انجمن

فایلهای archives.php & attachment.php & sitemap.php & tag.php در قالب  (۷ نوشته)

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۴ تیر ۱۳۸۷ - ۰۸:۰۴

فایلهای archives.php & attachment.php & sitemap.php & tag.php
    در قالب چیستند و کارشان چیست؟؟
    البته در چه مواقعی در سایت مشاهده میشوند؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۴ تیر ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۰

tag.php :
    پوسته صفحه برچسب ها
    sitemap.php :
    پوسته خود وردپرس نیست. احتمالا یک پوسته برای ساخت صفحه نقشه سایته
    attachment.php :
    پوسته برای موارد الحاقی به یه مطلب. اگه اشتباه نکنم این فایل جای خودش رو در نسخه ۲.۵ به فایل image.php داده ...
    archives.php :
    http://forum.wp-persian.com/topic/1605?replies=3

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    ۱۵ تیر ۱۳۸۷ - ۲۱:۱۵

با سلام و خسته نباشید به آقا نوید گل

ببخشید من درست متوجه نشدم . مثلا صفحه ی archives.ph ، آرشیو برای page.php میسازه ؟؟

ببخشید پس آدرسش دقیقا چی میشه توی وردپرس؟؟ آخه من میخوام محتویات این فایل را دقیقا توی وردپرس ببینم تا بتونم قالبی مناسب برای کدهاش طراحی کنم . الان که نمیدونم چه آدرسی داره نمیتونم از وضعیت نمایش این صفحه اطمینان پیدا کنم.

در ضمن آدرس tag.php و sitemap.php را هم لطف کنید به من اطلاع دهید تا نحوه نمایش این صفحات را نیز ببینم و بتونم طراحی قالبم را تکمیل کنم.

و نکته آخر درباره attachment.php : خوب اگر attachment.php باimage.php جایگزین شده است پس چه تغییراتی باید در پوسته ایجاد کرد؟ و اگر من بخواهم فایلی آپلود کنم باید image.php را مطابق با کدهای attachment.php تنظیم کنم یا image.php کدهای جدیدی باید برایش قرار داد در این ورژن جدید؟؟ در هر صورت باز هم درخواست دارم آدرس attachment.php را بدهی تا اون را هم قالب دهی کنم.

با تشکر از وقت گران قدرت که درا ختیار ما میگذاری ;-)

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۱۵ تیر ۱۳۸۷ - ۲۱:۲۸

برای دیدن صفحه آرشیو میتونی رو لینک موضوع ها یا لینک آرشیو ماهانه کلیک کنی دیگه.

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۸۷ - ۰۸:۴۰

دوست من oshgool خان!
    فکر میکنم اونی که تو گفتی مربوط به archive.php نه archives.php

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۶ تیر ۱۳۸۷ - ۱۷:۰۵

ببخشید من درست متوجه نشدم . مثلا صفحه ی archives.ph ، آرشیو برای page.php میسازه ؟؟

اون لینکی که دادم رو دیدید ؟ برید یه صفحه آرشیو بسازید تا خوب متوجه بشید ...

ببخشید پس آدرسش دقیقا چی میشه توی وردپرس؟؟ آخه من میخوام محتویات این فایل را دقیقا توی وردپرس ببینم تا بتونم قالبی مناسب برای کدهاش طراحی کنم . الان که نمیدونم چه آدرسی داره نمیتونم از وضعیت نمایش این صفحه اطمینان پیدا کنم.

آدرس می شه آدرس اون صفحه ای که شما با این پوسته و قالب ساختیدش ...

و نکته آخر درباره attachment.php : خوب اگر attachment.php باimage.php جایگزین شده است پس چه تغییراتی باید در پوسته ایجاد کرد؟ و اگر من بخواهم فایلی آپلود کنم باید image.php را مطابق با کدهای attachment.php تنظیم کنم یا image.php کدهای جدیدی باید برایش قرار داد در این ورژن جدید؟؟ در هر صورت باز هم درخواست دارم آدرس attachment.php را بدهی تا اون را هم قالب دهی کنم.

پوسته پیشفرض را ببینید

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    ۱۷ تیر ۱۳۸۷ - ۰۷:۱۷

با سلام
    درسته آدرس archives.php را در لینک مربوطه پیدا کردم و جوابمو دریافت کردم بقیه صفحات را هم در codex.wordpress.org جستجو میکنم
    image.php را هم از قالب نگاه میکنم
    داش نوید از راهنماییت ممنونم

درباره‌ی این موضوع