انجمن

پوسته فروشگاه شیک و حرفه ای  (۷ نوشته)

• IceTeenagers

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۷

سلام خدمت دوستان عزیز
    راستش من دنبال قالب فروشگاهی می گشتم یه مدتی چندتاییم پیدا کردم اما اونقدری شیک و حرفه ای نبودند،واسه همین خودم دست به کار شدم که یکی طراحی کنم از این رو از تمامی دوستان تقاضا می کنم که اگه هرگونه ایده و نظری دارند بدند تا بتونیم یه قالب خیلی خوب به مجموعه قالب های فارسی اضافه کنیم.
    درضمن اگه قالب خوبی هم سراغ دارین همینجا بگین که اگه کسی خواست استفاده کنه یا از اون ایده برداری کنیم.
    ممنون!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    microbit
  • kamali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۰

سلام و خسته نباشيد.
    مي خواهيد طراحي كنيد و يا اينكه طراحي را شروع كرده ايد؟

قالب اگر به گونه اي باشد كه در صفحه اصلي عنوان دسته محصول نوشته شده باشد و مثلا 5 محصول آخر در آن دسته بندي ليست شده باشند و همچنين عنوان ها به صورت شناور باشند و قابل تغيير چينش توسط بازديد كننده و همچنين داراي تنظيماتي براي رنگ بندي و بازگشت به تنظيمات پيشفرض و ...

البته قالب ديگري هم مانند معمول قالب هاي فروشگاهي مي توان ايجاد كرد بدين صورت كه به صورت چند ستون و رديف كه عنوان محصول، تصوير كوچك محصول، قيمت محصول، توضيحات كوتاهي از محصول، دكمه خريد فوري محصول، دكمه خواندن توضيحات بيشتر محصول را دارا باشد و همچنين پوسته زياد سنگين نباشد.

حالا ببينيم شما طراحي مي كنيد يا نه.

IceTeenagers - microbit
  • IceTeenagers

آفلاین
    عضو
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۵

طراحی رو که شروع کردم
    اما اگه می شه نکاتی رو که فرمودید یکم ریزتر توضیح بدید!

درضمن یه سوال از دوستان دارم به نظرتون توی هر ردیف یه محصول باشه مثل پست های وبلاگ یا مثلا تو هر ردیف 3 تا؟مثل جواهر مارکت!

microbit
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۴

خسته نباشی... کار خوبیه. بهتره یه طراحی نوین به کار ببرید. اگر طراح حرفه‌ای هستید که توانایی دادن تابع‌های مورد نیاز رو به پوسته دارید پیشنهاد میدم به قالب‌های فروشگاهی الگانت‌تمز نگاهی بندازید. طراحی ما ایرانیا تقریبن یک‌نواخت شده :)
    http://elegantthemes.com/preview/eStore/

• IceTeenagers

آفلاین
    عضو
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۹

والله یه کارایی می تونم بکنم اما چندتا نکته هست
    اولا که واقعا به کمک شماها نیاز دارم هرکی هر ایده ای داره جزئی بگه تا اضافه کنم یا اگه خودش می تونه توابعش رو بهم بده خیلی بهتر!
    نکته بعد اینکه خوب الگانت که الگانته:)) اما قالبای اونم یه مشکلی داره اصلا یه جوریه که قالب که طراحی شد دست نمیشه بهش رد درجا خراب می شه که البته به خاطر سطح بالای طراحیشونه!من می خوام یه چیزیم باشه که راحت قابل ویرایش باشه!
    خوب نظراتتون رو می شنوم!

microbit
  • IceTeenagers

آفلاین
    عضو
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۸

درضمن قبول دارم که طراحی ما ایرانیا(اگه طراحی کنیم و ترجمه نکنیم و ندزدیم)تکراری شده اما همچنان طراحی خوب هم داریم
    مثلا من خودم جواهر مارکت رو خیلیی قبول دارم!

microbit
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۹

:)) منظور از اینکه اسم الگانت رو آوردم این بود که ذهنت رو از طرح‌های از پیش ساخته‌ی فروشگاهی بیرون کنی که فقط چندتا بلوک می‌سازن و تمام!
    به زیبایی کار، به کاربر پسند بودن و ... خیلی اهمیت بده!
    من به شخص تو سایتی که شما بگو ده‌هزارتا مطلب داره ولی این دکمه‌ی خرید پستی رو داره نمیرم!
    نمی‌گم طرح‌ها الگانت رو کپی کن ولی ایده بگیر. همون ای‌پنل الگانت ارزش داره به کل پوسته‌های توی مخزن وردپرس.ارگ :))

microbit - IceTeenagers

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.