انجمن

موقع نصب پوسته بهم ارور میده. از چیه؟  (۲ نوشته)

• Germanizer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ مهر ۱۳۹۰ - ۰۲:۲۹

سلام
    دوستان من شاید از هر دو پوسته که نصب می کنم یکی شون نمیشه و بهم ارور میده. نزدیک 50 در صد پوسته هایی رو که می خوام نصب بکنم
    متن ارور هم بیشتر حاکی از فایل functions.php است. ولی این فایل هم توی همه قالبهای من موجوده و هست و هم اینکه وقتی بازشون می کنیم مشکل و اروری توشون نیست.
    جالب اینجاست روی لوکال ارور میدن. روی هاست که میایم نصب کنیم کل صفحات سایت سفید میشه و سایت دیگه بالا نمیاد و حتما باید پوشه قالب رو از طریق هاست پاکش کنیم.
    این اروریه که موقع نصب میده :

Warning: fopen(C:\Program Files\XAMPP\xampp\htdocs\wp/wp-content/themes/Aniboom.ir-Chimera1/style.css) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\XAMPP\xampp\htdocs\wp\wp-includes\functions.php on line 4339

Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\Program Files\XAMPP\xampp\htdocs\wp\wp-includes\functions.php on line 4342

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\Program Files\XAMPP\xampp\htdocs\wp\wp-includes\functions.php on line 4345

دوستان یه لطفی بکنید ببینید این مشکل از چیه به نظرتون
    ممنون

• nasour

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۰۳:۴۰

مسیر فایل ها و دایرکتوریهایتان را اصلاح کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.