انجمن

3 سوال در مورد پوسته Berylliumous  (۴ نوشته)

• alex10_m10

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۰ مهر ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۰

با سلام
    من از پوسته Berylliumous استفاده می کنم و بعد از دو هفته کار کردن با این پوسته ، ابهاماتی برای من پیش آمده که جایی رو مناسب تر از اینجا برای طرح پرسش پیدا نکردم
    1. نمایش اخبار برگزیده به صورت اسلاید شو در بالای صفحه نخست وجود دارد - آیا امکان سفارشی کردن این اخبار وجود دارد ؟ یا ساده تر بگم ممکنه اخبار رو خودم انتخاب کنم که در اسلاید شو نمایش داده بشه یا نه ؟
    2. امکان تغییر رنگ کلی پوسته یا حداقل بخشی از پوسته به خصوص رنگ منو ها وجود دارد ؟
    3. گاهی اوقات (نه همیشه) وضعیت صفحه اول سایم در ie به هم می ریزه ، اشکال از کجاست ؟
    با تشکر
    موفق باشید

• omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۲۰ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۴

سلام دوست عزیز
    مورد دوم : با تغییر رنگ ها در style.css میتوانید هر مکانی رو تغییر رنگ دهید و حتی کل رنگ پوسته رو تغییر بدید.
    مورد سوم : باید برای قالبتون rtl تعریف کنید که در مستندات یه کم توضیح داده شده.

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    alex10_m10
  • alex10_m10

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۱ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۸

omid0098 گفت:
    سلام دوست عزیز
    مورد دوم : با تغییر رنگ ها در style.css میتوانید هر مکانی رو تغییر رنگ دهید و حتی کل رنگ پوسته رو تغییر بدید.
    مورد سوم : باید برای قالبتون rtl تعریف کنید که در مستندات یه کم توضیح داده شده.

موفق باشید

سلام
    در مورد اول شما راهی نمی شناسی؟
    یک سوال هم در مورد دوم دارم
    آیا نیاز به تخصص دارد ؟ یعنی حتما باید برنامه نویسی بلد باشم یا بدون هیچ پیش زمینه هم می توان این کار را انجام داد؟
    با تشکر مجدد

• omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۲۱ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۰

یقینا باید برنامه نویسی بلد باشین!
    مثلا چه راهی؟ تغییر رنگ قالب فقط از راه style است.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.