انجمن

وارد مدیریت شبکه وردپرس نمی شود  (۵ نوشته)

• jbahmani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۵

سلام دوستان .. من پلاگینی رو وردپرسم ندارم . و یه چند روزی بیشتر نیست که شبکه اونو فعال کردم .. من از هاست ویندوز استفاده میکنم .. هنگام ورود به مدیریت شبکه وردپرس مرورگر فایرفاکس این اخطار رو بهم میده
    The page isn't redirecting properly
    Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.
    This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept cookies
    در صورتی که مرورگر من هیچ محدودیتی برای کوکی ها نداره و همینطور خودمم از هیچ آنتیویروسی استفاده نمیکنم .. من با گوگل کروم - اینترنت اکسپلورر - سفری و اپرا هم امتحان کردم هر کدوم یه اخطاری برام صادر کردن . کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون میشم

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۳

۱. وردپرس نیاز به سرور لینوکس داره. ممکنه که نتونه این رو پشتیبانی کنه
    ۲. روی دامنه‌ای غیر از دامنه‌ی اصلی هاست وردپرس شبکه ساختید؟ منظورم ادون دامینه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    jbahmani
  • jbahmani

آفلاین
    عضو
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۷

7i7GRiFFiN گفت:
    ۱. وردپرس نیاز به سرور لینوکس داره. ممکنه که نتونه این رو پشتیبانی کنه

عزیز وب سایت من هیچ جا بهم گیر نمیده . هم میتونم وبلاگ بسازم و هم میتونم وبلاگام رو مدیریت کنم . هم میتونم سایت اصلی رو مدیریت کنم .. در ضمن من خاصیت شبکه رو یک دامین که همون دامین اصلیم هست فعال کردم .. فقط یه گیر میده اونم هنگام ورود به http://www.xxxxxxx.com/wp-admin/network هست همین

• jbahmani

آفلاین
    عضو
    ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۵

مشکل من حل شد. من در کانفیگ ورد پرسم آدرس سایتم را با www وارد کرده بودم که با تغییر آن به xxxx.com مشکلم حل شد.
    lمن از اینجا کمک گرفتم
    http://wordpress.org/support/topic/cannot-access-network-admin

• yahoo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۷
    ۱۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۸

7i7GRiFFiN گفت:

اگر از ادون دامین استفاده کنیم امکان فعال کردن وجود ندارد؟؟؟

درباره‌ی این موضوع