انجمن

مشكل با سايدبار قالبم  (۸ نوشته)

• Babak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۱۹:۲۱

سلام دوستان، من يه مشكلي با قالب سايتم دارم قبل از اينكه توضيح بدم به اين اسكرين شات نگاه كنيد: http://i34.tinypic.com/34rzvqr.gif

همونطور كه ميبينيد ستون مربوط به توييتر روي ستون اصلي افتاده! هر كاري كردم نتونستم مشكل رو حل كنم! كسي هست كه به CSS تسلط داشته باشه و لطف كنه اين مشكلو برام حل كنه؟ در ضمن يه سايدبار هم سمت چپ ميخوام اضافه بشه. اگر كسي ميتونه كمك كنه بگه تا قالب رو براش بفرستم.

با تشكر

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۴

سلام مجدد
    من وبلاگ شما را چک کردم
    ساید بار در فایرفاکس 3 به خوبی کار می کند و در IE7 مانند تصویری که دادید نیست بلکه یک فاصله ی زیادی بین مطالب و ساید بار دیده می شود . در اپرا هم وبسایتتان مانند فایرفاکس سه به خوبی نمایش داده می شود . نمی دانم با چه مرورگری آن تصویر را گرفته اید ولی من با سه مرورگر بالا تصویری مانند آن ندیدم
    موفق باشید

• Babak

آفلاین
    عضو
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۸

منم خودم اين مشكل رو موقع اضافه كردن سايدبار نديدم ولي چند نفر از بازديدكننده‌ها گزارش كردن. با اين حال من چك كردم كدهاي قالب مشكل داره و استاندارد نيست براي همين اينجا مطرح كردم كه اگر كسي وارده يه نگاهي بندازه :-)

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۳۰ تیر ۱۳۸۷ - ۲۰:۴۲

سلام
    اگه امکان داره لینک دانلود قالب رو اینجا بذارین. هم دوستان دیگه استفاده کنن هم حرفه ای ها مشکل رو بررسی کنن.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۳۱ تیر ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۷

در این جور مواقع بهتر کار دادن لینک سایت و مشکل هست ;-)

• Babak

آفلاین
    عضو
    ۳۱ تیر ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۹

navid گفت:
    در این جور مواقع بهتر کار دادن لینک سایت و مشکل هست ;-)

لينك سايتم: http://babak.ws

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۷:۲۳

مشکل طوریه که برای رفعش باید یکسری تغییرات در پوسته داد. وقتی اندازه صفحه کاربر کوچیک باشه اون باکس می یفته روی محتوا ...

• Babak

آفلاین
    عضو
    ۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۷

navid گفت:
    مشکل طوریه که برای رفعش باید یکسری تغییرات در پوسته داد. وقتی اندازه صفحه کاربر کوچیک باشه اون باکس می یفته روی محتوا ...

دقيقا!
    شما ميتونيد برام درستش كنيد؟
    اين قالب در اصل يك ستون داشت كه من توئيتر رو بعدا بهش اضافه كردم. ولي اصولي نبود واسه همينم به صورت آزمون و خطا رو مرورگر و رزولوشن خودم جواب داد و آپلودش كردم در صورتي كه موقع Drag كردن مرورگر جدول‌ها روي هم ميافتن. خيلي هم باهاش ور رفتم. ولي نتونستم از پسش بربيام!
    ميخوام يه ستون ديگه هم سمت چپ اضافه كنم كه لينكدونيم باشه ولي فعلا موندم چيكار كنم.
    مهدي (Xray) قرار بود برام درستش كنه. اسكرين‌شات رو هم اون گرفت گفت درست ميكنه كه به نظر ميآد درگير سربازيه و سرش شلوغه منم ديگه نخواستم مزاحمش بشم گفتم اينجا مطرح كنم اگر كسي وقتش رو داره و وارده برام درستش كنه :-)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.