انجمن

اضافه کردن دامنه به سایت اصلی  (۴ نوشته)

• jailbird.phoenix

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۰

سلام
    من وردپرس شبکه رو به همراه domain mapping نصب کردم و همه چی خوبه ولی یه مشکلی دارم اینه که میخام یه دامنه به سایت اصلی ( و نه یکی از زیر شاخه ها اضافه کنم) ولی وقتی با cpanel دامنه رو پارک میکنم و باهاش وارد میشم به جای صفحه ی اصلی صفحه ی ثبت نام رو بهم نشون میده.مشکل از اینجاست که مپ نشده من گیج شدم کسی نمیدونه چی کار کنم؟
    پ.ن: دامنه ی اصلی foo.com هست و میخام دامنه ی bar.com هم به عنوان دامنه ی اصلی شناخته بشه ولی بعد از پارک شدن دامنه ی bar.com به foo.com/wp-signup.php?new=bar.com انتقال پیدا میکنه.

• aghili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱ مهر ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۳

با اجازه ، یک سوال هم من می پرسم
    اگر بخواهیم یوزرها موقع ثبت نام خودشون انتخاب کنن که دامنه اصلی چی باشه، راهی هست؟
    مثلا کسی می خواد وبلاگی به نام blog بسازه. دامنه اصلی رو انتخاب کنه blog.foo.com یا blog.bar.com ...

• ogp_leader

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵

منم همین مشکل رو دارم

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۳

من وردپرس شبکه رو به همراه domain mapping نصب کردم و همه چی خوبه ولی یه مشکلی دارم اینه که میخام یه دامنه به سایت اصلی ( و نه یکی از زیر شاخه ها اضافه کنم) ولی وقتی با cpanel دامنه رو پارک میکنم و باهاش وارد میشم به جای صفحه ی اصلی صفحه ی ثبت نام رو بهم نشون میده.مشکل از اینجاست که مپ نشده من گیج شدم کسی نمیدونه چی کار کنم؟

من نفهمیدم که چرا شما میخاید یک دامنه رو به سایت اصلی متصل کنید. ولی در هر صورت اگر با استفاده از سی پنل به درستی اقدام به پارک دامنه کنید، نباید مشکلی باشه. ولی اگر مشکل وجود داشت می تونید از قابلیت Redirect استفاده کنید که زمانی که کاربران به سایت bar.com میان، به صورت خودکار به صفحه اصلی سایت foo.com منتقل بشن.

اگر بخواهیم یوزرها موقع ثبت نام خودشون انتخاب کنن که دامنه اصلی چی باشه، راهی هست؟
    مثلا کسی می خواد وبلاگی به نام blog بسازه. دامنه اصلی رو انتخاب کنه blog.foo.com یا blog.bar.com ...

این امکانی که شما گفتید، برای وردپرس شبکه فکر نکنم که تعریف شده باشه که شما خواسته باشید به کاربرا اجازه انتخاب دامنه اصلی سایتشون رو بدید. ولی این کار احتیاج به دستکاری برخی تنظیمات و پایگاه داده داره. ولی بازم توی مخزن افزونه های وردپرس انگلیسی بگردید، شاید افزونه ای مثل Domain Mapping که کار مپ کردن دامنه های اضافی البته روی سایت های زیر مجموعه رو انجام میده، نه سایت اصلی، رو پیدا کردید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.