انجمن

کمک....ارور بعد از ویرایش کد های فانکشن  (۵ نوشته)

• Bismark

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۹

با سلام....

من ی حدودا یکی دو خط کد پی اچ پی به function.php قالبم اضافه کردم،بعد از ذخیره کردن تغییرات،با ی مشکل برخورد کردم،اول این ارور اومد؛

home/janatore/public_html/wp-includes/pluggable.php on line

بعد از تو هاست رفتم و پوشه ی مورد نظر رو کلا پاک کردم،اما بعدش این ارور رو داد؛

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home/janatore/public_html/wp-includes/pluggable.php in /home/janatore/public_html/wp-settings.php on line 196

Warning: require(/home/janatore/public_html/wp-includes/pluggable.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/janatore/public_html/wp-settings.php on line 196

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home/janatore/public_html/wp-includes/pluggable.php in /home/janatore/public_html/wp-settings.php on line 196

Warning: require(/home/janatore/public_html/wp-includes/pluggable.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/janatore/public_html/wp-settings.php on line 196

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/janatore/public_html/wp-includes/pluggable.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/janatore/public_html/wp-settings.php on line 196

مشکل از کجاست و باید چه کار کنم برای رفعش؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۶

فایل فانکشن رو مجدد بر گردونید و اون دو خطی رو که اضافه کرده بودی رو پاک کنید

• Bismark

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۳

منظورم از پوشه ی مود نظر پوشه ی pluggable.php هست،و الا پوشه ی فانکشن رو تغییر ندادم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۶

دوست عزیز
    چیزی که پاک کردید از فایلهای اصلی وردپرس بود!

• Bismark

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۲

منم حدس میزدما،چون اصلا پاک کردم سایت و وردپرس و لپ تاپ و همه دمه دستگاه رفت هوا ی دفعه:D
    فکر کنم باید بگم بک آپ رو بازگردونی کنن...بازم ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.