انجمن

مشاهده ی یک اخطار از افزونه ی social connect  (۴ نوشته)

• Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۸

سلام ، من از افزونه ی social connect استفاده می کنم و کاربران می توانند با آن به وسیله ی اشتراک ها خود در دیگر سایت ها مثل فیس بوک به سایت من وارد شوند ولی مشکلی که هست این هست که بنده وقتی روی دکمه ی (آیکن) فیس بوک کلیک می کنم تا با آن وارد سایت شود این خطا را مشاهده می کنم :
    {
    "error": {
    "type": "OAuthException",
    "message": "Invalid redirect_uri: Given URL is not allowed by the Application configuration."
    }
    }
    خواهش می کنم راهنمایی کنید !

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۹

عزیز دلم...
    واسه فیسبوک باید اپلیکیشن بسازی. واسه توییتر هم همینطور. توییتر راحته و رایگان ولی فیسبوک رایگان نیست واسه این این ارور رو میده. متنش اینه که ارور اوتورایز داره و callback ست نشده

• Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۵

7i7GRiFFiN گفت:
    عزیز دلم...
    واسه فیسبوک باید اپلیکیشن بسازی. واسه توییتر هم همینطور. توییتر راحته و رایگان ولی فیسبوک رایگان نیست واسه این این ارور رو میده. متنش اینه که ارور اوتورایز داره و callback ست نشده

سلام ، من اپلیکیشن می سازم ولی نمی تونم نام social connect را به آن اختصاص دهم یعنی من که دکمه ی افزودن اپریکیشن را انتخاب می کنم می توانم هر نامی را اختصاص دهم ولی وقتی نام social connect را می گذارم اخطار می دهد و نمی پذیرد ! حال باید چی کار کرد ؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۳

ببینید تو تنظیمات سوشیال کانکت خودش گفته باید چه کال بک و چه تنظیماتی در اپلیکیشن فیسبوک و توییتر قرار بدید. در حین ساخت ائلیکیشن به تک تک اونا توجه کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها