انجمن

جلوگیری از ذخیره پیش نویس  (۱۰ نوشته)

• elyas

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۳

سلام خسته نباشید وقتی دارین یه مطلب تو وردپرس مینویسی که آپش کنی وردپرس اینو چنددین بار ذخیره میکنه که اگر توجه کرده باشین شماره پست ها هم به ترتیب نیسته

قبلا این کد برای وردپرس های نسخه های قبلی کار می کرد که جلوی این کار وردپرس رو میگرفت
    define(‘WP_POST_REVISIONS’, false);

الان برای این وردپرس نسخه جدید چطور میشه جلوی این کار رو گرفت ؟نمیخوام ذخیره کنه چون حجم بانک زیاد میکنه

اگر کدی مثل همین هسته بگین ؟واینکه مهم نیست کجای فایل wp-config.php بزارمش؟

و اگر کدی نیسته یه افزونه مطمن برای این کار معرفی کنین که حتی کوچکترین فشاری هم به سرور نیاره مرسی ممنون منتظر جوابتون هستم

• elyas

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۷

چیشد دوستان ؟راه حلی وجود نداره؟

• elyas

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۰

دوستان زیر پام علف سبز شده کسی جواب نمیده؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۸

اگر میخواید پیش نویس‌های خودکار رو پاک کنید از افزونه‌ی wp optimize استفاده کنید نیازی به کد نداره

• elyas

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۳۴

این افزونه ای گفتی به دیتابیس فشار نمی یاره؟ولی فکر کنم اینی شما گفتین فشار بیاره یه چیزی باشه به هیچ عنوان فشار نیاره
    شنیدم این افزونه جواب میده wp-cms-post-control درسته؟ضمنا" فشار نمی یاره؟چون محتویات سایتم بالا 10000تا هسته

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۴

عزیز این چه ربطی به فشار داره؟ این دیتابیس رو بهینه میکنه. اونی که شما میگی کلن میتونی بهش بگی که جلوگیری کنه ولی این بهت اجازه میده اونایی که ذخیره شدن پاک کنی و فقط اون موقع که استفاده میکنی از سرور استفاده میکنه. هر دو رو باید داشته باشی.

• elyas

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۰

خب منم میخوام جلوگیری کنه نذاره پیش نویس ذخیره کنه
    اونی شما میگین چون محتویات سایتم زیاده همینطور حجم بانک و کارش اینه یکی یکی جدول هارو میخونه اگر ببینه جدولی اضافه ذخیره شده میگیره پاکش میکنه و چون هردفعه که اجرا میشه جدول های زیادی رو میخونه باعث میشه فشار بیاره چون تمام جدول هارو برسی میکنه و محتویات بانک منه کم نیسته بیش از 10000تا پست حالا خودت حساب کن 10000تا پست برسی کنه !! تازه اونایی هم که خود وردپرس ذخیره میکنه حساب نکردم !!

پس اینی من گفتم مال جلوگیری که پیش نویس ذخیره نکنه درسته؟نصب کنم مشکلی نداره؟wp-cms-post-control

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۱:۵۴

عزیز اونی که من گفتم هر موقع تو بگی پاک میکنه. دومی میتونه جلوگیری بکنه. بله

• elyas

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۷

دوست عزیز میشه راجب همین افزونه ای که گفتین wp optimize بگین اگر من یه بار از این افرونه استفاده کنم مثلا اگر شماره اخرین پست ارسالیم 10000باشه بعد از استفاده از این افزونه که پیش نویس هارو پاک میکنه خب دفعه بعد سایت بروز میکنم شماره پست هام ادامه 10000 هسته یا نه شماره پست هام شماره پیش نویس هایی که حذف شدن هستن؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۲

خیر. این افزونه ربطی به آیدی نداره. پایگاه‌داده رو بهینه میکنه. نه فقز واسه پست‌ها بلکه واسه هرچیزه دیگه که در جداول پایگاه‌داده اضافه‌س

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    elyas

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.