انجمن

فرم دیدگاه پشرفته تر  (۳ نوشته)

• Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۰

سلام ، فرم ارسال دیدگاه سایت من خیلی ساده است ، فقط بخش ارسال متن با یک سری کد های html زیرش رو داره ، من می خوام ارسال دیدگاه سایتم گزینه هایی شامل نام کاربر ، ایمیل ، آدرس سایت ، هم باشد ، که خود کاربر وارد کند ، اگر دوستی از این مورد اطلاع دارد ، لطف کند راهنمایی کند !

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۷

esmaeli گفت:
    سلام ، فرم ارسال دیدگاه سایت من خیلی ساده است ، فقط بخش ارسال متن با یک سری کد های html زیرش رو داره ، من می خوام ارسال دیدگاه سایتم گزینه هایی شامل نام کاربر ، ایمیل ، آدرس سایت ، هم باشد ، که خود کاربر وارد کند ، اگر دوستی از این مورد اطلاع دارد ، لطف کند راهنمایی کند !

همین طور هم هست. چون شما در سایت خودتون لاگین کردین دیگه بخش درج نام و ایمیل و... دیده نمیشه. کافیه یه بار خارج بشن و فرم درج نظر رو تماشا کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • Hossein Esmaeili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۳

silvercover گفت:

همین طور هم هست. چون شما در سایت خودتون لاگین کردین دیگه بخش درج نام و ایمیل و... دیده نمیشه. کافیه یه بار خارج بشن و فرم درج نظر رو تماشا کنید.

پس اون کدهای پیشنهادی چه هستند ؟ آیا می توان حذفشان کرد البته اگر مفید نیستند ؟ آیا افزونه ای وجود دارد که بتوان از شکلک های انیمیشن در زیر بخش ارسال دیدگاه استفاده کرد ؟

درباره‌ی این موضوع