انجمن

کسی از افزونه های آمارگیر استفاده می کنه؟  (۷ نوشته)

• iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۵ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۶

با سلام خدمت دوستان عزیز

تا الان چند بار دارم یه سوالی می کنم که هنوز هیچ کس جوابش رو نداده.
    مطمئنا همه از افزونه های کش برای وردپرسشون استفاده می کنند. وقتی از افزونه های کش استفاده می کنید ، نمی توان از افزونه های آمارگیر استفاده کرد.(دلیلش هم در پست زیر موجود هست)

افزونه آمارگیر

ابتدا پست بالا را بخوانید.

حال دوباره از دوستان عزیز سوال می کنم.آیا از افزونه های کش و افزونه های آمارگیری که بتوانیم در قالب نشان دهیم ،کسی به طور همزمان استفاده می کند؟

من این دو تا افزونه رو روی چند تا هاست امتحان کردم و همه جا یک جواب رو داد ، یعنی با هم درست کار نمی کنند، پس نمیشه گفت که ممکن هست هاست مشکل داشته باشد.

لطفا کمک کنید.

• iranp

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۹

با سلام خدمت دوستان عزيز

واقعا كسي تو اين انجمن پيدا نميشه كه سوال جوابمون رو بده؟آيا كسي از اين دو تا افزونه استفاده نمي كنه؟البته بعيد مي دونم كسي استفاده نكنه، چون تو سايت شخصي بچه هاي انجمن ديدم كه آمارگير نصب كردند ، مثل دوست عزيزمون nested و ... پس لطف كنن يه راهنمايي كنند.

با تشكر از دوستان عزيز

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۲۵ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۵

دوست عزیز
    صبر داشته باش تا آقا مصطفی بیاد جوابت رو میده ؛ آخر شبا مصطفی به فروم سر میزنه و به سوالا جواب میده.
    والا من که از کش استفاده نمیکنم ولی از آمارگیر استفاده میکنم.

Mostafa - iranp
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۵ آبان ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۷

سلام.

واقعا كسي تو اين انجمن پيدا نميشه كه سوال جوابمون رو بده؟

برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ از فرستادن نوشته‌هایی چون «کسی جواب نمی‌ده؟»٬ «پس پاسخ من چی شد؟» و... خودداری کنید.

شما از کدوم افزونه کشینگ استفاده می‌کنید؟
    افزونه های دیگه رو هم بررسی کنید.

iranp
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۵ آبان ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۸

من هم از پلاگین برای نمایش امار بازدید استفاده می کنیم ولی از پلاگینی برای کش استفاده نمی کنم و در بیشتر کارهای طراحیم هم بیشتر سعی می کنم دستو پا شکسته بر روی قالب مانور بدم تا بی نیاز باشم به پلاگین خاصی
    اصولا از کار کردن با پلاگینها مختلف موافق نیستم و روی پلاگینها هم تا جایی که امکان داشته باشه کار نمی کنم !!!

iranp
  • iranp

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آبان ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۸

با تشكر از دوستان عزيز

آخه آقا مصطفي من اين سوال رو چند وقته همش تكرار مي كنم و در پست هاي قبليم از عبارات هيچ كس و اينجور چيزها استفاده نمي كردم ولي ... به هر حال.

من از افزونه wp super cache استفاده مي كنم و افزونه ها ديگر رو هم امتحان كردم از افزونه ها cache wedge(شايد املايي اشتباه باشه ، منظورم افزونه كش ابزارك مي باشد) استفاده كردم ولي نتيجه نداد، قبلا هم مشكلش رو گفتم .خيلي سرچ كردم.

من رفتم داخل خود سایت wordpress.org و در قسمت افزونه سوپر کش و در تب FAQ با همچین متنی برخورد کردم.

Will comments and other dynamic parts of my blog update immediately?
    Comments will show as soon as they are moderated, depending on the comment policy of the blog owner. Other dynamic elements on a page may not update unless they are written in Javascript, Flash, Java or another client side browser language. The plugin really produces static html pages. No PHP is executed when those pages are served. "Popularity Contest" is one such plugin that will not work.

معنی جمله ی بالا یعنی این که این افزونه هایی که بر اساس php کار می کنند آپدیت نمی شوند و باید از آجاکس استفاده کرد، البته در قسمت پایین تر یک راه حلی وجود دارد مبنی بر این که باید از یک تابع استفاده کنیم من دست و پا شکسته اون متن انگلیسی رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم منظورش چیه.

در جواب آقاي nested: دوست عزيز بله حق با شماست ، من هم اصولا دوست دارم از كد به جاي افزونه استفاده كنم ولي ...
    از افزونه كش هم نمي توني استفاده نكني ، هر چقدر هم قالب رو ساده بسازي نمي توني استفاده نكني ، البته به نظر من ، چون وردپرس از اين نظر خيلي سرور رو اشغال مي كنه.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۶ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۶

آخه آقا مصطفي من اين سوال رو چند وقته همش تكرار مي كنم و در پست هاي قبليم از عبارات هيچ كس و اينجور چيزها استفاده نمي كردم ولي ... به هر حال.

سلام، این بند جزء قوانین سایت هست.

درباره‌ی این موضوع