انجمن

کمک از اساتید برای راه اندازی یک گالری اینترنتی !  (۳ نوشته)

• m2d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۶

سلام به همه اساتید

بنده ( کوچیک همتون ) در زمینه گرافیک فعالیت دارم . میخوام از کارهام یک گالری اینترنتی بسازم . زیبایی برام خیلی ارزش داره و از اون طرف چون میخواد عکس نشون بده باید به شدت سبک باشه .

من خودم میتونم یک سایت فول فلش خیلی زیبا بسازم برا خودم منتها سنگین میشه و من میخوام در ایران به راحتی در دسترسی باشه . چون حکم رزومه کاری منو داره . از طرف دیگه مدام میخوام کارهام رو توش بزارم برای همین باید هی دوباره اپ کنم و دوباره اپ کنم . برا همین فلش کلا منتفیه !

من شروع کردم به خوندن مقاله های مختلف در مورد سیستم های مدیریت محتوا که تا اینجا فهمیدم وردپرس و دروپال بهترین هستند .

حالا من این سایتی که میخوام داشته باشم .

نه انجمن داره نه اخبار داره . هیچی نداره . فقط صفحه اصلی تمام کارها به صورت زیبایی نمایش داده بشه رو هر کاری که کلیک بشه صفحه جدیدی باز بشه که اون کار به همراه توضیحاتش نشون داده بشه و افراد بتونن زیر کامنت بزارن .

حالا اگه من بیام وردپرس همچین قابلیتی داره ؟؟؟؟؟؟ اگه نداره باید چه سیستمی بریزم ؟

پیشاپیش ممنون

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۳

سلام دوست عزیز
    به انجمن وردپرس فارسی خوش اومدین
    هیچ سیستمی همچین قابلیتی نداره. شما باید بکمک افکت های جی کوئری و افزونه های وردپرس موارد مدنظرتون رو اجرایی کنید.

• m2d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۸ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۶

ممنون بابت پاسخ

حالا همچین افزونه ای داره وردپرس ؟؟؟ میشه معرفیش کنید

درباره‌ی این موضوع