انجمن

مشکل زبان  (۶ نوشته)

• e.javidfar@gmail.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۹

man systeme wordpres nasb kardam roo hostam ye puste rikhtam vaghti zaban pooste ro az tanzimate ghaleb fars mikonam bejaye inke pooste farsi neshun bede neveshtehash alamate soal??????? mishe dar surati k kheili siteha az hamin pooste estefade mikonan farsi ham entekhab mikonan zaban ro barashun moshkeli nadare chandta dg pooste ham nasb kardam hamun moshkleo dasht moshkel az in karo roo y hositnge emtehan kardam farsish moshkel nadasht

b hostingam goftam goft k moshkeli az server nist bayad 2 anjomane wp matrah konid

khoshhal misham komakam konid

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۱

لطفا قوانين را رعايت كنيد:

فارسی بنویسید و از نوشتن به‌صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن تخته‌کلید فارسی می‌توانید از بهنویس استفاده کنید.

• e.javidfar@gmail.com

آفلاین
    عضو
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۰

اینم فارسی:

من سیستم وردپرس نصب کردم رو هستم یه پوسته ریختم وقتی‌ زبان پوست رو از تنظیمات قالب فارسی می‌کنم بجای اینکه پوسته فارسی نشون بده نوشته هاش علامت سوال؟؟؟؟؟؟؟ می‌شه در صورتی ک خیلی‌ سایتها از همین پوست استفاده می‌کنن فارسی هم انتخاب می‌کنن زبان رو براشون مشکلی‌ نداره چندتا دیگه پوست هم نصب کردم همین مشکلو داشت این کارو رو ی هاستینگ دیگه امتحان کردم فارسیش مشکل نداشت

به هاستینگم گفتم مشکلو گفت که مشکلی‌ از سرور نیست باید تو انجمن وردپرس مطرح کنید

خوشحال میشم کمکم کنید

آدرس سایت http://towardsun.ir/wordpress/

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۳

مشکل از هاستینگ هست. من خودم یک بار مشکلی شبیه به این رو داشتم بعد فهمیدم مشکل از هاستینگ هستش. خیلی از هاستینگ‏ها اینجورین و اصلا به فکر مشتری‎هاشون نیستن.

• e.javidfar@gmail.com

آفلاین
    عضو
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۵

یعنی هیچکاری نمیشه کرد؟ نمیدونید جچوری هاستینگ میتونه مشکل رو رفع کنه چون فکر کنم خودشم نمیدونه که به من گفت موضوع رو تو انجمن مطرح کن

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۵

فقط تونستم پیدا کنم که به احتمال زیاد اشکال از encoding هاستتون هستش. اگه چیزه دیگه‏ای هم پیدا کردم بهتون میگم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.