انجمن

مسدود سازي كاربر براي ارسال نظر و بازديد از سايت  (۹ نوشته)

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۰

سلام به دوستان عزيز

من جستجو كردم و به جواب سوالاتم نرسيدم

من مشكلاتم رو به ترتيب شماره بيان ميكنم وممنون ميشم اگه به همين صورت راهنمايي كنيد

1-كاربري نظر ميده و مدير بعد از برسي ، اون نظر رو منتشر ميكنه ومشكلي كه هست اينه كه كاربر براي دفعات بعدي كه ميخواد نظر بده ، ديگه منتظر تاييد مدير سايت نميمونه و چون يه بار نظرش منتشر شده ، ديگه خود به خود منتشر ميشه و توي ليست انتظار توي داشبورد مديريت نمياد!؟ من ميخوام تمام كاربران در هر شرايطي حتي اگر براي هزارمين بار هم دارن نظر ميدن ، نظرشون بايد توسط ما تايد و بعد منتشر بشه

2- حالا كاربري قصد ازار و اذيت داره و شما ميخوايد اون رو مسددود كنيد نتونه وارد سايت بشه ايا راهي هست؟

3- ميخواد هميشه اي پي (IP) شخصي كه ايميل ميشه رو توي داشبورد ببينيد ، اصلا چطور بايد اي پي شخصي رو كه داره نظر ميده رو مشاهده كنيم (فقط توي كنترل پنل سايت و براي ميدير سايت قابل نمايش باشه نه براي بازديد كنندگان)

4- حالا باز كاربري داره توي نظرات حرف هاي غير متعارف ميزنه و ميخواي كاري كني كه ديگه نتونه نظر بده بايد چيكار كني؟

متشكر از كمك شما

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mil_jafari - forklift
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۴

اقا تور خدا جواب بديد خيلي مساله حياطي هستش چرا جواب نميديد؟

mil_jafari
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۱

خب ساده ترین کار این هست که نظر اول این کاربر رو از تایید شده به رد تایید تبدیل کنید و یکبار تمامی نظزرات اخیرش رو به عنوان جفنگ معرفی کنید و بعد از این دیگه نمی توه نظری بده تا شما تاییدش نکنی نمایش نمیده

Rasivell - mil_jafari
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۲

NESTED گفت:
    خب ساده ترین کار این هست که نظر اول این کاربر رو از تایید شده به رد تایید تبدیل کنید و یکبار تمامی نظزرات اخیرش رو به عنوان جفنگ معرفی کنید و بعد از این دیگه نمی توه نظری بده تا شما تاییدش نکنی نمایش نمیده

متشكرم ولي باقي سوالات رو هم جواب ميداديد لطفا.

كاري كه من كردم اين بود ببينيد درسته: اولين نظرش رو زدم= نپذيرفتن و بعد كه به حالت انتظار در امد زدم جفنگ! و بعد همه نظراتش رو هم جفنك زدم درسته؟؟

mil_jafari
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۵

بله
    برای نمای آی پی کاربر نظر دهنده از این تابع در فایل کامنت قالب استفاده کنید :
    <?php comment_author_IP(); ?>
    و برای بررسی کاربران نظر دهنده می تونید از این پلاگین استفاده کنید :
    http://wordpress.org/support/topic/show-ip-address-next-to-comment

mil_jafari
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۷

سلام دوست عزيز متشكر ولي من به جواب سوالاتم نرسيدم!!

اول اينكه بنده عرض كردم به شماره سوالاتم رو لطفا جواب بديد تا متوجه بشم! يعني يگيد 1- جواب ميشه فلان ، 2- جوابش... الي اخر

و اين كه خواهش ميكنم پست اول بنده رو كامل و با دقت مطالعه كنيد ، عرض كردم كه نميخوام اي پي رو همه كاربران ببينند و فقط توي پنل مديريت اي پي رو خودم ببينم نه اين كه يه كد بزارم توي قالب همه اي پي همديگرو ببينند!!

بازم متشكر
    دوستان عزيز به ترتيب جواب بديد تا متوجه بشم كدام جواب مال كدام سوال منه و اين كه واقعا مشكل من حاد هستش لطفا كمك كنيد متشكر

mil_jafari
  • Hamid Hosseini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۷

دوست عزیز Rasivell سلام.

جواب سوال 1 : به پیشخوان وردپرس بروید - تنظیمات و بخش گفت و گو ها را باز کنید.

و تیک های مناسب با خواسته خود را بردارید یا بگذارید!! مثلا برای این مشکل شما باید تیک : "مدیر باید همواره دیدگاه‌ها را بپذیرد" را بگذارید.

جواب سوال 2 : می توانید برای جلو گیری از دسترسی افراد به سایت شما از دو روش عمل کنید.
    1 - افزونه IP-BAN - که می توانید آی پی افراد را مسدود کنید - افزونه های دیگری هم در این باره موجود است که با یک جستجو Banned پیدا می شود!!!
    2- از طریق Cpanel هاست: بدین صورت : پس از ورود به CPANEL - قسمت تب Security - روی گزینه ی IP Deny Manager کلیک کنید و آی پی برای جلوگیری از ورود به سایت را وارد کنید.

جواب سوال 3 : به همین صورت هست که می فرمایید. آی پی فقط به مدیر نمایش داده می شود.

جواب سوال 4 : در پیشخوان وردپرس / تنظیمات / گفت و گو ها / می توانید از دو بخش : "سیاه‌نامه‌ی دیدگاه‌ها" و "بررسی دیدگاه" اقدام به فیلتر نظرات کنید.

Rasivell - mil_jafari
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۴

سلام

متشكرم دوست عزيز اقاي Hamid Hosseini

حالا اگه يه نفر هم در اينده وارد اين تاپيك بشه به جواب سوال ميرسه متشكر
    راستي وقتي ديدم از تاپيك خبري نشد خودم توي كنترل پنل ، قسمت مسدود سازي اي پي رو پيدا كردم (توي هاست) و با شركت هاستينك هم تماس گرفتم گفت اره جواب ميده و طرف رو مسدود كردم چون داشت بي احترامي ميكرد به همه ، الان 24 ساعته شكر خدا خبري ازش نشده

البته تا جايي كه من ميدونم و ديدم ، هر وقت وصل ميشي به اينترنت يه اي پي خاص بهت تعلق ميگيره ، در اين صورت بايد چيكار كني؟ نميشه يه رنج اي پي رو ببندي كه اون طوري شايد يكي ديگه بسته بشه؟؟
    لبته اين شخص از شانس ما اي پي ثابت داشت يعني توي تمام نظراتش ديدم اي پيش يكي بود!! ولي بقيه تماما متفاوت هستن مثلا خودم!

بازم ممنون

Hamid Hosseini - mil_jafari
  • Hamid Hosseini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۱۰ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۱

متشکرم از شما Rasivell .

بله دوست گلم ، میشه یه رینج آی پی هم بدی. مثلا از 192.168.1.1-192.1688.1.254

ببینید در باره آی پی ها و اختصاص به کاربر : هر شرکت برای ارائه اینترنت به کاربران ، تعدادی آی پی خریداری می کنه . مثلا 5 عدد آی پی و با این 5 عدد آی پی 500 کاربر رو می فرسته توی اینترنت - و شما می تونید از آی پی فرد مورد نظر تا 4 یا 5 تا پایین تر و 4 - 5 تا بالاتر آی پی رو مسدود کنید.

اینکه بخواید یک رینج 50 تایی آی پی رو مسدود کنید ، احتمالا بازدیدهای مهمی برای شما از دست بره .
    چون احتمالا تو همون رینجی که آی پی داده شده - یک شرکت ارائه اینترنت توی ایران یا ... خریداری کرده باشه و فردی که بخواد با اون آی پی بیاد داخل سایت شما ... Not Found !!

با یک چشم به همه نگاه نکنید :) فقط 6 -7 تا آی پی رو مسدود کنید.

موفق باشید.

mil_jafari

درباره‌ی این موضوع