انجمن

تركيب قالب خبري و فتوبلاگ  (۵ نوشته)

• maxpal97

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۶

سلام
    ميشه قالب خبري و فتوبلاگ را با هم تركيب كرد . يا بايد دو تا وردپرس را نصب كنيم . يعني يه من داشته باشيم با نام فتوبلاگ داخل خود وبلاگ خبري مفروضه .

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۳ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۱

من بعد از جمله اولتون رو متوجه نشدم ولی باید بشه ... باز باید دید شما چی تو نظرته ...

• maxpal97

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    ۴ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۰:۳۶

ببین نوید جون یه صفحه خبری می خوام داشته باشه تو صفحه اول و یه صفحه عکس های روز که این عکس های روز رو تو صفحه اول نمی خوام بیاد . یعنی یه بلاگ و فتوبلاگ . مطالب تو بلاگ بیاد و عکس ها تو فتوبلاگ . حالا اگه نشه حد اقل یه قالب فتوبلاگی نشون بده بهمون که رو عکس ها مدیریت قوی داشته باشه و بشه به صورت آلبومی و لیستی ( thumbnails ) نشونشون بده .

برام اين سوال هست كه چرا بچه هاي وردپرس فارسي چند تا قالب ها فتوبلاگ رو ترجمه نمي كنيد كه فرهنگ استفاده از اون هم بين افراد ايجاد بشه و كاربرها با ديدن تنوع قالب ها به سمت استفاده اون بيان. تازه همين قالب هاي موجود هم بجز چند تا بقيه عالي عالي نيستن . قالب هاي جالب تر و خوش نويس تر از نظر نوع برنامه نويسي و نوع كاربرد فكر كنم باشن كه بعضا ميشه هم با ترجمه و هم با كمي تغيير يه چيز خوب از داخلشون در آورد .

به هر حال از وقتي كه ميگذاريد ممنون هستم .

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۵ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۸:۱۸

برای گالری این کارتون رو باید راه بندازه :
    http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۵ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۶

سلام
    من یه قالب خوشکل برا فتوبلاگ چند وقت ‍پیش گرفتم و تا حدود زیادی فارسیش کردم اگه تو این سیستم شلوغ پیداش کردم میدم بهتون ایشالا کارتون راه بیفته. @},-

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها