انجمن

مشکل در منوی فارسی صفحه ادمین  (۵ نوشته)

• jackrad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۹

با سلام
    من در حال راه اندازی یک سایت هستم و چون با نصب وردپرس آشنایی نداشتم از یک غیرایرانی درخواست کردم که وردپرس فارسی را که در اختیارش گذاشته بودم برای من نصب کند.
    الان مشکل این هست که صفحه ورود به سایت فارسی هست اما وقتی وارد صفحه ادمین می شوم برای ارسال پست، کل صفحه به انگلیسی هست و با وردپرس انگلیسی تفاوتی ندارد.
    چطور می تونم این مشکل را حل کنم ؟

آدرس سایت من : http://www.mycompany.my

• امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳۹
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۸

کد زیر را به wp-config.php اضافه کنید ...
    define ('WPLANG', 'fa_IR');
    سپس تمامی فایل های موجود در فولدر languages از وردپرس فارسی جایگزین کنید ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohmon - jackrad
  • jackrad

آفلاین
    عضو
    ۱۷ آذر ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۰

امین جان سلام
    هر چند برای اولین بار هست که وارد قسمت پنل هاست سایت می شوم و دستکاری می کنم اما به هر تقدیر رفتم و بخش اول راهنمایی شما را انجام دادم. یعنی اینکه چون نمی دونستم که عبارت را به چه قسمتی اضافه کنم ناچار با عبارت مشابه که 'fa_IR' را نداشت جایگزین و ذخیره کردم کردم.

برای انجام قسمت دوم راهنمایی شما گیر کردم چون یه فولدر به این نام پیدا کردم اما زیرمجموعه فولدری به نام wp-content هست و نمی دونم چطور باید بهش دسترسی پیدا کنم!

(اگر برای شما زحمتی نباشه حاضر هستم پسورد cpanel را در اختیارتون بذارم که یه نگاهی بهش بندازید)

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۷ آذر ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۹

دوست عزیز بعد از اعمال تغییرات در فایل کانفیگ
    شما به فایل دانلودی وردپرس در رایانه خودتون مراجعه کنید و بعد پوشه wp-content را باز کنید و پوشه languages را زیپ کنید و در هاست خودتون در همین پوشه wp-content اپلود کنید و کار تمام است

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    jackrad
  • jackrad

آفلاین
    عضو
    ۱۷ آذر ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۳

سلام
    با تغییر همان define ('WPLANG', به define ('WPLANG', 'fa_IR'); منوهای صفحه ادمین تبدیل به فارسی شد. من به فولدری که فرمودید هم سر زدم و چون دیدم تمام فایل ها و محتویات این فولدر با پوشه languages که شما فرموده بودید همسان هست دیگه تغییری ندادم. (اگر با وجود اینکه محتویات یکی هست باز هم نیاز به انجام جایگزینی فایل ها هست لطفا به بنده تذکر دهید)

بسیار از کمک و راهنمایی شما دوستان سپاسگذارم
    اینجا آدم احساس تنهایی نمی کنه

موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.