انجمن

ارتباط با ديتابيس يك آمارگير  (۵ نوشته)

• iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۷

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من بر روي سايتم اسكريپت slimstat رو نصب كردم . به نظر من خيلي جالبه. علتش هم تو پستي در لينك زير قبلا گفته ام.

بهترين آمارگير براي سايت
    اين آمارگير خيلي خوبه تنها مشكلش اينه كه نميتوني آمار رو براي بازديد كنندگان سايتت نشون بدي ولي از نظر دقت و حجم عاليه.

من دارم دنبال يه روش مي گردم ( البته هنوز php و mysql رو زياد وارد نيستم ) كه بتونم به ديتابيس مربوط به اين اسكريپت وصل شم و آمارش رو نشون بدم.

مطمئنا خيلي از دوستان از اين آمارگير استفاده كردند بنابراين اونهايي كه php و mysql واردند مي تونند كمك كنند.

در لينك زير نيز عكس ديتابيس اين اسكريپت كه روي localhost روي سيستم نصب هست وجود دارد.

عكس ديتابيس

با تشكر از همه ي دوستان

منتظر راهنماييتون هستم.

• iranp

آفلاین
    عضو
    ۲۳ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۶

با سلام مجدد خدمت دوستان
    يعني كسي در مورد php نمي دونه

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۴ آبان ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۶

دوست عزیز
    میتونی فایل خود افزونه رو باز کنی و کدهایی که در بخش مدیریت برای نمایش استفاده کرده رو توی پوسته تست کنی.

ولی پیشنهاد من این هست که از این استفاده کنید:
    http://forum.wp-persian.com/topic/16803

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    iranp
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۵

با تشكر از شما به خاطر پاسختون

میتونی فایل خود افزونه رو باز کنی و کدهایی که در بخش مدیریت برای نمایش استفاده کرده رو توی پوسته تست کنی.

هنوز مورد بالا رو بررسي نكردم

به پيشنهادتون افزونه زير را نصب كردم. ولي باز همون مشكل هميشگي رو دارم كه تو پست زير معرفي كردم كه آدرس پست هم تو اين مطلب ، اولين نوشته وجود داره.

" بهترين آمارگير سايت"
    و
    مشكل زجر آور با يك افزونه

به احتمال زياد همتون از افزونه هاي كش مثل wp super cach استفاده مي كنيد. من وقتي از اين افزونه استفاده مي كنم ، هر افزونه آمارگير رو كه نصب مي كنم جواب نميده مگر اينكه اين افزونه كش رو غيرفعال كنم.
    دليلش رو هم ميدونم و تو پست "بهترين آمارگير سايت" وجود داره ولي ابهام اينجاست كه بقيه دوستان چگونه از اين افزونه هاي آمارگير استفاده مي كنند آيا افزونه سوپر كش يا افزونه هايي مانند آن را نصب نمي كنند و اگر نصب مي كنند چيكار مي كنند؟

از آقا مصطفي هم به خاطر اين افزونه تشكر مي كنم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۳

واقعا هيچ كس از افزونه wp super cache استفاده نمي كنه يا همه استفاده مي كنند و علاوه بر نصب wp super cache با افزونه هاي آمارگير مشكل ندارند؟

لطفا كمك كنيد.

با تشكر از همه ي دوستان

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها