انجمن

2 تا سوال کوچیک  (۱۰ نوشته)

• Mehrnush_K

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۷:۵۹

سلام
    ما چند تا دانشجو هستیم که میخوایم برای دانشگاهمون یه سرویس وبلاگ دهی بزنیم که فقط دانشجوهای دانشگاه توش وبلاگ داشته باشند ، الان دو تا سوال دارم
    یکی اینکه چطوری میشه فایل های زبان فارسی وردپرس رو تغییر داد ، بعضی جاهاش رو نیاز داریم چیزهای دیگه ای بنویسیم
    بعد اینکه میشه یه افزونه رو فقط روی سرویس دهنده نصب کرد و بقیه وبلاگ ها اون رو نبینن ؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۸:۰۸

یکی اینکه چطوری میشه فایل های زبان فارسی وردپرس رو تغییر داد ، بعضی جاهاش رو نیاز داریم چیزهای دیگه ای بنویسیم

خیر بدلیل اصل قضیه ی ترجمه و ... که فقط مختص وردپرس فارسیه
    ولی اگه منظورتون مثلا فوتر و هدر قسمت پیشخوانه بله با برخی هک ها قابل انجامه

بعد اینکه میشه یه افزونه رو فقط روی سرویس دهنده نصب کرد و بقیه وبلاگ ها اون رو نبینن ؟

والا دوست عزیزاین قابلیت رو وردپرس مولتی یوزر داشت ولی نمیدوم وردپرس شبکه این امکان رو داره یا نه!
    تا اونجا که یادمه اگه تو مولتی یوزر تو پوشه ی پلاگینا یه پوشه به اسم mu-plugins میساختی و افزونه های خاص رو اونجا میریختی اون افزونه ها فقط تو مدیریت شبکه قابل نمایش بودن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mehrnush_K - Omid Sh
  • Mehrnush_K

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۷

ممنون از پاسختون

به عنوان مثال الان سیستم طوریه که کاربر موقع ثبت نام رمز ورود به وبلاگش رو خودش تعیین میکنه که این کار رو با استفاده از پلاگین Cimy User Extra Fields انجام دادم .
    همه چی کامل انجام میشه ولی فقط آخر سر که پیغام با موفقیت ثبت شدن وبلاگ یا همون صفحه wp-activate.php رو میده میگه دوباره برو ایمیلت رو چک کن و رمز و شناسه ورود رو ببین در حالی که میخوام پیغامش این باشه که با همون شناسه و رمز عبوری که انتخاب کرده وارد بشه ....
    هیچ راهی نداره یعنی ؟

بعد در مورد پوشه wp-mu ، من هر پلاگینی رو که اون تو میریزم اصلا هیچ جا نمایش داده نمیشه !

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۸

Mehrnush_K گفت:
    ممنون از پاسختون

به عنوان مثال الان سیستم طوریه که کاربر موقع ثبت نام رمز ورود به وبلاگش رو خودش تعیین میکنه که این کار رو با استفاده از پلاگین Cimy User Extra Fields انجام دادم .
    همه چی کامل انجام میشه ولی فقط آخر سر که پیغام با موفقیت ثبت شدن وبلاگ یا همون صفحه wp-activate.php رو میده میگه دوباره برو ایمیلت رو چک کن و رمز و شناسه ورود رو ببین در حالی که میخوام پیغامش این باشه که با همون شناسه و رمز عبوری که انتخاب کرده وارد بشه ....
    هیچ راهی نداره یعنی ؟

عزیز به نظر من بهتره از این افزونه استفاده کنی برای ثبت نام! من که خودم از این استفاده میکنم!
    http://www.wp-fa.com/1389/11/modal-register-farsi

بعد در مورد پوشه wp-mu ، من هر پلاگینی رو که اون تو میریزم اصلا هیچ جا نمایش داده نمیشه !

گفتم که مطمئن نیستم درباره mu-plugins (نه wp-mu) که کار کنه با وردپرس شبکه یا نه.
    شما تو wp-content این پوشه رو بساز ببین کار میکنه یا نه چون من خودم تست نکردم (این قابلیت مال وردپرس مولتی یوزر بود)

Mehrnush_K - Omid Sh
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۰

Mehrnush_K گفت:
    سلام

سلام
    با تشکر از امیر.
    باید فایل زبان رو با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل زیر درخواست کنید.
    با برنامه poedit می‌تونید به راحتی فایل‌ها رو ویرایش کنید. چون وردپرس اپن سورس هست، پس این کار مانعی نداره.
    info[at]wp-persian[dot]com

amirsaam - Mehrnush_K
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۱

درباره‌ی mu-plugins

amirsaam - Mehrnush_K
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۴

Gonahkar گفت:
    درباره‌ی mu-plugins

استاد عزیز نوشته ی شما درباره ی افزونه های must use خوندم. فقط یه سوال این با وردپرس شبکه 3.2.1 کار میکنه؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۸

استاد عزیز نوشته ی شما درباره ی افزونه های must use خوندم. فقط یه سوال این با وردپرس شبکه 3.2.1 کار میکنه؟

با استناد به مستندات وردپرس، بله کار می‌کنه.

amirsaam - Mehrnush_K
  • Mehrnush_K

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۳

عزیز به نظر من بهتره از این افزونه استفاده کنی برای ثبت نام! من که خودم از این استفاده میکنم!

http://www.wp-fa.com/1389/11/modal-register-farsi

ممنون ولی مثل اینکه مخصوص وردپرس شبکه نیست

----
    در کل مرسی دوستان افزونه رو پاک کردم و تنظیمات رو پیش فرض گذاشتم ولی اگه میشد فرم ثبت نام رو مثل بلاگپا دات آی آر کرد خیلی خوب میشد .

برای عنوان تاپیک اخطار دریافت کردم ولی نمیدونم چطوری عنوان رو تغییر بدم ببخشید

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۴

نه! من خودم استفاده میکنم ازش! تو پوشه ی پلاگین‌ها آپلودش کن یعد فعال کردن در شبکه رو بزن.
    فقط طبق آموزش باید لینک ثبت نام رو یه تغییر کوچولو بدی که نوشته چجوری

Mehrnush_K

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.