انجمن

نصب ناقص پوسته به وسیله زمپ  (۵ نوشته)

• ali773

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۷

با سلام من یک پوسته وردپرس برای خودرو نصب کردم البته در زمپ ولی بعد از نصب چیزی که نمایش داده میشود فقط قسمت بالای پوسته است و محتوای صفحه اول که شامل فیلترهای پشرفته سرچ و یک اسلاید است که ماشین های ویژه را نشان میدهد اصلا نشان نمیدهد ... و فقط نوشته برگه نمونه و سلام دنیا .... بقیه سایت رو چطور نصب کنم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

• btabir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۸

ali773 گفت:
    با سلام من یک پوسته وردپرس برای خودرو نصب کردم البته در زمپ ولی بعد از نصب چیزی که نمایش داده میشود فقط قسمت بالای پوسته است و محتوای صفحه اول که شامل فیلترهای پشرفته سرچ و یک اسلاید است که ماشین های ویژه را نشان میدهد اصلا نشان نمیدهد ... و فقط نوشته برگه نمونه و سلام دنیا .... بقیه سایت رو چطور نصب کنم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ادرس سایتتون رو میزاشتین مشاهده میکردیم شاید میشد بهتر راهنماییتون کرد

اگر پوسته شما اسلایدر دارد ، اسلایدر شما از دو طریق تصاویر ماشین را نشان میدهد یا به صورت اتوماتیک بعد از قرار دادن مطلب داخل سایت خوده اسلایدر تصاویر را هم نمایش میدهد
    و یا به صورت دستی باید از طریق فایل حاوی کد اسلایدر تغییر دهید و عکس خودرو بعلاوه متن توضیحش را اضافه کنید تا نمایش دهد

همچنین پایین پوسته شما پس از قرار دادن چندین مطلب نمایش داده میشود
    البته اگر مشکلی در کدنویسی ان نداشته باشد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ali773
  • aminbz

آفلاین
    مدیر
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۴

ali773 گفت:

سلام
    پوسته ها معمولا تنظیمات زیادی دارند، و بخاطر همین یک فایل راه انداز و تنظیمات اولیه داخلشون میذارن.
    چک کنید و فایل تنظیمات اولیه رو توی وردپرستون import کنین
    موفق باشید

ali773
  • ali773

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۶

aminbz گفت:

سلام
    پوسته ها معمولا تنظیمات زیادی دارند، و بخاطر همین یک فایل راه انداز و تنظیمات اولیه داخلشون میذارن.
    چک کنید و فایل تنظیمات اولیه رو توی وردپرستون import کنین
    موفق باشید

بله احتمالا همینه که شما میفرمایید ولی من چون تازه کارم با ورد پرس نمیدونم چطور باید اون فایل رو import کنم ... ببینید من وقتی پوسته رو دانلود کردم این چهار تا پوشه داخلش بود 1: پوشه دمو 2:پوشه پلاگین 3: پوشه تم 4:پوشه داکیومنت که خود پوسته رو از توی پوشه پلاگین یک فایل زیپ نسب کردم اگر مراحل import کردن رو ببهم بگید ممنون میشم

• aminbz

آفلاین
    مدیر
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۳

توی همون داکیومنت توضیح داده کامل، با آموزشش برید جلو
    پوسته با پوسته فرق میکنه..
    مرسی

ali773

درباره‌ی این موضوع