انجمن

عدم کار کردِ سه افزونه ی کاربردی در لوکال هاست !!!  (۶ نوشته)

• bamdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۹

در لوکال هاست بر رویِ آخرین نسخه ی وردپرس سه پلاگین مهم و کاربردی که در زیر اسمشون رو آوردم رو نصب کردم . تمام تنظیماتِ مربوط به پلاگینها رو بر اساس دستورالعمل نصب انجام دادم ، اما متاسفانه بعد از اینکه کدها رو قرار می دم در مورد دو پلاگین اول فقط پیغامهای مربوط به عدم وجود اطلاعات مناسب برای نمایش نشون داده می شه و در پلاگین سوم هم آمار مشاهده صفر هست . نمی دونم دیگه باید چی کار کنم واقعا !!!! ممکنه مشکل از لوکال هاست و یا دیتا بیس باشه ؟ خیلی به این پلاگینهای نیاز دارم . منون می شم اگر راهنمایی کنین ...

yet another related posts plugin

wordpress popular posts

wp postviews

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۵

من هرسه پلاگین رو روی لوکال دارم.
    بدون مشکل کار میکنن.
    postviews فکر کنم از زمینه های دلخواه تعداد رو نمایش میده. باید برای هر بازدید یکی اضافه کنه.
    popular posts هم براساس تعداد بازدید پست ها رو میاره.

از چه سروری تحت لوکال تست میگیرید؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    bamdad
  • bamdad

آفلاین
    عضو
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۶

من از نرم افزار XAMPP استفاده می کنم ... واقعا خودمم موندم که چرا با توجه به انجام همه ی کانفیگهای به طور صحیح بازم جواب نمی گیرم از هیچکدوم از این پلاگینها . امکان داره رویِ سرور بیارم بالا جواب بگیرم ؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۰

آپاچی رو ریست کنید. و همچنین پایگاه داده.
    افزونه هارو پاک کنید و مجدد نصب کنید.
    یا احتمال دارد یک افزونه دیگر مزاحم کارکرد این 3 افزونه بشود.

bamdad
  • bamdad

آفلاین
    عضو
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۲

در رابطه با افزونه ی wordpress popular posts در بخشِ نصب این افزونه در مورد نمایش پیغام Sorry. No data so far. اینطور گفته شده که اولا باید در پوسته ی مورد استفاده حتما تگِ <?php wp_head(); ?> موجود باشه . خوب در پوسته ی مورد استفاده ی من این مورد رعایت شده . نکته ی بعدی که گوشزد کرده این هست که این پلاگین قابلیت شمارش میزان بازدید کاربرانِ غیر عضو رو داره نه کاربرانی که عضو هستند و لاگین کرده اند . خوب من از بخشِ ادمین خارج شدم و بارها و بارها یک پست رو رفرش کردم اما بازم پیغام Sorry. No data so far. نمایش داده شد . در بخشِ دیگه ای توضیح داده شده که یک پست باید به میزان مشخصی بازدید بشه تا در گروه پستهای محبوب قرار داده بشه . اما وقتی من از کدِ <?php echo wpp_get_views(4); ?> برای مشخص شدن تعداد بازدید پستِ شماره ی 4 استفاده می کنم عدد نشان داده شده صفر هست ...

یک پست باید چند بار نمایش داده بشه تا جز پستهای محبوب قرار بگیره ؟

مراحلی که برایِ نصب من طی می کنم به این شکل هست :
    1 - فعال کردنِ پلاگین در بخشِ افزونه ها - 2 - رفتن به بخشِ ابزارک و درگ کردنِ باکسِ wordpress popular posts به ستونِ کناریِ یک ، برای اینکه به تنظیمات پلاگین دسترسی داشته باشم وگرنه پوسته ی من از ابزارک پشتیبانی نمی کنه و انجام تنظیماتِ مربوطه ...

البته من هم در بخشِ ابزارک تنظیمات رو انجام می دم و هم به صورتِ استفاده از تگ :
    <?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("order_by=views"); ?>

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۸ آبان ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۱

من خودم الان اینها رو روی لوکال دارم.
    روی سرور برای یک سایت جدید هم نصب کردم. بدون هیچ مشکلی کار میکنن. از اولین پست و اولین بازدید شروع میشه.

bamdad

درباره‌ی این موضوع