انجمن

I Important Qustion  (۵ نوشته)

• Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۷

سلام ، خسته نباشید ! بنده سوال مهمی که داشتم این هست که گویا تم وردپرس بنده به گونه ای است که در نوار منوی افقی صفحات نوشته شده ی بنده را نمایش می دهد یعنی لینک صفحاتی که به سایت اضافه کردم قرار می گیرد ! خب بنده می خواهم به طور مثال در این منو گزینه های خانه ، درباره ،تماس با ما و... را قرار دهم اما همان طور که گفتم لینک صفحاتی که بنده در سایت اضافه می کنم در این منو قرار می گیرد ، خواهش می کنم بفرمایین به چه شکل می توانم این موارد را از منوی افقی حذف و دکمه های مورد نظر خود را جایگزین کنم ؟

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۷

اگه از تم‎های همین سایت استفاده میکنین میشه اسم تم رو بنویسین؟ اگر هم که تم رو از جای دیگه‏ای دانلود کردین لطفا آدرسش رو بنویسین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Hossein Esmaeili
  • Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۸

سلام ، از تم های سایت استفاده نکردم ، آدرس سایت بنده http://www.classicmarket.ir هستش ، و آدرس تم من هم http://www.classicmarket.ir/wp-content/themes/classicmarket می باشد ، اگر لطف کنید و بفرمایید به چه شکل می توانم در منو افقی سایتم گزینه های مورد نظر خودم رو اضافه کنم واقعا ممنون می شم !

• BrainDusk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۶:۰۳

قربونت برم تم رو از كجا دانلود كردی ؟ ما كه نميتونيم بيايم تو هاستتون تك تك فايل ها رو RIP كنيم تا متوجه بشيم سورس برنامه تون چی هست !

• Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۲

BrainDusk گفت:
    قربونت برم تم رو از كجا دانلود كردی ؟ ما كه نميتونيم بيايم تو هاستتون تك تك فايل ها رو RIP كنيم تا متوجه بشيم سورس برنامه تون چی هست !

دوست عزیز آیا می توان در منوی افقی به یک آدرس لینک کرد ؟ مثلا عبارت خانه را نوشت و لینک سایت را قرار داد ؟ ممنون !

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها