انجمن

افت رتبه سایت  (۴ نوشته)

• saeedenferadi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۶

سلام
    من سایتهام رو دو ماه هست راه انداختم تو ماه اول الکسا جهانی سایتم به 2800000 رسید و تو ایران هم 14000 شدم ولی بعد از گذشت ماه دوم الکسای جهانی سایتم شده 2244035 ولی دیگه تو رتبه بندی ایران نیستم با یانکه هر روز دارم پست میدم و الان حدود2000 تا پست دادم و تقریبا روزی 1000 تا بازدید و 70 تا ورودی گوگل دارم خواهش میکنم اگر کسی میدونه مشکل از کجاست کمکم کنه
    با تشکر

• Hamid Hosseini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۹

درود بر شما !
    خب درسته دیگه !! آمار جهانی الکسا شما اومده پایین آقا سعید!
    مشکلی وجود نداره...رتبه ایرانتون هم خودش میاد و نیازی نیست به زور بیاریدش!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۲

باسلام
    اینو دقت داشته باشید که بالارفتن ایندیکس های سایت تاثیر چندانی بر بازدیدکننده های شما نداره!
    مهم اینه که کپی نباشه ! محتویات سئو باشه ! دیزاین سایت سئو باشه ! دامین سایت سئو باشه ! هاست سئو باشه ! و خودتون بتونین بهینه شده پست بدین!
    من الان توی پی سی ایــ افــ درحدود 220 تا مطلب دارای آلکسا جهانی 45 هزاره و افغانستان هم 22 هست و توی ایران هم رنک داره!
    در صبر هم زیاد داشته باشید! بالا آمدن از بین ملیارد ها سایت کاری آسانی نیست!
    موفق باشید.../

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۳

p30af.com گفت:
    باسلام
    اینو دقت داشته باشید که بالارفتن ایندیکس های سایت تاثیر چندانی بر بازدیدکننده های شما نداره!
    مهم اینه که کپی نباشه ! محتویات سئو باشه ! دیزاین سایت سئو باشه ! دامین سایت سئو باشه ! هاست سئو باشه ! و خودتون بتونین بهینه شده پست بدین!
    من الان توی پی سی ایــ افــ درحدود 220 تا مطلب دارای آلکسا جهانی 45 هزاره و افغانستان هم 22 هست و توی ایران هم رنک داره!
    در صبر هم زیاد داشته باشید! بالا آمدن از بین ملیارد ها سایت کاری آسانی نیست!
    موفق باشید.../

دوست عزیز در دو پست که مورد ها برطرف شده شما دو تا پاسخ دادی و توی هر دوش آدرس سایتت رو به نحوی نمایش دادی !!!
    هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Hamid Hosseini

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.