انجمن

پیغام عجیب در مدیریت سایت  (۶ نوشته)

• behrooznet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۴

سلام

توی مدیریت سایتم هر چی که میخوام ذخیره کنم تو یه صفحه سفید پیغام زیر رو میده
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mydsite/public_html/Theme/wp-content/themes/mydsite/functions/admin-functions.php:1) in /home/mydsite/public_html/Theme/wp-includes/pluggable.php on line 934
    بچه ها کمکم کنید

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۱

مشکل از فایل admin-functions.php پوسته شماست.
    ببینید با چه انکدی ذخیره شده. با dom یا بدون اون هست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    behrooznet
  • behrooznet

آفلاین
    عضو
    ۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۹

ببخشید من یه خورده تو این زمینه کم علمم
    فایل ادمین فاکشن گذاشتم تو لینک زیر
    http://www.hostiha.com/img/admin-functions.php.zip
    ممنون میشم کمکم کنی

• behrooznet

آفلاین
    عضو
    ۹ مهر ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۶

راستی یادم رفت بگم من این قالب رو توی لوکال هاست ایزی پی اچ پی درست کردم ، توی لوکال هاست هم خیلی خوب کار میکنه ولی بعد که اوردم توی هاست اینطوری شد

• mirza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۱۰ مهر ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۱

دوست عزیز پوشه قالب شما باید یه فایل functions.php باشد. مشکل مورد نظر در ارتباط وردپرس با این فایل از پوسته شماست

• behrooznet

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۴

یه نکته بگم شاید دوستان با این نکته بتونند کمک کند ، اول که قالب نصب کردم بالای صفحه مدیریت این پیغام داد ،
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mydsite/public_html/wp-content/themes/aperture/functions/admin-functions.php:1) in /home/mydsite/public_html/wp-content/themes/aperture/functions/admin-setup.php on line 33
    اما فقط یکبار بیشتر این پیغام ظاهر نشد

دوست عزیز پوشه قالب شما باید یه فایل functions.php باشد. مشکل مورد نظر در ارتباط وردپرس با این فایل از پوسته شماست

این قالب پیشرفنه است ، توی functions.php چیزی کد زیادی نداره ، دستورات رو انتقال داده به پوشه functions که توش پر از فایل functions هستش

در ضمن این قالب چند جا درست کار میکرد ، توی لوکال هاست هم درست کار میکنه ، پس اگه بخوایم بگیم مشکل از پوسته هست درست نیست ، اشکال در ورد پرس هم نیست اشکال توی اون پیغام خطایی که بالا نوشته ام هستش ، حالا به گمان این مشکل فقط از پس استاد ناظم man4toman بر میاد که اگه افتخار بده ، ممنون میشم

درباره‌ی این موضوع