انجمن

تبدیل محیط ادیتور وردپرس انگلیسی به فارسی  (۵ نوشته)

• ramtin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۸

سلام بچه ها وقت همگیتون بخیر
    یه سوال داشتم......میخواستم بدونم که محیط ادیتور نوشته ها و برگه ها توی وردپرس انگلیسی رو چطور میشه به وردپرس فارسی تبدیل کرد؟؟منظورم صرفا همون حالت راست چین defualt وردپرس فارسی هستش.......
    اگه صرفا با کپی کردن چندتا فایل از وردپرس فارسی به انگلیسی میشه این کارو کرد........ممنون میشم که راهنماییم کنید........اگه هم مربوط به css هست......لطفا بگید که چه چیزایی را باید تغییر بدم
    یه سوال دیگه هم داشتم.....چطوری میشه موقعی که برون گذاری میکنی عکسهارو هم برون گذاری کنی؟؟
    منظورم اینه که وقتی درون گذاری میکنی.........فقط نوشته هات رو میاره.......چطوری میشه عکسهارو هم دوباره آورد؟
    در صمن من محتویات پوشه uploads رو هم توی یه هاست جدید کپی کردم ولی نتیجه نگرفتم.......
    ممنون میشم جواب این رو هم بدید.
    ممنونم که وقت گذاشتید و این متن رو خوندید.......:)

(شاید بپرسید که چرا وردپرس فارسی نصب نمیکنی.........متاسفانه من دسترسی به دیتا بیس ندارم که بخام بک آپ بگیرم و یا دوباره همه رو بارگذاری کنم......فقط میخوام که این محیط ادیتور حالت ادیتور فارسی رو پیدا کنه.....)

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۱ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۴

برای سوال اولت باید بگم نسخه فارسی وردپرس رو دانلود کن
    بعد پوشه زبان رو از توی پوشه wp-content اپلود کند در همین پوشه در ودرپرس انگلیسیت تا همه چیز برات فارسی و راست چین بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ramtin
  • 1375

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۲ دی ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۵

NESTED گفت:
    برای سوال اولت باید بگم نسخه فارسی وردپرس رو دانلود کن
    بعد پوشه زبان رو از توی پوشه wp-content اپلود کند در همین پوشه در ودرپرس انگلیسیت تا همه چیز برات فارسی و راست چین بشه

یعنی بعد از این کار صفحه ای که از وردپرس باز میشه فارسیه؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۲ دی ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۴

بله

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۴

خیلی تکراری ...
    http://forum.wp-persian.com/search.php?q=%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C+%D8%A8%D9%87+%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C++

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.