انجمن

سیستمم سنگین شده و هاست میگه نمیتونه پشتیبانی کنه  (۵ نوشته)

• rezatakro

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲ آبان ۱۳۹۰ - ۰۱:۳۱

کسی هست که بک اپ و در اختیارش بزارم و بتونه مشکل من و حل کنه؟

ناظم ها کمکم کنید؟سیستمم سنگین شده و هاست میگه نمیتونه من و پشتیبانی کن
    میگن یا مشکل از پلاگین هاست یا اسکریپ ها یا قالب های وردپرس هستش
    و ی بک اپ کامل در اختیار من قرار دادن و میگن ما دیگه هاست و پشتیبانی نمیکنیم

حالا من پیام هایی که بهم دادن رو میدم
    ------------------
    مدیریت محتوام ورد پرس و افزون های زیادی نصب کرده بودم
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    دقیقا مشخص نیست که مشکل از کدام قسمت هاست شما است و روی سرور امکان تست و آزمایش وجود ندارد زیرا ریسک بالایی در بردارد.
    2 - شما می توانید این مشکل را با سایر شرکت ها درمیان بگذارید
    3 - تضمینی در خصوص رفع مشکل توسط سرور مجازی وجود ندارد بلکه این مورد یک پیشنهاد بر اساس تخمین و احتمال است.

هاست های لینوکس اشتراکی سرور ما، توان پشتیبانی از وب سایت شما را ندارند. علت کاملا مشخص است ظاهرا اسکریپت وردپرس شما با پلاگین ها و قالب های موجودش بسیار سنگین در هر بازدید عمل می کند و به صورت لحظه ای باعث فشار در سرور می شود.
    شما می توانید از هاست خودتان در نزد شرکت برای سایر مصارف استاندارد استفاده نمایید

با توجه به بررسی های انجام شده، ظاهرا وب سایت شما دچار مشکل حملات شدید دی داس است ویا اینکه سیستم نصب شده توسط شما از حالت استانداردش خارج شده است

لازم به ذکر است که یک نسخه سالم و رفع مشکل شده از وب سایت شما درلینک زیر قرار گرفته است.
    توصیه می شود هر چه سریعتر این بک آپ را دانلود یا منتقل نمایید و از هاست خود حذف نمایید

• Behnam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۳
    ۲ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۴

rezatakro گفت:
    کسی هست که بک اپ و در اختیارش بزارم و بتونه مشکل من و حل کنه؟

ناظم ها کمکم کنید؟سیستمم سنگین شده و هاست میگه نمیتونه من و پشتیبانی کن
    میگن یا مشکل از پلاگین هاست یا اسکریپ ها یا قالب های وردپرس هستش
    و ی بک اپ کامل در اختیار من قرار دادن و میگن ما دیگه هاست و پشتیبانی نمیکنیم

حالا من پیام هایی که بهم دادن رو میدم
    ------------------
    مدیریت محتوام ورد پرس و افزون های زیادی نصب کرده بودم
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    دقیقا مشخص نیست که مشکل از کدام قسمت هاست شما است و روی سرور امکان تست و آزمایش وجود ندارد زیرا ریسک بالایی در بردارد.
    2 - شما می توانید این مشکل را با سایر شرکت ها درمیان بگذارید
    3 - تضمینی در خصوص رفع مشکل توسط سرور مجازی وجود ندارد بلکه این مورد یک پیشنهاد بر اساس تخمین و احتمال است.

هاست های لینوکس اشتراکی سرور ما، توان پشتیبانی از وب سایت شما را ندارند. علت کاملا مشخص است ظاهرا اسکریپت وردپرس شما با پلاگین ها و قالب های موجودش بسیار سنگین در هر بازدید عمل می کند و به صورت لحظه ای باعث فشار در سرور می شود.
    شما می توانید از هاست خودتان در نزد شرکت برای سایر مصارف استاندارد استفاده نمایید

با توجه به بررسی های انجام شده، ظاهرا وب سایت شما دچار مشکل حملات شدید دی داس است ویا اینکه سیستم نصب شده توسط شما از حالت استانداردش خارج شده است

لازم به ذکر است که یک نسخه سالم و رفع مشکل شده از وب سایت شما درلینک زیر قرار گرفته است.
    توصیه می شود هر چه سریعتر این بک آپ را دانلود یا منتقل نمایید و از هاست خود حذف نمایید

به نظر من میتونی از پلاگین های کشینگ استفاده کنی تا فشار رو تا حد قابل قبولی کم کنن .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • rezatakro

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۰

نه الان یک بک اپ من بیشتر ندارم هاست کامل پاک شد
    می خوام ببینم راهی هست که بتونیم از بک اپ سایت علت سنگین شدن و بفهمیم و مشکلش و حل کنیم یا افزونه و اسکریپ های اضافی رو حذف کنیم

• Behnam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۳
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۹

rezatakro گفت:
    نه الان یک بک اپ من بیشتر ندارم هاست کامل پاک شد
    می خوام ببینم راهی هست که بتونیم از بک اپ سایت علت سنگین شدن و بفهمیم و مشکلش و حل کنیم یا افزونه و اسکریپ های اضافی رو حذف کنیم

بله شما میتونید با استفاده از یک wamp server یا نرم افزار های مشابه سایت رو ، روی لوکالتون بالا بیارید و به جستجو برای مشکل در اون بپردازید .

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۳

در انجمن راه‌کارهایی مقابله با فشار به منابع سرور مطرح شده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.