انجمن

سوال راجب این کد ( ثبت ایمیل )  (۳ نوشته)

• tsonade

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۲

سلام
    این کد یک فیلد ثبت ایمیل اضافه می کنه به صفحه اول سایت که کاربران ایمیل های خود را برای عضویت واردن کنن و فقط با ثبت ایمیل خود عضو سایت بشن و بعد ارسال موضوع جدید توسط ایمیل به انها خبر رسانی شود

</span></p>
    <center>
    <div style="direction: ltr;" align="center">
    <form style="text-align: center; padding-top: 10px;" action="http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=prozhe" method="post" target="popupwindow" onsubmit="window.open('http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=prozhe', 'popupwindow', 'scrollbars=yes,width=550,height=520');return true">
    <font face="Tahoma" style="font-size: 8pt">ایمیل شما :</font> <input style="border: 1px solid rgb(204, 204, 204); padding: 6px; direction: ltr; text-align: left; font-family: Tahoma,Arial; font-size: 8pt; background-color: rgb(237, 237, 237); margin-bottom: 5px; width: 180px;" name="email" type="text">

<input value="sarbazinet" name="uri" type="hidden"><input name="loc" value="en_US" type="hidden"><input value="ثبت ایمیل شما" style="padding: 4px; direction: rtl; font-family: Tahoma,Arial; font-size: 8pt;" type="submit">
    </form></div>
    </center>

من چطور می تونم از این کد استفاده کنم ؟
    و ایمیل های ثبت شده به کجا ارسال میشن ؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۱

نحوه استفاده از فيد برنر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    tsonade
  • tsonade

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۹

من کارای که گفته بودن رو انجام دادم
    همه چیز درسته و ایمیل ها هم ثبت میشه
    ولی وقتی مطلب جدید ارسال می کنم ایمیل برای کسانی که ثبت نام کردن ارسال نمیشه
    چطور درست میشه ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.