انجمن

مشکل با قالب دانلودها  (۹ نوشته)

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۶

مشکل اول این هست که وقتی تبلیغات بنری بالا رو 2 تا کنار هم میذاری همه صفحات بدون مشکل هستن ولی صفحات مطالب یا به عبارتی single.php فوترش دچار مشکل هست و فوتر به راست متمایل میشه
    وقتی 4 تبلیغ بنری میذاری کلا تمام صفحات فوترشون متمایل به راست میشه چه صفحه اصلی چه بقیه صفحات
    درضمن ساید بارهای قالب در اینترنت اکسپلورر کلا میوفته پایین از کنار مطالب!! در ورژن های جدید اکسپلورر هم همین مشکل هست با اینکه از قرار معلوم در این قالب برای IE یک css تعریف شده
    لطفا راهنمایی کنید تا این مشکلات رو حل کنم
    نسخه نمونه با مشکلات
    http://www.test.tehran98.com/

• rez_shadow

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۶

ahangha88 گفت:
    مشکل اول این هست که وقتی تبلیغات بنری بالا رو 2 تا کنار هم میذاری همه صفحات بدون مشکل هستن ولی صفحات مطالب یا به عبارتی single.php فوترش دچار مشکل هست و فوتر به راست متمایل میشه
    وقتی 4 تبلیغ بنری میذاری کلا تمام صفحات فوترشون متمایل به راست میشه چه صفحه اصلی چه بقیه صفحات
    درضمن ساید بارهای قالب در اینترنت اکسپلورر کلا میوفته پایین از کنار مطالب!! در ورژن های جدید اکسپلورر هم همین مشکل هست با اینکه از قرار معلوم در این قالب برای IE یک css تعریف شده
    لطفا راهنمایی کنید تا این مشکلات رو حل کنم
    نسخه نمونه با مشکلات
    http://www.test.tehran98.com/
    style.css رو باز کن و در قسمت فوتر که احتمالا به این صورته( footer#) این کد رو اضافه کن :
    clear: both;
    ببین مشکلت حل میشه ...نتیجه رو اعلام کن...
    موفق باشی

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۲

این قالب سه فایل سی اس اس داره که توی هیچ کدوم این مقدار نبود من هر سه رو در قالب یه فایل زیپ آپلود کردم لینک میدم لطفا بررسی کنید ببینید مشکل از چیه؟
    http://www.up.persianv.com/images/9inps6evruhkdppu1ef.zip

• rez_shadow

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۲:۳۱

style.css رو باز کن زیر این بزن کدی رو که گفتم :
    #main-footer a:hover
    ببین درست میشه..

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۷

آقا این خط رو هم اضافه کردم هیچ فرقی نکرد
    این رو بگم مشکل جا به جا شدن مطلب رو حل کردم خودم فقط مونده مشکل فوتر مطالب در مرورگرهای مختلف و مشکل بهم ریختگی ستونها در مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 به بالا جالب اینجاست که در این مرورگر مطالب یعنی single.php مثل بقیه مرورگرها ستونها نمایش داده میشه

• rez_shadow

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۲

یه قسمت تو Style.css هست به نام copyright. زیر اون این دستور وجود داره :
    text-align: right
    اونو به این تغییر بده:
    text-align:center
    خوب واست دسته بندی نکرده طراح وبسایتت ...

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۰

آقا تمام مشکلا از کدهای داخل صفحات بود که حلش کردم ممنون از وقتی که گذاشتین.
    اما یه مشکل دیگه هست وقتی وارد تگها میشی تایتل بالای صفحه که روی نوار بار بالا میزنه با تایل اصلی سایت به همدیگه چسبیده و از همدیگه جدا نیست! باید چیکارش کنم که مثلا یه کاراکتر یا فاصله بینشون بی افته؟
    قالب تگ جدا نیست و فکر کنم با index یکی هست لطفا این رو راهنمایی کنید و
    اینکه سمت راست سایت پلان تبلیغاتی هست که بالاش به یه عکس داخلش نوشته تبلیغات درست شده داخل سایت برید متوحه میشید
    چطر میتونم این عکس رو برای قسمت حمایت میکنیم و تبادل لینک گوشه سایت جدا بذارم با عناوین خوشون یا به عبارتی چطور و کجا کلاس مربوط به این دو تا تعریف کنم؟

• rez_shadow

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۲

h

ahangha88 گفت:
    آقا تمام مشکلا از کدهای داخل صفحات بود که حلش کردم ممنون از وقتی که گذاشتین.
    اما یه مشکل دیگه هست وقتی وارد تگها میشی تایتل بالای صفحه که روی نوار بار بالا میزنه با تایل اصلی سایت به همدیگه چسبیده و از همدیگه جدا نیست! باید چیکارش کنم که مثلا یه کاراکتر یا فاصله بینشون بی افته؟
    قالب تگ جدا نیست و فکر کنم با index یکی هست لطفا این رو راهنمایی کنید و
    اینکه سمت راست سایت پلان تبلیغاتی هست که بالاش به یه عکس داخلش نوشته تبلیغات درست شده داخل سایت برید متوحه میشید
    چطر میتونم این عکس رو برای قسمت حمایت میکنیم و تبادل لینک گوشه سایت جدا بذارم با عناوین خوشون یا به عبارتی چطور و کجا کلاس مربوط به این دو تا تعریف کنم؟

header.php رو باز کن و هر چی که بین دستور

<title>
    </title>

قرار داره رو پاک کن و کد زیر رو جایگزین کن ببین درست میشه :

<?php
    		      if (function_exists('is_tag') && is_tag()) {
    		         single_tag_title("Tag Archive for ""); echo '" - '; }
    		      elseif (is_archive()) {
    		         wp_title(''); echo ' Archive - '; }
    		      elseif (is_search()) {
    		         echo 'Search for "'.wp_specialchars($s).'" - '; }
    		      elseif (!(is_404()) && (is_single()) || (is_page())) {
    		         wp_title(''); echo ' - '; }
    		      elseif (is_404()) {
    		         echo 'Not Found - '; }
    		      if (is_home()) {
    		         bloginfo('name'); echo ' - '; bloginfo('description'); }
    		      else {
    		          bloginfo('name'); }
    		      if ($paged>1) {
    		         echo ' - page '. $paged; }
       ?>

در مورد مشکل دومت هم من متاسفانه درست متوجه نشدم ولی برای اینکار میتونی از افزونه استفاده کنی نیازی به کد نویسی فکر نکنم باشه..

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۲

این کد رو گذاشتم اما دیگه کلا سایت باز نمیشد not available میداد دوباره برگردوندم به حالت قبل
    مورد دوم هم که پرسیدم منظورم این بود که کلاسی برای تبلیغات درست کردیم خوب؟ همین مدلی برای حامیان یا سایر چیزا داخل سایت بار یه کلاس درست کنیم که اسمش یه چیز دیگه باشه سایت رو ببینید متوجه میشید
    درضمن شما میدونید چطور باید خلاصه مطالب مثل خود دانلودها و سایتهای دیگه با عکس ابتدای مطلب باشه یعنی چند خط مطلب و اگر عکسی بود عکس اول مطلب رو هم توی صفحه اصلی به عنوان خلاصه مطلب نمایش بده؟
    و سوال بعدیم اینه که چطور میشه کاری کرد که لینکهای آی اس اس که میذاریم کنار سایت هر کدوم با کلیک روشون در صفحه جدید باز بشه؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.