انجمن

مشکل در ذخیره کردن  (۵ نوشته)

• masoudiv

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۲

با سلام
    من یک بار ورد پرس رو در هستم نصب کردم و به خوبی هم داشت کار میکرد اما بعد از یه مدتی دیگه سایتم باز نشد و ارور 500 داد من از پشتیبانی هساتم پرسیدم گفت کلا www رو خالی که یا بار دیگه بریز من هم تمام فایل های داخل www را کپی کردم تو هاردم بعد کلا www رو خالی کردم حالا که یه بار دیگه وردپرس نسخه 3.2.1 رو میریزم و سایتم رو باز می کنم که صفحه نصب وردپرس بیاد صفحه سفید میاد بعد من به فکرم رسید این ادرس رو بزنم
    iranpartition.ir/wp-admin وقتی اینو زدن صفحه ورود به پیشخوان اومد اما دیگه تو این وردپرس نه مطالب قبلیم هست ونه دیگه درست کار میکنه یعنی مثلا وقتی یه تصویر شاخص انتخاب می کنم و میزنم به روی استفاده به عنوان تصویر شاخص هی مینویسه در حال ذخیره اما ذخیره نمیشه همین طور میمونه رو نوشته درحال ذخیره!
    یا اینکه مثلا و قتی تو قسمت ابزارک ها یه ابزارک رو میکشم میندازم تو فهرست بغل گزینه ی ذخیره یه دایره میاد و 3 ساعت میچرخه و هیچ اتفاقیم نمیفته!`
    الان دو تا سوال دارم
    1_چیکار کنم که وردپرس رو بتونم یک بار دیگه به طور کامل از اول نصب کنم؟
    2_یا اینکه چیکار کنم که فایل ها ذخیره بشن؟

• masoudiv

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۳:۲۰

پس چرا هیچ کس جواب نمیده؟

• masoudiv

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۵

یکی جواب بده دیگه

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۵

اولن به قوانین احترام بزارید. دومن جستجو میکردید چون وجود داره این مشکل ولی شما اشتباه اسمش رو میگید. سومن ارور ۵۰۰ مال خطای ارتباط باس سرور یا همون اینترنال سروره و ربطی به وردپرس نداره مگر اینکه کدی گذاشته باشید یا کدی رو دستکاری کرده باشید. چهارمن دوست عزیز شما وردپرس رو دوباره آپلود کم منظورم فایل زیپشه. بعد فایل wp-config.php و پوشه‌ی wp-content خودت رو قرار بده اگرم دیتابیس عوض کردی که ...

• masoudiv

آفلاین
    عضو
    ۶ آذر ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۳

اونا درست شده مشکله من اینه که هیچی ذخیره نمیشه!(مثلا تصویر شاخص)
    چیکار کنم؟ یعنی مشکل از وردپرسه؟اگه یه وردپرسه خوب و سالم دارید بدید.
    masoud_iv@yahoo.com

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.