انجمن

عدم نمایش صحیح متن انگلیسی چپ به راست در وردپرس فارسی  (۵ نوشته)

• armin3000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۸

سلام
    مشکلم رو با این keyword جستجو کردم نبود: "چپ به راست"
    من وردپرس فارسی دارم و توی یکی از نوشته ها باید یه جدول که با HTML نوشته شده قرار بدم. این جدول محتویاتش انگلیسی هست و همشون چپ به راست هستن و چینش اونا هم یا سمت چپ سلول هست و یا وسط.
    این جدول html به خودی خود درست نشون داده میشه و چپ به راسته. اما توی نوشته وردپرس که قرار میگیره به هم میریزه. توی body و table هم جهت dir=ltr و align=left گذاشتم اما مشکل حل نشده و محتویات جدول رو همه رو راست چین نشون میده. (حس میکنم ltr درسته اما align مشکل داره. چون بالت ها رو سمت چپ نشون میده اما چینش متن سمت راست هست. عددها رو هم باید انگلیسی نشون بده اما فارسی نشون میده. لطفا راهنمایی کنید.
    آیا باید از css برای همین یه قسمت از جدول استفاده کرد؟! اگر آره به چه صورت هست.
    من با dreamveawer درست کردم. اولش با word بود و خیلی خیلی دردسر داشت و به شدت متن به هم میریخت. چون جدول بعضی سلولهاش رو رنگ دادم.
    راستی رنگ سلولها رو هم نشون نمیده و سفید نشون داده میشه. اینا با css هست؟ من dreamveawer و کار با css رو بلد نیستم. البته همونطور که گفتم فایل html تکی رو که باز میکنم همه چیز حتی رنگ بندی جدول درسته.

ممنون

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۲

تیبلی که شما درست کردی بهش کلاس آیدی جدا بدین برای فراخوانی متون به صورت lrt و text-align="left" بعد برای نمایش رنگ سلولها هم باید به اون یه کلاس رنگ بدین تا نمایش بده
    در حالت عادی هر Table که می سازید بدون استایل و در ادیتور وردپرس میذارین اون table میاد از کلاس دیگه ایی که در قالبتون هست اون رو نمایش میده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    armin3000
  • armin3000

آفلاین
    عضو
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۲

NESTED گفت:
    تیبلی که شما درست کردی بهش کلاس آیدی جدا بدین برای فراخوانی متون به صورت lrt و text-align="left" بعد برای نمایش رنگ سلولها هم باید به اون یه کلاس رنگ بدین تا نمایش بده
    در حالت عادی هر Table که می سازید بدون استایل و در ادیتور وردپرس میذارین اون table میاد از کلاس دیگه ایی که در قالبتون هست اون رو نمایش میده

ممنون دوست عزیز. اما این کار ها رو متاسفانه بلد نیستم انجام بدم. :( برنامه ای سراغ دارین که wysiwyg این کدها رو تولید کنه؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۹

آموزش استفاده از CSS و DIV
    http://www.saatchiacademy.com/forums/thread-12-post-21.html#pid21

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    armin3000
  • armin3000

آفلاین
    عضو
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۹

NESTED گفت:
    آموزش استفاده از CSS و DIV
    http://www.saatchiacademy.com/forums/thread-12-post-21.html#pid21

تعریف Class ID چه جوری هست؟ در واقع چه طور جلوگیری کنم از فراخوانی استایل مادر واسه اون قسمت؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.