انجمن

پیام خطا 404 در گوگل وبمستر  (۹ نوشته)

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۷

باسلام
    سایتمو (P30AF) یه نگاه بندازید ببنید مشکل خاصی داره؟
    نمیدونم چرا دسته بندی هاش پیغام خطا 404 میده توی گوگل وبمستر!
    این تصویرو یه نگاه بندازید:
    http://img.p30af.com/P30AF/404.png
    ممنون

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    ۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۷

علت خاصی نداره؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۵

آیا تغییراتی در پیوند یکتا ویا دیگر گزینه ها انجام داده اید؟

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۳

سلام
    نه من دستکاری نکردم
    پیوندیکتا اینجوریه
    مشکلی داره/؟
    /%category%/%postname%/
    ممنون

• mihanmobile

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۸

سلام خسته نباشید من یه مشکلی دارم و در گوگل وب مستر با خطای ۴۰۴ مواجه شده ام راسیتش من تازه وارد دنیای وب شدم و نمیدونم که باید با این خطاها چیکار کنم از وردپرس استفاده میکنم و با افزونه site map xml نقشه سایتم رو ساختم البته از افزونه all in seo pack هم استفاده میکنم وقتی بر روی لینک هایی هم که داخل Crawl errors میزنم میزنه این صفحه موجود نمی باشد لینک عکسا هم براتون میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    mihanmobile.net/untitled.JPG

mihanmobile.net/untitled1.JPG

بعدا میگم ورودی گوگل من اینهمه پایین هست طبیعی یا به زمان نیاز دارد ممنون میشم در این زمینه هم اطلاعاتی به من بدهین
    یه نکته دیگه site:mihanmobile.net اینو وقی سرچ میکنم تو گوگل لینک هایی که میاره همشون جای توضیحات امار سایتم رو زده
    متشکرم

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۳

mihanmobile گفت:
    سلام خسته نباشید من یه مشکلی دارم و در گوگل وب مستر با خطای ۴۰۴ مواجه شده ام راسیتش من تازه وارد دنیای وب شدم و نمیدونم که باید با این خطاها چیکار کنم از وردپرس استفاده میکنم و با افزونه site map xml نقشه سایتم رو ساختم البته از افزونه all in seo pack هم استفاده میکنم وقتی بر روی لینک هایی هم که داخل Crawl errors میزنم میزنه این صفحه موجود نمی باشد لینک عکسا هم براتون میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    mihanmobile.net/untitled.JPG

mihanmobile.net/untitled1.JPG

بعدا میگم ورودی گوگل من اینهمه پایین هست طبیعی یا به زمان نیاز دارد ممنون میشم در این زمینه هم اطلاعاتی به من بدهین
    یه نکته دیگه site:mihanmobile.net اینو وقی سرچ میکنم تو گوگل لینک هایی که میاره همشون جای توضیحات امار سایتم رو زده
    متشکرم

همانطور که گفته شده این فقط می تونه به دلیل تغییر زیاد در محتوای سایت باشه. وقتی توی آدرس صفحات تغییر پیش بیاد و اون صفحه از قبل توی گوگل ایندکس شده باشه، این خطا رخ میده.
    توی لیست not found گوگل هم دسته دیده میشه و هم پست که خطا دادند. این نشون میده که هم احتمال داره دسته بندی سایتون رو عوض کردید و هم آدرس پستتون، که این خطا رو میده.

برای ورودی گوگل هم باید روی سایت کار کنید. پست بدید و روی سئوی پستاتون و سایتتون کار کنید.

اگر جای توضیحات سایت هم آمار سایت رو زده که این میتونه خیلی بد باشه. این می تونه به دلیل قالب سایتتون باشده که باید هر چه سریعتر درست بشه. یا دلایل دیگه مثلا تنظیمات خود افرونه آمارگیر سایت..

موفق باشید.

• mihanmobile

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۹

ممنونم از توضیحاتتون ولی من تا حالا دسته ای رو عوض نکردم فقط چندتا پست رو پاک کردم که اونم در حد 4 ، 5 تا بوده فکر کنم در مورد ، مورد اخر کسی میتونه توضیح بیشتری به من بده چطور می تونم درستش کنم ممنونم

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۹

آقا یه نگاه به سوال اول بکنید!
    کسی راه حلی نداره؟

• mihanfun.tk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹