انجمن

مشکل در نصب وردپرس  (۱۰ نوشته)

• sampash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۷

سلام دوستان.اول اینکه بگم که این اولین باره که من دارم یه سیستم روی هاست نصب می کنم.پس اگر مشکلم ضایع بود بهم نخندید.مشکل من اینه که نمیدونم چرا نمی تونم فایل نصب ورد پرس رو نصب کنم.همه مراحل رو همینطوری که نوشته بود انجام دادم.هاستم هم مای اس کیو ال و پی اچ پی داره.این هم آدرس هاستhttp://www.000webhost.com/ اونجایی که فایل رو آپلود کردم هم http://irflash.0fees.net/htdocs/wp-admin/install.php .ممنون می شم اگر جواب بدید...

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۰

من به این آدرس رفتم :
    http://irflash.0fees.net/htdocs/wp-admin/install.php
    ولی رفت روی این :
    http://phpnet.us/blog8/index.php

• sampash

آفلاین
    عضو
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۱۷:۱۳

اره.مشکل من هم همینه!

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۷

سلام
    این مشکل رو من تو گیگفا هم دیدم. مال زمانی هست که فایلی که دنبالشیم وجود نداره البته بعضی وقتا ۲ دقیقه بعد از آپلود فایل میفهمه که فایل وجود داره. ;-)

اما در مورد شما فکر میکنم پوشه wp-admin وجود نداره. مثلا ممکنه مثل من سه تا پوشه رو فشرده آپلود میکنین اما یادتون میره از حالت فشرده درشون بیارین. ;-) :-) @},-

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    2amir22
  • sampash

آفلاین
    عضو
    ۳ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۸:۴۰

متشکر از کمک همهتون.مشکل من حل شد...

2amir22
  • asemani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۶ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۰۱

دوستان سلام
    من هم مثل شما همین مشکل رو دارم با این شرح.
    من هاستم ویندوزه که کاملا از PHP & MYSQL پشتيباني مي كنه. من در ابتدا نسخه 2.5 رو دانلود كردم . تغيرات رو در فايل Config دادم و سپس فايل ها رو تو روت اصلي آپلود كردم. اما مشكلم اينجاست كه با زدن آدرس فايل install.php در نوار آدرس مرورگرم پيغام زير رو مي ده.

The page cannot be found
    The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

چندين بار چك كردم . هم مسيرم رو دست تايپ كردم و هم اينكه با كنترل FTP متوجه شدم فايل مورد نظر دقيقا سر جاش هست و مشكلي نداره. براي اطمينان آدرس يم عكس رو هاستم تست كردم به راحتي لود كرد. به نظر شما مشكل كجاست؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۶ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۵

برای نصب شما همون آدرس دومین و پوشه ای که وردپرس رو روش ریختید بزنید خودش خودکار به صفحه نصب می ره ...

• asemani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۷ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۱

دوستان کمکم کنید
    من یک مرحله بالا اومدم. یعنی الان فایل install.php رو مي شناسه اما به من خطاي برقراري ارتباط با ديتابيس رو ميده. مطمئنم كه يوزر و پسورد و نام ديتابيس رو درست ست كردم. آدرس ديتابيس رو هم از شركت سرويس دهنده گرفتم كه به صورت آي پي بود و ست كردم.يعني localhost رو پاك كردم و اي پي گذاشتم. اما بازهم پيام خطا مي ده به شرح زير:

Error establishing a database connection

This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can't contact the database server at 38.117.87.2. This could mean your host's database server is down.

البته گفتم سرورم ويندوزه.اما PHP5 و MYSQL4 رو انتخاب كردم و كاملا ساپورت مي كنه..
    كاش يكي از دوستان كاربلد كمك مي كرد...

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۱

پیغام خطا مشخصه. می گه اون آدرس آی پی که دادید اشتباهه یا سرور مشکل داره :-)

• MHRPR

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶

سلام
    این مشکل رو من تو گیگفا هم دیدم. مال زمانی هست که فایلی که دنبالشیم وجود نداره البته بعضی وقتا ۲ دقیقه بعد از آپلود فایل میفهمه که فایل وجود داره. ;-)

اما در مورد شما فکر میکنم پوشه wp-admin وجود نداره. مثلا ممکنه مثل من سه تا پوشه رو فشرده آپلود میکنین اما یادتون میره از حالت فشرده درشون بیارین. ;-) :-) @},-

سلام برا من هی خطای خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده رو میزنه درحالیکه تنظیمات درسته اما erorr میده درضمن اگه اسم فایلروwp-config-sample.php به wp-config.php تغییر بدم بازم ارور میده چه کنم

sina_alone

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها