انجمن

سوال در مورد کپی رایت مطالب  (۳ نوشته)

• حمید

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۱

سلام به همه ی اساتید ...
    می خواستم بدونم وقتی من یه مطلب تو سایتم میذارم , بعدش یه نفر میاد و اونو کپی می کنه می ذاره تو سایتش ! آخرش می نویسه :
    منبع : تفریحستان
    بدون هیچ لینکی ! یعنی فقط نوشته تفریحستان ....
    آیا این از نظر گوگل رعایت کپی رایت به حساب میاد !؟ و با اینجوری گسترش یافتن مطالب بهبودی در رنک گوگل یا الکسای من ایجاد میشه ؟!؟
    در ضمن چگونه می تونم بفهمم که کسی از مطالب من کپی برداری کرده تا حالا یا نه !؟
    و در آخر من اصلا نفهمیدم چجوری میشه فایل robots.txt رو ساخت (محتویاتش - محل آپ )! میشه راهنمایی کنین
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    مرتضی نظری
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۷

سلام.درمورد اینکه اینگونه کپی برداری ها هیچ فایده ای برای شما داره یا نه.باید بگم فکر نکنم حتی 1 صدم درصد هم تاثیر داشته باشه.اما برای دیگران ضرر داره چون به عنوان مطلب تکرار حساب میشه...

در مورد فایل robots.txt تو سایت ایران گرافیک یک مطلب در این مورد نوشته شده هست که خیلی خیلی میتونه به شما کمک کنه...
    PC robots.txt
    در مورد اینکه چند نفر کپی کرده فکر نکنم راه دقیقی وجود داشته باشه.اما میتونید چند تا لینک داخل نوشته به سایتتون بندازین و امار لینک ورودی خودتون رو چک کنید.البته من بیشتر از این نمیدونم در این مورد...

حمید
  • amird50

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۸

واسه اینکه بفهمی چه سایت هایی از مطالب شما کپی برداری کردن میتونی از این سایت استفاده کنی
    http://www.copyscape.com

مرتضی نظری - حمید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.