انجمن

بروز شدن تاریخ پست ها به صورت خودکار ، پس از ویرایش !  (۷ نوشته)

• niaze2009

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۵

آیا با دستکاری در کدها ، این امکان هست که وقتی پستی را ویرایش می کنیم ، به صورت خودکار تاریخ ارسال پست تغییر کند و تاریخ ویرایش پست جایگزین بشود ؟ به صورتی که پست ویرایش شده ، در اول تمام پست ها دیده بشود
    اگر کسی در کد نویسی مهارت دارد ، کمک کند

البته به صورت دستی می شود این کار را کرد ! ولی منظور من به صورت خودکار هست !

• alisensea

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷
    ۱ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۶

منم دنبال چنین کدی هستم . لطفا راهنمایی کنید.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۰

چنین امکانی برای وردپرس وجود دارد!
    تنها با یک کوئری ساده از پایگاه داده هم می‌توانید این کار رو انجام بدین.
    جدول wp_posts وردپرس دارای چندین فیلد برای نگهداری datetime هست. که یکی از اونها post_modified هست که تاریخ ویرایش نوشته را نگهداری می‌کند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین - Morteza - alisensea
  • Arash-GH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۹

سلام دوستان...
    من از جدیدترین نسخه وردپرس استفاده می‌کنم، در مورد من این کار به صورت خودکار انجام می‌شه! یعنی قبل از انتشار مطلب هر بار که فایل ویرایش می‌شه و ویرایشگرها آن را برای بازبینی نهایی ارسال می‌کنند آخرین تاریخ ویرایش به عنوان تاریخ اصلی مطلب قرار می‌گیره و اولین تاریخ یعنی تاریخ ایجاد مطلب حذف می‌شه!
    این باعث می‌شه پست ویرایش شده بدون توجه به تاریخ ایجادش به عنوان جدیدترین مطلب قرار بگیره... طبیعیه که این موضوع ترتیب پست‌ها رو در قسمت نوشته‌ها به هم می‌زنه و کار ویرایشگرها خیلی سخت می‌شه.
    با توجه به سایت من که الان ۱۶۰ نوشته درحال ویرایش داره به هم ریختن این ترتیب بسیار آزاردهنده‌ست...

چطور می‌تونم از این کار جلوگیری کنم؟؟

درواقع می‌خوام تاریخ مطالب تنها توسط خودم و در زمان انتشار تغییر کنه...
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید :)

• M0STAFA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰

دوستان کسی راه حلی داره که بعد از ویرایش پست ها،مطالب بیان صفحه ی اول؟

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۵

Arash-GH گفت:
    سلام دوستان...
    من از جدیدترین نسخه وردپرس استفاده می‌کنم، در مورد من این کار به صورت خودکار انجام می‌شه! یعنی قبل از انتشار مطلب هر بار که فایل ویرایش می‌شه و ویرایشگرها آن را برای بازبینی نهایی ارسال می‌کنند آخرین تاریخ ویرایش به عنوان تاریخ اصلی مطلب قرار می‌گیره و اولین تاریخ یعنی تاریخ ایجاد مطلب حذف می‌شه!
    این باعث می‌شه پست ویرایش شده بدون توجه به تاریخ ایجادش به عنوان جدیدترین مطلب قرار بگیره... طبیعیه که این موضوع ترتیب پست‌ها رو در قسمت نوشته‌ها به هم می‌زنه و کار ویرایشگرها خیلی سخت می‌شه.
    با توجه به سایت من که الان ۱۶۰ نوشته درحال ویرایش داره به هم ریختن این ترتیب بسیار آزاردهنده‌ست...

چطور می‌تونم از این کار جلوگیری کنم؟؟

درواقع می‌خوام تاریخ مطالب تنها توسط خودم و در زمان انتشار تغییر کنه...
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید :)

جالبه که دو نفر مشکل کاملا برعکس دارن
    این مسئله برمیگرده به نوع کد نویسی قالب شما و اینکه از چه دستوری برای فراخوان پست ها در LOOP استفاده کرده. اگر براساس آخرین تاریخ بروزرسانی باشه که با وبرایش مطلب منتقل میشه به بالا و اگر بر اساس تاریخ انتشار باشه همیشه سر جای خودش میمونه
    شماباید داخل فایل single.php یا single-loop.php رو نگاه کنید ببینید به چه صورتی تعریف شده

• M0STAFA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۱

خوب باید چه کدی رو جایگزین چه کدی توی قالب کنیم که بعد از آپدیت پست، تاریخ ارسال تغییر کنه و پست بالا بیاد؟!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها