هم مشخص باشه.
    - امکان انتخاب تعداد و ضرب کردن و یا اعمال تخفیف برای تعداد خاص
    - امکان تعریف کوپن تخفیف

ترجیحا به صورت پلاگین باشه. کد مرچنت بانک و اینا رو دارم. اما دیگه هیچیشو بلد نیستم.

فقط فرم واریز وجه میخوام نه سیستم پرداخت فروشگاه! از زرین پال هم نمیخوام استفاده کنم چون کامزد ۲.۵ درصد بسیار زیاد هست.

ممنون از کمکتون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    forklift
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۰

سلام
    همچین افزونه‌ای وجود نداره.
    همین چند روز پیش در موردش بحث شد.
    قبل از باز کردن تاپیک جستجو کنید!

Araz - Mostafa
  • namaki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۳

میخواین که اطلاعاتی از پرداخت وجه توشط مشتری به ایمیلت ارسال بشه یا اینکه پرداخت آنلاین میخواین؟
    چون یک موقع شما فرمی درست می کنید ومشتری پس از پرداخت وجه اطلاعات پرداخت شده را برات طی یک فرم به ایمیلت میفرسته
    یک موقع هم شما فرم پرداخت آنلاین میخواین درسایتتون داشته باشین
    منظورتون کدومش هست؟

Mostafa
  • armin3000

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۴

بنده هم عرض کردم. جستجو کردم و ۸ تا تاپیک بود که دو سه تاش چیز خاصی نگفته بود و بقیه هم خیلی گسترده و در حد فروشگاه و اینا توضیح داده بود یا مثلا تبلیغ سیستم فروشگاه ساز کرده بود.

من میخوام پرداخت هم از طریق درگاه پرداخت بانک به صورت آنلاین انجام بشه. مثل همون چیزی که گفتم. مشتری مبلغ رو انتخاب کنه و بعد بزنه پرداخت و وارد صفحه پرداخت آنلاین بانک بشه و شماره کارت و رمز و اینا رو بده و عمل پرداخت که انجام شد برگرده به سایت و واسه منم ایمیلش بیاد. یعنی ساده ترین حالت پرداخت.

واسه اون حالتی هم که شما گفتید که مشتری واریز رو انجام داده و فقط میخواد شماره فیش یا شماره پیگیری رو وارد کنه فکر کنم با پلاگین contact form 7 به این کار رو راحت انجام داد درسته؟
    این روش دوم رو هم باید بذارم. بالاخره بعضیا دوست دارن واریز رو بانکی انجام بدن و پرداخت آنلاین واسشون مناسب نیست. ممنون میشم واسه اینم یه راه بگین. حداقل اگه پرداخت آنلاین راه نیفتاد اینو داشته باشم. ترجیح من روش اول هست.

اگر به صورت غیر پلاگینی هم بخوام نمیتونید راهنمایی کنه که باید چی کار کنم؟

• namaki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۵

اگر شما با افزونه فرم بسازید واطلاعات پرداخت شده به ایمیلت بیاد فکر کنم بهتر باشه چون پرداخت آنلاین وجهه مثبت خودش تو اینترنت از دست داده چون از این طریق کلاهبرداری زیاد شده ودیگه مشتریها به این روش اهمیت نمیدن
    آنچه که الآن مرسومه اینه که اول کالا ازطریق پست درب منرل میره وبعد وجهش پرداخت میشه مگر مشتریهای خاص که اعتماد کرده باشند
    شما اگر بخواین اطلاعات به ایمیلت بیادهمون افزونهcontact form 7 ..........اگر بخوای دیتابیس داشته باشی بایدتواین اسکریپت تغییرات بدی.... اگر اشتباه نکنم به مشتری کد رهگیری هم میده

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۲

شركت به پرداخت ملت نماينده بانك ملت هست براي امور پرداخت اينترنتي. ميتونيد از اين شركت كمك بگيريد

در صورتي كه مرچنت رو داريد با اين ايميل تماس بگيريد:
    parselearn[at]yahoo.com

Saeed Fard - Mostafa
  • armin3000

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۹

namaki گفت:
    اگر شما با افزونه فرم بسازید واطلاعات پرداخت شده به ایمیلت بیاد فکر کنم بهتر باشه چون پرداخت آنلاین وجهه مثبت خودش تو اینترنت از دست داده چون از این طریق کلاهبرداری زیاد شده ودیگه مشتریها به این روش اهمیت نمیدن
    آنچه که الآن مرسومه اینه که اول کالا ازطریق پست درب منرل میره وبعد وجهش پرداخت میشه مگر مشتریهای خاص که اعتماد کرده باشند
    شما اگر بخواین اطلاعات به ایمیلت بیادهمون افزونهcontact form 7 ..........اگر بخوای دیتابیس داشته باشی بایدتواین اسکریپت تغییرات بدی.... اگر اشتباه نکنم به مشتری کد رهگیری هم میده

آخه بنده کارم فروشگاه نیست و ارسال پستی و اینا ندارم و نهایتش سرویسای آنلاین هست. البته روش پرداخت پستی قدیمی تر هم هست و این روش رو فروشگاه ها زیاد نمیپسندیدن. روش پرداخت آنلاین واسه کار من مناسبه. چون مشتریهام کاملا من رو مشناسن و توی سایت هم معرفی شدم و پرداختهای اینجوری خیلی راحت و سریع انجام میشه و مدارک پرداخت هم هون لحظه برای هر دو طرف هست.

اسکریپتی هم که معرفی کردی کار جالبی بود. با چی این اسکریپت ساخته شده؟ چه جوری تغییرش بدم؟ و چه جوری میتونم توی یه برگه مستقل بذارمش؟ کد html فایل index رو بذارم جواب میده؟

پارسای عزیز من کدنویسی به اون صورت کار نکردم.اتفاقا از بانک ملت هم مرچنت دارم. به پرداخت یعنی تا حد کدنویسی هم کمک میکنه؟ کد مرچنت و رمز رو قبلا واسه یه سایت دیگه که سیستم فروشگاه میخواستم روش راه بندازم گرفته بودم اما دیگه ولش کردم و باید همون قبلی رو به این سایت انتقال بدم.
    اما اگر تا دو هفته راه نندازم دوباره غیر فعال میشه و واسه همین میخوام از نظر اسکریپت آماده کنم اول.

• armin3000

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۶

دوستان حداقل یه نفر رو معرفی کنید که این کار رو بتونه انجام بده. اگه مجبور باشم و هزینه هم مناسب باشه مشکلی ندارم. عجیبه که ماژولهای پرداخت در CMS های مختلف رو کسی کار نمیکنه. به نظرم یکی از مهمترین ضعفهای برنامه نویسهای ایرانی همین باشه

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۰

این ضعف نیست.
    ترس از عدم استقبال کاربر هست.
    متاسفانه خیلی از پروژه های اینچنینی به علت عدم جذب کاربر شروع نشده از بین میرن.

Saeed Fard - Mostafa
  • armin3000

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۸:۱۵

دوستان من هنوز هم به این سیستم نیاز دارم.
    زرین پال یه پلاگینی مشابه این کار داره ولی اصلا از زرین پال خوشم نمیاد. خیلی ظاهر زشت و شلوغی داره و چندین صفحه رو کاربر باید رد کنه تا پرداخت انجام بشه و همه جا هم اینقدر اسم و لوگوی زرین پال تکرار شده که مشتری فکر میکنه سایت اشتباهی رفته و داره محصولات شرکت زرین پال رو میخره!! اسمشم بیشتر شبیه اسم شرکت تولید ماکارونی هست. لوگوی اونم که شبیه متروی تهران :(

یکی دو تا ماژول پیدا کردم ولی تست نکردم و نمیدونم اصلا چه جوری هست. ممکنه اینا بتونه کمکم کنه؟!

http://www.com4u.ir/?p=238
    http://ume.ir/view/post:93923

ضمنا اگر کسی برنامه نویسیش رو هم بتونه انجام بده ممنون میشم اطلاع بده.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۶

http://forum.wp-persian.com/topic/15778?replies=1#post-87604

• armin3000

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۷

من لینک شما رو تست کردم. ممنون. اما پیغام میده بانک سامان هم غیر فعاله. هیچ بانک دیگه ای هم اضافه نشده. من واسه بانک ملت میخواستم. از این هم ساده تر باشه بد نیست. یعنی بشه توی هر برگه یک فرم ساده قرار داد که قیمت محاسبه بشه و دکمه پرداخت داشته باشه. سبد خرید هم خیلی نیاز نیست. یعنی در هر لحظه مشتری فقط یک محصول یا سرویس خریداری میکنه.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۶

در همون تاپیک پست زدم.
    بزودی تغییراتی خواهد داشت و بانکهای بیشتری پشتیبانی خواهند شد.

• armin3000

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۲

دوستان هنوز چیز جدیدی در این زمینه نتونستم پیدا کنم. ممنون می شم راهنمایی کنید. ضمنا مرچنت هم از بانک ملت دارم. فروشگاه ساز نیاز نیست فقط یه فرم شبیه به Contact form می خوام که مشتری مبلغ رو وارد کنه و با زدن دکمه پرداخت به درگاه وصل بشه و اون مبلغ رو واریز کنه و برگرده. همین.

درباره‌ی این موضوع