انجمن

مشکلات من بعد از نصب وردپرس  (۵ نوشته)

• na3er-faraji

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۰

سلام این سایته منه
    http://www.progshop.ir
    مشکلات من اینه
    1) اون کلمه دیدگاه خاموش رو هر جا رفتم نتونستم پاکش کنم. یکی کمک کنه لطفا . از کجا پاکش کنم؟
    2- این تقویم میلادی سمت راست رو میخام شمسی کنم؟ از کجا بگیرم . یکی تو مایه های همین اما خوشگل تر
    3-با اینکه افزونه جلالی رو نصب کردم و تاریخ ها شمسی شده اما همون طور که می بینید بایگانی هنوز میلادیه؟
    4-تو دسته بندی دسته asp.net رو ببینید. دسته هایی که اسماشون انگلیسیه پرانتزهاش به هم میریزه.چیکار کنم اینجور نشه؟

پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم!!!

• na3er-faraji

آفلاین
    عضو
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۷

مشکل 2و3 رو خودم حل کردم. فقط موند 1و 4

• na3er-faraji

آفلاین
    عضو
    ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۱

چرا اینجا کسی به سوالات جواب نمیده؟؟؟

• hamed-sepehr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۴

دیگه اینجا اینجوری یه بار ظرف 5ساعت 4نفر میان جوابتو میدن یه بار 2هفه میگذره هیچکی جواب نمیده!

جواب سوال اولیت رو نمیدونم ولی برای چهارمی باید بگم که دلیلش خیل مشخصه. این پوسته برای زبان پارسی هست یعنی از راست به چپ ولی اسم دسته‏ها انگلیسی هست یعنی از چپ به راست به همین خاطر به هم میریزه. که راه حلشم نمیدونم :) (نمیدونم پس چرا اومدم جوابتو بدم!!!)
    اگه بتونی اون قسمت از پوسته رو دست کاری کنی و از چپ به راست بکنیش به احتمال زیاد باید درست بشه.

• حسین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۴
    ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۹

به نظر من مشکل اول از سه جا ایجاد شده (و یا از راه های دیگری که من بلد نیستم.)
    1- یا در قسمت تنظیمات، گزینه بستن دیدگاه برای نوشته های قدیمی را انتخاب نموده اید.
    2- و یا این که تیک «پذیرفتن دیدگاه» از بخش افزودن نوشته برداشته شده.
    3- مشکل از قالب هم می تونه باشه که با قرار دادن یه کد حل می شه.
    <?php comments_popup_link(__('بدون دیدگاه ','bicnow'), __('یک دیدگاه ','bicnow'), __('% دیدگاه ','bicnow')); ?>

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.