انجمن

پوسته اختصاصی  (۵ نوشته)

• fazli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۷

با سلام .

دوستان یه پوسته اختصاصی طراحی کردیم که خب چون قبلا با وردپرس زیاد آشنا نبودیم یه سری مشکلات خیلی کوچیک داره از جمله :
    توی شاخه ها که کلیک میکنی متن رو کامل نشون نمیده ؛ دکمه ادامه مطلب فیکس نمیشه و ....

یکی از عزیزان آشنا به قالب لطف کنند و شمارشون رو اینجا بزارند تا من باهاشون تماس بگیرم اطلاعات لاگین رو بدم یه بررسی بکنند . در قبال هزینش هم به مدت یک ماه بنرشون رو در بخش دانلود سایت ..... با رنک بالای الکسا نمایش می دم .

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۰

fazli گفت:
    با سلام .

دوستان یه پوسته اختصاصی طراحی کردیم که خب چون قبلا با وردپرس زیاد آشنا نبودیم یه سری مشکلات خیلی کوچیک داره از جمله :
    توی شاخه ها که کلیک میکنی متن رو کامل نشون نمیده ؛ دکمه ادامه مطلب فیکس نمیشه و ....

یکی از عزیزان آشنا به قالب لطف کنند و شمارشون رو اینجا بزارند تا من باهاشون تماس بگیرم اطلاعات لاگین رو بدم یه بررسی بکنند . در قبال هزینش هم به مدت یک ماه بنرشون رو در بخش دانلود سایت ..... با رنک بالای الکسا نمایش می دم .

سلام. اولا هرگونه فعالیت تجاری در این انجمن ممنوع است. دوما مشکلاتی که می گین کوچیکه خوب همینجا بگید دوستان کمک می کنند.

• fazli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۱

دوست عزیز این فعالیت تجاری محسوب نمیشه . میگم تم چندتا مشکل داره یکی بیاد حلش کنه کجاش تجازی محسوب میشه ؟

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۴

بهتره شما ایمیل بدید دوستانی که تمایل دارن با شما تماس بگیرن.

• AndroidFa.IR

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    ۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۵

دوستان یه مجموعه آموزشی طراحی قالب وردپرس اومده. گفتم بهتره همه رو جریان بذارم. من گرفتم عالی بود.آموزشش هم فارسی هستش.
    از این سایت میتونین تهیه بکنین: http://www.wpbaz.ir/

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.